SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
09:00
lör
09:00    
Grimsta IP A-plan
BP - AIK Fotbollsförening  -      
02
11:00
lör
11:00    
Stockhagens IP
IFK Stocksund - AIK Fotbollsförening P2011:UV  -      
JANUARI 2024
 
14
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
BP 11-6 - AIK Fotbollsförening  -      
14
19:00
sön
19:00    
Kungsängens IP
Djurgården - AIK Fotbollsförening  -      
 
21
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
AIK Fotbollsförening - Hammarby 11-9  -      
21
13:20
sön
13:20    
Tanto BP
Reymers P11-1 - AIK Fotbollsförening  -      
 
27
08:30
lör
08:30    
Grimsta A-plan
Brommapojkarna - AIK Fotbollsförening  -      
28
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
AIK Fotbollsförening - FC Järfälla  -      
FEBRUARI 2024
 
03
17:00
lör
17:00    
Hägernäs IP
Täby FK - AIK Fotbollsförening  -      
04
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
AIK Fotbollsförening - Spånga Gul  -      
 
10
09:30
lör
09:30    
Lidingövallen
Lidingö FK - AIK Fotbollsförening  -      
11
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
AIK Fotbollsförening - Hammarby P11-7  -      
11
15:00
sön
15:00    
Veddestavallen
IFK Viksjö - AIK Fotbollsförening  -      
 
17
10:00
lör
10:00    
Spånga IP
Spånga U Blå - AIK Fotbollsförening  -      
18
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
AIK Fotbollsförening - Aspudden-Tellus  -      
18
13:00
sön
13:00    
Erikslunds BP
Täby FK - AIK Fotbollsförening  -      
 
24
12:00
lör
12:00    
Olovslunds BP
Djurgården 12-3 - AIK Fotbollsförening  -      
24
18:00
lör
18:00    
Årsta IP
Hammarby - AIK Fotbollsförening  -      
25
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
AIK Fotbollsförening - Mälarhöjden-Hägersten  -      
25
14:30
sön
14:30    
Huvudstafältet 11-mannaplan
AIK Fotbollsförening - Brommapojkarna  -      
MARS 2024
 
02
12:00
lör
12:00    
Skarpnäcks Sportfält
Sköndals IK - AIK Fotbollsförening  -      
02
17:00
lör
17:00    
Torvalla IP
IFK Haninge - AIK Fotbollsförening  -      
03
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
AIK Fotbollsförening - Årsta FF  -      
 
09
13:30
lör
13:30    
Näsbydals konstgräsplan
Täby FK - AIK Fotbollsförening  -      
09
16:00
lör
16:00    
Röllingby IP
Åkersberga - AIK Fotbollsförening  -      
10
11:30
sön
11:30    
Träkvistavallen
Ekerö IK - AIK Fotbollsförening  -      
 
17
12:30
sön
12:30    
Gröndals BP
FC Sthlm - AIK Fotbollsförening  -      
17
15:30
sön
15:30    
Kämpetorps BP
Älvsjö - AIK Fotbollsförening  -      
 
23
10:00
lör
10:00    
Geneta IP
Assyriska - AIK Fotbollsförening  -      
23
15:30
lör
15:30    
Ängby IP
BP 11-4 - AIK Fotbollsförening  -      
24
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
AIK Fotbollsförening - Brommapojkarna  -      
24
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
AIK Fotbollsförening - Segeltorps IF  -      
APRIL 2024
 
07
09:00
sön
09:00    
Tibblevallen (Täby SC) 21
Täby FK 51 - AIK FF 88  -  3  
07
13:00
sön
13:00    
Värmdövallen 11
Mörtnäs IF Grön - AIK FF 63  -  5  
07
16:00
sön
16:00    
Knutby BP 1
Rinkeby United FC 1 - AIK FF 719  -  0  
 
13
09:00
lör
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 6 - Boo FF 613  -  1  
13
10:30
lör
10:30    
Råsunda IP
AIK Fotbollsförening - Brommapojkarna  -      
13
17:30
lör
17:30    
Borgsmo IP
IFK Norrköping - AIK Fotbollsförening  -      
14
11:00
sön
11:00    
Skytteholms IP B-plan
AIK Fotbollsförening - Hammarby  -      
14
12:30
sön
12:30    
Skytteholms IP B-plan
AIK Fotbollsförening - Djurgården  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Östermalms IP 12
Djurgårdens IF FF 7 - AIK FF 82  -  2  
20
10:30
lör
10:30    
Helenelunds IP 11
Sollentuna FK Syd 1 - AIK FF 63  -  8  
20
17:30
lör
17:30    
Långholmens BP 1
Reymersholms IK 3 - AIK FF 75  -  5  
 
27
10:30
lör
10:30    
Skytteholms IP C-plan
AIK Fotbollsförening - Norrtulls SK  -      
28
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 6 - Långbro FF 18  -  1  
28
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Sundbybergs IK5  -  3  
28
16:30
sön
16:30    
Skytteholms IP 2
AIK FF 7 - Spånga IS FK 56  -  2  
MAJ 2024
 
01
10:00
ons
10:00    
Skytteholms IP C-plan
AIK Fotbollsförening - Brommapojkarna  -      
01
10:00
ons
10:00    
Skytteholms IP B-plan
AIK Fotbollsförening - Brommapojkarna  -      
04
10:30
lör
10:30    
Helenelunds IP 11
Sollentuna FK Töjnan 1 - AIK FF 73  -  5  
05
11:30
sön
11:30    
Norrvikens IP 12
Sollentuna FK Viby 2 - AIK FF 82  -  3  
05
12:00
sön
12:00    
Kälvesta BP 12
IF Brommapojkarna 2011-2 - AIK FF 62  -  6  
 
11
09:00
lör
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 6 - Hammarby IF FF 7 grön1  -  0  
11
12:00
lör
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 7 - Ekerö IK Blå:20  -  5  
12
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - IF Brommapojkarna 2011-235  -  9  
12
15:00
sön
15:00    
Stora Essinge IP
Djurgården - AIK Fotbollsförening  -      
 
18
13:30
lör
13:30    
Årsta IP
Hammarby - AIK Fotbollsförening P2011:UV  -      
19
09:00
sön
09:00    
Stora Mossens IP 12
IF Brommapojkarna 2011-30 - AIK FF 74  -  3  
19
11:00
sön
11:00    
Hagsätra IP 11
Rågsveds IF U13 - AIK FF 60  -  4  
 
25
12:00
lör
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 6 - Nacka FC P2011F3  -  4  
25
17:00
lör
17:00    
Bergshamra IP 1
AIK FF 8 - Vasalund IF Frösunda14  -  3  
26
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 7 - IFK Lidingö FK 98  -  4  
26
17:30
sön
17:30    
Kälvesta BP 11
IF Brommapojkarna 2011-17 - AIK FF 65  -  16
JUNI 2024
 
01
09:00
lör
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 6 - Stuvsta IF 14  -  1  
01
12:00
lör
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Ekerö IK Vit:14  -  7  
02
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 7 - Stockholm Folks FK P115  -  5  
 
07
18:30
fre
18:30    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 3 - AIK FF 85  -  4  
08
10:30
lör
10:30    
Skytteholms IP 31
AIK FF 7 - Karlbergs BK Röd 3112  -  2  
AUGUSTI 2024
 
10
12:00
lör
12:00    
Råsunda IP
 
AIK Fotbollsförening -   -      
10
15:00
lör
15:00    
Råsunda IP
AIK Fotbollsförening - Brommapojkarna  -      
11
12:00
sön
12:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-17 - AIK FF 6  -      
 
17
09:00
lör
09:00    
Järvastadens IP
 
AIK Fotbollsförening -   -      
17
12:00
lör
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 7 - Spånga IS FK 5  -      
18
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Spånga IS FK 3  -      
18
11:00
sön
11:00    
Essinge IP 11
Karlbergs BK Röd 31 - AIK FF 7  -      
 
24
09:30
lör
09:30    
Hässelby Gårds BP 11
Stockholm Folks FK P11 - AIK FF 7  -      
24
14:00
lör
14:00    
Skytteholms IP B-plan
 
AIK Fotbollsförening -   -      
25
14:30
sön
14:30    
Stuvsta IP 11
Stuvsta IF 1 - AIK FF 6  -      
25
18:00
sön
18:00    
Träkvistavallen 2
Ekerö IK Vit:1 - AIK FF 8  -      
 
31
09:00
lör
09:00    
Dalénum 11
IFK Lidingö FK 9 - AIK FF 7  -      
31
10:30
lör
10:30    
Råsunda IP 12
Vasalund IF Frösunda - AIK FF 8  -      
31
10:30
lör
10:30    
Myrsjö IP 11
Nacka FC P2011F - AIK FF 6  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
08:30
lör
08:30    
Östermalms IP 11
Värtans IK Vit 3 - AIK FF 8  -      
07
12:00
lör
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 7 - IF Brommapojkarna 2011-30  -      
08
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Ursvik IK Gul  -      
08
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 6 - Rågsveds IF U13  -      
 
14
09:00
lör
09:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 7 grön - AIK FF 6  -      
15
10:30
sön
10:30    
Kälvesta BP 12
IF Brommapojkarna 2011-23 - AIK FF 8  -      
15
16:30
sön
16:30    
Träkvistavallen 2
Ekerö IK Blå:2 - AIK FF 7  -      
 
21
12:00
lör
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 7 - Sollentuna FK Töjnan 1  -      
22
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 6 - IF Brommapojkarna 2011-2  -      
22
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Sollentuna FK Viby 2  -      
 
28
14:30
lör
14:30    
Kämpetorps BP 1
Långbro FF 1 - AIK FF 6  -      
29
10:30
sön
10:30    
Sundbybergs IP 2
Sundbybergs IK - AIK FF 8  -      
OKTOBER 2024
 
05
12:00
lör
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Djurgårdens IF FF 7  -      
06
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 6 - Sollentuna FK Syd 1  -      
06
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 7 - Reymersholms IK 3  -      
 
12
lör
00:00    
Dalénum 11
IFK Lidingö FK N vit - AIK FF 8  -      
12
16:00
lör
16:00    
Skuru IP 1 (9)
Boo FF 6 - AIK FF 6  -      
13
sön
00:00    
Grimsta IP 21
Vällingby AIK 1 - AIK FF 7  -      
 
19
09:00
lör
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 6 - Mörtnäs IF Grön  -      
19
10:30
lör
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Täby FK 51  -      
20
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 7 - Rinkeby United FC 1  -