SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll

Matcher
JANUARI 2024
 
21
10:30
sön
10:30    
Skytteholms IP B-plan
AIK P11:US - Djurgårdens IF P12-2  -      
 
27
12:00
lör
12:00    
Johannesbäcksskolans konstgräs
Storvreta IK - AIK P11:US  -      
28
10:30
sön
10:30    
Skytteholms IP B-plan
AIK P11:US - AFC Malmen  -      
FEBRUARI 2024
 
03
10:00
lör
10:00    
Spånga IP
Spånga IS FK P11-U Blå - AIK P11:US  -      
04
10:30
sön
10:30    
Skytteholms IP B-plan
AIK P11:US - Sollentuna FK P11 Viby  -      
04
15:00
sön
15:00    
Danderyds Gymnasium
IFK Stocksund P11 - AIK P11:US  -      
 
10
11:00
lör
11:00    
Midgårdsvallen
FC Arlanda P11 - AIK P11:US  -      
11
10:30
sön
10:30    
Skytteholms IP B-plan
AIK P11:US - Hammarby IF P11-14  -      
 
17
10:30
lör
10:30    
Midgårdsvallen
FC Arlanda P11 - AIK P11:US  -      
18
08:45
sön
08:45    
AIK Kansli Skytteholm
BKV Norrtälje P11 - AIK P11:US  -      
 
24
09:30
lör
09:30    
Kärsby IP
Arameiska Syrianska - AIK P11:US  -      
25
10:00
sön
10:00    
Skytteholms IP B-plan
AIK P11:US - Kungsängens IF  -      
MARS 2024
 
03
10:00
sön
10:00    
Skytteholms IP B-plan
AIK P11:US - Tullinge Triangel Pojkar FK P11  -      
 
09
10:30
lör
10:30    
Ursvik IP
Ursvik IK - AIK P11:US  -      
10
11:00
sön
11:00    
Spånga IP
Spånga IS FK P11-A - AIK P11:US  -      
 
16
10:30
lör
10:30    
Olofslund BP
Brommapojkarna P11-17 - AIK P11:US  -      
16
15:00
lör
15:00    
Ängby IP
Brommapojkarna P11-4 - AIK P11:US  -      
 
23
11:00
lör
11:00    
Skuru IP
Boo FF P11:1 - AIK P11:US  -      
24
12:00
sön
12:00    
Bällstabergs BP
Bällsta FF - AIK P11:US  -      
APRIL 2024
 
01
13:30
mån
13:30    
Råsunda IP
AIK - IK Sturehov  -      
06
12:30
lör
12:30    
Huvudstafältet 1
AIK FF 4 - Täby FK 215  -  5  
07
12:00
sön
12:00    
Huvudstafältet 1
AIK FF 5 - IFK Viksjö 43  -  5  
 
20
09:00
lör
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 5 - Sollentuna FK Syd 24  -  3  
21
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 4 - Spånga IS FK 15  -  0  
 
28
14:30
sön
14:30    
Kungsängens IP 3
Kungsängens IF P11 Blå - AIK FF 53  -  7  
MAJ 2024
 
04
09:00
lör
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 5 - IF Brommapojkarna 2011-2712  -  3  
05
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 4 - Hammarby IF FF 45  -  1  
 
11
11:00
lör
11:00    
Rissne IP 11
Rissne IF 1 - AIK FF 52  -  5  
12
12:30
sön
12:30    
Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF Vit - AIK FF 43  -  8  
 
18
09:00
lör
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 5 - Vasalund IF 10  -  9  
18
12:00
lör
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 4 - AS Solna FF4  -  6  
19
18:00
sön
18:00    
Råsunda IP 11
AS Solna FF 3 - AIK FF 53  -  1  
 
25
09:00
lör
09:00    
Bergshamra IP 1
Vasalund IF A2 - AIK FF 46  -  2  
26
10:30
sön
10:30    
Kälvesta BP 12
IF Brommapojkarna 2011-7 - AIK FF 46  -  10
26
14:30
sön
14:30    
Bolindervallen 2
Kallhälls FF Röd - AIK FF 51  -  9  
JUNI 2024
 
02
09:30
sön
09:30    
Bosön 2 Vinnarhallen
Djurgårdens IF FF 11 - AIK FF 43  -  2  
02
12:00
sön
12:00    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 2 - AIK FF 56  -  4  
 
08
17:30
lör
17:30    
Veddestavallen 2
Bele Barkarby FF 1 - AIK FF 54  -  5  
09
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 4 - Sollentuna FK City 16  -  9  
09
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 5 - Ekerö IK Blå:13  -  2  
 
15
09:00
lör
09:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-4 - AIK FF 43  -  3  
16
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK P11:US - Vendelsö IK U13  -      
AUGUSTI 2024
 
04
11:00
sön
11:00    
Råsunda IP
AIK P11:US - Brommapojkarna P12-1  -      
 
10
09:00
lör
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 5 - Bele Barkarby FF 1  -      
10
15:00
lör
15:00    
Bergshamra IP
AIK P11:US - Storvreta IK  -      
 
18
13:30
sön
13:30    
Träkvistavallen 2
Ekerö IK Blå:1 - AIK FF 5  -      
18
16:00
sön
16:00    
Sollentunavallen 2
Sollentuna FK City 1 - AIK FF 4  -      
 
24
09:00
lör
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 4 - Djurgårdens IF FF 11  -      
24
12:00
lör
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 5 - Spånga IS FK 2  -      
 
31
14:30
lör
14:30    
Bergshamra IP
AIK P11:US - Örebro SK P11  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 4 - IF Brommapojkarna 2011-7  -      
01
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 5 - Kallhälls FF Röd  -      
 
07
10:30
lör
10:30    
Råsunda IP 12
Vasalund IF 1 - AIK FF 5  -      
07
10:30
lör
10:30    
Skytteholms IP 31
AS Solna FF - AIK FF 4  -      
 
15
sön
00:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 4 - Danderyds SK FF Vit  -      
15
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 5 - Rissne IF 1  -      
 
21
09:00
lör
09:00    
Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-27 - AIK FF 5  -      
22
12:30
sön
12:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 4 - AIK FF 4  -      
 
28
12:00
lör
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 5 - Kungsängens IF P11 Blå  -      
29
12:00
sön
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 4 - IF Brommapojkarna 2011-4  -      
OKTOBER 2024
 
05
15:00
lör
15:00    
Helenelunds IP 11
Sollentuna FK Syd 2 - AIK FF 5  -      
06
08:45
sön
08:45    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 1 - AIK FF 4  -      
 
12
09:00
lör
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 4 - Vasalund IF A2  -      
13
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 5 - AS Solna FF 3  -      
 
19
12:00
lör
12:00    
Viksjövallen 2
IFK Viksjö 4 - AIK FF 5  -      
20
10:30
sön
10:30    
Tibblevallen (Täby SC) 21
Täby FK 21 - AIK FF 4  -