SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll

Matcher
DECEMBER 2023
 
03
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
 
AIK Fotbollsförening P2011:UG - Åkersberga FC P11  -      
03
15:00
sön
15:00    
Skytteholms IP B-plan
 
AIK Fotbollsförening P2011:UG - Spånga IF  -      
JANUARI 2024
 
21
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
AIK Fotbollsförening - SFK P11 Viby  -      
21
14:00
sön
14:00    
Korsängen
EnköpingSK P11 - AIK Fotbollsförening  -      
 
28
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
AIK Fotbollsförening - SFK P11 Viby  -      
28
14:30
sön
14:30    
Korsängen
Enköping SK P11 - AIK Fotbollsförening  -      
FEBRUARI 2024
 
03
10:00
lör
10:00    
Sundbybergs IP
 
Sundbyberg IK - AIK Fotbollsförening P2011:UG  -      
04
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
 
AIK Fotbollsförening P2011:UG - Hägersten SK   -      
04
18:00
sön
18:00    
Årsta IP
Hammarby TFF - AIK Fotbollsförening P2011:UG  -      
 
10
10:00
lör
10:00    
Spånga IP
Spånga P11 U Blå - AIK Fotbollsförening  -      
11
11:45
sön
11:45    
Skytteholm C-plan
AIK Fotbollsförening P2011:UG - Stuvsta IF  -      
11
15:00
sön
15:00    
Danderyds Arena
IFK Stocksund - AIK Fotbollsförening P2011:UG  -      
 
17
11:00
lör
11:00    
Huvudstafältet 11-mannaplan
 
AIK Fotbollsförening - Hammarby IF P11-4  -      
18
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
 
AIK Fotbollsförening P2011:UG - FC Södra P11  -      
 
24
11:00
lör
11:00    
Huvudstafältet 11-mannaplan
 
AIK Fotbollsförening - Vendelsö IK  -      
25
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
AIK Fotbollsförening P2011:UG - Älvsjö AIK FF  -      
25
17:00
sön
17:00    
Helenelunds IP
Sollentuna FK - AIK Fotbollsförening P2011:UG  -      
MARS 2024
 
09
13:00
lör
13:00    
Tyresövallen
Tyresö FF - AIK Fotbollsförening P2011:UG  -      
10
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
 
AIK Fotbollsförening P2011:UG - Bp p11:23  -      
10
16:00
sön
16:00    
Järna IP
FC Kallfors - AIK Fotbollsförening P2011:UG  -      
 
17
10:30
sön
10:30    
Skytteholms IP B-plan
AIK Fotbollsförening P2011:UG - Västerås SK  -      
17
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP C-plan
AIK Fotbollsförening P2011:UG - Västerås SK  -      
 
23
10:00
lör
10:00    
Träkvistavallen
Ekerö IK - AIK Fotbollsförening P2011:UG  -      
23
11:30
lör
11:30    
Träkvistavallen
Ekerö IK - AIK Fotbollsförening P2011:UG  -      
24
17:00
sön
17:00    
Stavsborgs BP
Nacka FC - AIK Fotbollsförening P2011:UG  -      
APRIL 2024
 
01
14:00
mån
14:00    
Råsunda IP
 
AIK Fotbollsförening P2011:UG - IK Sturehov  -      
07
09:00
sön
09:00    
Tibblevallen (Täby SC) 21
Täby FK 51 - AIK FF 88  -  3  
07
15:00
sön
15:00    
Huvudstafältet 1
AIK FF 2 - Athletic FC Malmen Svart7  -  9  
07
16:30
sön
16:30    
Huvudstafältet 1
AIK FF 3 - Täby FK 8110  -  6  
 
13
17:30
lör
17:30    
Borgsmo IP
IFK Norrköping - AIK Fotbollsförening P2011:S  -      
14
sön
00:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - IFK Lidingö FK N vit  -      
14
14:00
sön
14:00    
Bollstanäs IP 2
Bollstanäs SK Gul 2 - AIK FF 35  -  5  
14
15:30
sön
15:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 9 - AIK FF 24  -  1  
 
16
18:30
tis
18:30    
Skytteholms IP 31
AIK FF 2 - Tyresö Strand FC Röd4  -  2  
 
27
09:00
lör
09:00    
Stora Mossens IP 11
IF Brommapojkarna 2011-20 - AIK FF 23  -  11
28
10:30
sön
10:30    
Dalénum 11
IFK Lidingö FK 11 vit - AIK FF 33  -  6  
28
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Sundbybergs IK5  -  3  
MAJ 2024
 
04
12:00
lör
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 3 - IF Brommapojkarna 312  -  11
05
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 2 - Sköndals IK FK10  -  2  
05
11:30
sön
11:30    
Norrvikens IP 12
Sollentuna FK Viby 2 - AIK FF 82  -  3  
 
12
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - IF Brommapojkarna 2011-235  -  9  
12
14:30
sön
14:30    
Kärrdals BP 1
Sollentuna FK Rösjön 2 - AIK FF 37  -  1  
12
16:30
sön
16:30    
Brantbrinks IP 1
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - AIK FF 22  -  1  
 
19
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 2 - Hammarby IF FF 236  -  2  
19
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 3 - Djurgårdens IF FF 138  -  2  
 
25
17:00
lör
17:00    
Bergshamra IP 1
AIK FF 8 - Vasalund IF Frösunda14  -  3  
26
sön
00:00    
Bredängs BP 12
Södra Juniors FC - AIK FF 2  -      
26
10:30
sön
10:30    
Sundbybergs IP 2
Sundbybergs IK P2011 - AIK FF 31  -  3  
JUNI 2024
 
01
12:00
lör
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Ekerö IK Vit:14  -  7  
02
09:00
sön
09:00    
Stadshagens IP 12
Norrtulls SK SG 3 - AIK FF 36  -  4  
02
13:30
sön
13:30    
Brandbergens IP 1
IFK Haninge 1 - AIK FF 22  -  2  
 
07
18:30
fre
18:30    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 3 - AIK FF 85  -  4  
08
09:00
lör
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 2 - Vendelsö IK U135  -  5  
08
12:00
lör
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 3 - Ursvik IK Svart7  -  2  
09
18:15
sön
18:15    
Myrsjö IP 11
Nacka FC P2011A - AIK FF 24  -  2  
 
15
10:30
lör
10:30    
Stadshagens IP 11
Karlbergs BK Svart 31 - AIK FF 37  -  9  
15
14:00
lör
14:00    
Rissne IP 1
Ursvik IK Gul - AIK FF 80  -  8  
16
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Värtans IK Vit 36  -  3  
AUGUSTI 2024
 
11
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 3 - Karlbergs BK Svart 31  -      
 
17
09:00
lör
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 2 - Nacka FC P2011A  -      
18
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Spånga IS FK 3  -      
18
12:00
sön
12:00    
Ursviks IP 12
Ursvik IK Svart - AIK FF 3  -      
18
14:00
sön
14:00    
Svartbäckens BP 1
Vendelsö IK U13 - AIK FF 2  -      
 
25
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 2 - IFK Haninge 1  -      
25
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 3 - Norrtulls SK SG 3  -      
25
18:00
sön
18:00    
Träkvistavallen 2
Ekerö IK Vit:1 - AIK FF 8  -      
 
31
lör
00:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 2 - Södra Juniors FC  -      
31
09:00
lör
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 3 - Sundbybergs IK P2011  -      
31
10:30
lör
10:30    
Råsunda IP 12
Vasalund IF Frösunda - AIK FF 8  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
08:30
lör
08:30    
Östermalms IP 11
Värtans IK Vit 3 - AIK FF 8  -      
08
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Ursvik IK Gul  -      
08
09:30
sön
09:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 23 - AIK FF 2  -      
08
11:30
sön
11:30    
Östermalms IP 12
Djurgårdens IF FF 13 - AIK FF 3  -      
 
14
09:00
lör
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 3 - Sollentuna FK Rösjön 2  -      
14
12:00
lör
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön  -      
15
10:30
sön
10:30    
Kälvesta BP 12
IF Brommapojkarna 2011-23 - AIK FF 8  -      
 
22
10:30
sön
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Sollentuna FK Viby 2  -      
22
12:00
sön
12:00    
Kälvesta BP 12
IF Brommapojkarna 31 - AIK FF 3  -      
22
16:00
sön
16:00    
Sandåkra BP 1
Sköndals IK FK - AIK FF 2  -      
 
27
18:30
fre
18:30    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2011-20 - AIK FF 2  -      
29
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 3 - IFK Lidingö FK 11 vit  -      
29
10:30
sön
10:30    
Sundbybergs IP 2
Sundbybergs IK - AIK FF 8  -      
OKTOBER 2024
 
05
12:00
lör
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Djurgårdens IF FF 7  -      
06
11:00
sön
11:00    
Strandskolan 1
Tyresö Strand FC Röd - AIK FF 2  -      
 
12
lör
00:00    
Dalénum 11
IFK Lidingö FK N vit - AIK FF 8  -      
12
12:00
lör
12:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 2 - Hammarby IF FF 9  -      
13
09:00
sön
09:00    
Råsunda IP 11
AIK FF 3 - Bollstanäs SK Gul 2  -      
 
19
09:00
lör
09:00    
Tibblevallen (Täby SC) 22
Täby FK 81 - AIK FF 3  -      
19
10:30
lör
10:30    
Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Täby FK 51  -      
20
15:30
sön
15:30    
Svartbäckens BP 1
Athletic FC Malmen Svart - AIK FF 2  -