SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll

Matcher
FEBRUARI 2024
 
11
15:00
sön
15:00    
Skytteholms IP B-plan
AIK Fotbollsförening - FK Bromma  -      
 
18
16:00
sön
16:00    
Skytteholms IP A-plan
AIK Fotbollsförening JP16:1 - Nacka FC  -      
MARS 2024
 
10
15:00
sön
15:00    
Skytteholms IP B-plan
 
AIK Fotbollsförening JP16:1 - Hammarby IF  -      
 
16
14:00
lör
14:00    
Kälvesta BP
Hässelby - AIK Fotbollsförening  -      
 
24
15:00
sön
15:00    
Skytteholms IP B-plan
 
AIK Fotbollsförening JP16:1 - Sandvikens AIK FK  -      
APRIL 2024
 
05
20:00
fre
20:00    
Skytteholms IP 2
AIK Solna FK 1 - Vasalund IF 12  -  3  
07
12:00
sön
12:00    
Bergshamra IP 1
AIK Solna FK 1 - Vendelsö IK U166  -  0  
 
13
12:00
lör
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 grön - AIK Solna FK 15  -  3  
14
18:00
sön
18:00    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF - AIK Solna FK 12  -  0  
 
20
16:30
lör
16:30    
Råsunda IP 1
AIK Solna FK 1 - IFK Lidingö FK C2  -  1  
21
12:00
sön
12:00    
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1 - Vasalund FF 14  -  3  
 
27
18:00
lör
18:00    
Ösmo IP 1
Ösmo GIF FK - AIK Solna FK 12  -  8  
28
16:00
sön
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2008-8 - AIK Solna FK 11  -  4  
MAJ 2024
 
04
09:00
lör
09:00    
Bergshamra IP 1
AIK Solna FK 1 - Ekerö IK 13  -  1  
05
14:00
sön
14:00    
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1 - Österåker United FK2  -  4  
 
12
16:00
sön
16:00    
Rissne IP 1
Sundbybergs IK P08 Grön - AIK Solna FK 12  -  1  
 
18
12:00
lör
12:00    
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1 - Karlbergs BK5  -  1  
18
16:00
lör
16:00    
Bollstanäs IP 1
Bollstanäs SK A2 - AIK Solna FK 15  -  1  
 
25
16:00
lör
16:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Talangfotbollsförening - AIK Solna FK 10  -  2  
26
14:00
sön
14:00    
Skytteholms IP 2
AIK Solna FK 1 - Sollentuna FK Nv 18  -  1  
JUNI 2024
 
01
11:00
lör
11:00    
Bergshamra IP 1
AIK Solna FK 1 - Nacka FC P2009A3  -  0  
02
15:00
sön
15:00    
Ursviks IP 1
Ursvik IK Gul - AIK Solna FK 11  -  5  
 
09
12:00
sön
12:00    
Aspuddens IP 1
IFK Aspudden-Tellus 1 - AIK Solna FK 13  -  4  
09
14:00
sön
14:00    
Skytteholms IP 2
AIK Solna FK 1 - Täby FK 12  -  1  
 
15
14:00
lör
14:00    
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1 - Hässelby SK FF 12  -  1  
16
10:30
sön
10:30    
Skytteholms IP 2
Vasalund FF 3 - AIK Solna FK 11  -  7  
AUGUSTI 2024
 
07
20:00
ons
20:00    
Källbrinks IP 3
Huddinge IF P16A - AIK Solna FK 1  -      
11
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1 - FK Bromma  -      
11
16:00
sön
16:00    
Skytteholms IP 2
AIK Solna FK 1 - Vasalund FF 3  -      
 
17
12:00
lör
12:00    
Fittja BP 1
Fittja IF - AIK Solna FK 1  -      
18
12:00
sön
12:00    
Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK 1 - AIK Solna FK 1  -      
 
24
14:00
lör
14:00    
Solberga BP 1
FC Stockholm Internazionale 1 - AIK Solna FK 1  -      
25
16:00
sön
16:00    
Skytteholms IP 2
AIK Solna FK 1 - Ursvik IK Gul  -      
 
30
19:00
fre
19:00    
Norrvikens IP 1
Sollentuna FK Nv 1 - AIK Solna FK 1  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
14:00
sön
14:00    
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1 - FC Järfälla 1  -      
 
07
12:00
lör
12:00    
Enskede IP 2
Enskede IK - AIK Solna FK 1  -      
08
12:00
sön
12:00    
Skytteholms IP 2
AIK Solna FK 1 - Bollstanäs SK A2  -      
 
14
11:00
lör
11:00    
Skytteholms IP 2
AIK Solna FK 1 - Bollstanäs SK 1  -      
15
16:00
sön
16:00    
Skytteholms IP 2
AIK Solna FK 1 - Sundbybergs IK P08 Grön  -      
 
21
12:00
lör
12:00    
Träkvistavallen 1
Ekerö IK 1 - AIK Solna FK 1  -      
21
14:00
lör
14:00    
Veddestavallen 2
Bele Barkarby FF 1 - AIK Solna FK 1  -      
 
28
11:00
lör
11:00    
Skytteholms IP 2
AIK Solna FK 1 - IF Brommapojkarna 2008-8  -      
29
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1 - Reymersholms IK U16  -      
OKTOBER 2024
 
05
14:00
lör
14:00    
Segeltorps IP 1
Segeltorps Idrottsförening Fotboll Blå - AIK Solna FK 1  -      
05
16:15
lör
16:15    
Breviks IP 2
IFK Lidingö FK C - AIK Solna FK 1  -      
 
12
14:00
lör
14:00    
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1 - Sollentuna Utveckling FK 1  -      
13
14:00
sön
14:00    
Skytteholms IP 2
AIK Solna FK 1 - Hammarby IF FF 14 grön  -      
 
18
20:00
fre
20:00    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 1 - AIK Solna FK 1  -      
20
sön
00:00    
Skytteholms IP 2
Vasalund IF 1 - AIK Solna FK 1  -