SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll
P2016 Svart

Matcher
MARS 2024
 
16
11:00
lör
11:00    
JÄRFÄLLAVALLEN
FC Järfälla - AIK Fotbollsförening  -      
17
10:00
sön
10:00    
Råstasjöns IP Plan 5A
 
AIK Fotbollsförening - Spånga/Hammarby  -      
 
24
10:00
sön
10:00    
Råstasjöns IP Plan 5A
 
AIK Fotbollsförening - RCD Espanyol / IFK Lidingö   -      
APRIL 2024
 
13
15:00
lör
15:00    
Huvudstadfältet 5-mannaplan
AIK - Boo  -      
14
15:00
sön
15:00    
Huvudstafältet 5-mannaplan
AIK - AIK  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 5 - Apollon Solna FK Svart  -      
20
16:00
lör
16:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 4 - Råsunda IS Blå  -      
20
17:00
lör
17:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 3 - Apollon Solna FK Röd  -      
 
27
15:15
lör
15:15    
Stockhagens IP 35
IFK Stocksund Gul - AIK FF 4  -      
28
10:00
sön
10:00    
Näsbydal 125
Täby FK 22 - AIK FF 3  -      
28
11:00
sön
11:00    
Råstasjön 3 (T2)
Vasalund IF Röd - AIK FF 5  -      
MAJ 2024
 
04
14:00
lör
14:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 4 - Vasalund IF Järva 2  -      
05
10:00
sön
10:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 5 - Djurgårdens IF FF 4  -      
05
16:00
sön
16:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 3 - FC Kungsholmen P2016 Röd 1  -      
 
11
10:15
lör
10:15    
Råstasjöns IP Plan 5B
AIK P2016 Svart - Hammarby P16:10  -      
11
13:30
lör
13:30    
Råstasjöns IP Plan 5B
AIK P2016 Svart - Hammarby P16:10  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Ängby IP 46
IF Brommapojkarna 16-23 - AIK FF 5  -      
18
10:00
lör
10:00    
Råstasjön 3 (T2)
AS Solna FF - AIK FF 4  -      
19
09:00
sön
09:00    
Vällingby BP 115
IF Brommapojkarna 16-29 - AIK FF 3  -      
 
25
09:00
lör
09:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 4 - Hässelby SK FF Grön 2  -      
25
10:00
lör
10:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 5 - Som United Fotbollsförening vit  -      
26
12:00
sön
12:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 3 - Norrtulls SK Gul 4  -      
JUNI 2024
 
01
12:00
lör
12:00    
Norra Real 16
Norrtulls SK Svart 2A - AIK FF 4  -      
01
12:00
lör
12:00    
Bergshamra IP 26
IFK Bergshamra Vit - AIK FF 5  -      
02
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 56
Enskede IK Svart 2 - AIK FF 3  -      
 
08
15:00
lör
15:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 3 - Sundbybergs IK Ljusröd  -      
09
12:00
sön
12:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 5 - IFK Stocksund Orange  -      
09
13:00
sön
13:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 4 - Djurgårdens IF FF 10  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Råstasjöns IP Plan 5-manna
 
AIK P2016 Svart - AS Roma  -      
16
10:30
sön
10:30    
Råstasjöns IP Plan 5A
 
AIK P2016 Svart - Täby FK  -      
16
14:00
sön
14:00    
Råstasjöns IP Plan 5A
 
AIK P2016 Svart - IFK Haninge  -      
AUGUSTI 2024
 
24
09:00
lör
09:00    
Bolindervallen 216
Kallhälls FF Blå 2 - AIK FF 5  -      
25
11:00
sön
11:00    
Gröndals BP 16
Gröndals IK Svart - AIK FF 3  -      
25
12:00
sön
12:00    
Hägerstensåsens BP 25
Hägersten SK Röd - AIK FF 4  -      
 
31
14:00
lör
14:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 4 - Spånga IS FK 5  -      
31
17:00
lör
17:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 5 - Sundbybergs IK Limegrön  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
13:00
sön
13:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 3 - IFK Lidingö FK 20  -      
 
07
09:00
lör
09:00    
Träkvistavallen 216
Ekerö IK 2:Vit - AIK FF 5  -      
07
10:00
lör
10:00    
Västberga IP 116
IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - AIK FF 4  -      
08
12:00
sön
12:00    
Spånga IP 52
Spånga IS FK 8 - AIK FF 3  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 4 - Kista SC KFUM Röd  -      
14
14:00
lör
14:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 3 - FC Järfälla 4  -      
14
15:00
lör
15:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 5 - Spånga IS FK 33  -      
 
21
09:00
lör
09:00    
Fruängens BP 16
KIF Söderort 3 - AIK FF 3  -      
22
14:00
sön
14:00    
Larsbergs BP 15
IFK Lidingö FK 19 - AIK FF 5  -      
22
15:00
sön
15:00    
Larsbergs BP 15
IFK Lidingö FK 10 - AIK FF 4  -      
 
28
14:00
lör
14:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 3 - Viggbyholms IK FF Vit  -      
28
17:00
lör
17:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 5 - Täby FK 93  -      
29
11:00
sön
11:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 4 - IF Brommapojkarna 16-4  -