SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P2016 Röd
Hem
Kontakt
Flick 8-16 år
F2012
F2013
F2014
F2015
F2016
Pojk 13-14 år
P2010:U Gul
P2010:U Svart
P2010:U Vit
P2011:U Gul
P2011:U Svart
P2011:U Vit
Pojk 10-12 år
P2012 Blå
P2012 Gul
P2012 Röd
P2012 Svart
P2012 Vit
P2013 Blå
P2013 Grå
P2013 Gul
P2013 Orange
P2013 Röd
P2013 Svart
P2013 Vit
P2014 Blå
P2014 Grå
P2014 Grön
P2014 Gul
P2014 Orange
P2014 Svart
P2014 Vit
Pojk 8-9 år
P2015 Blå
P2015 Grå
P2015 Gul
P2015 Orange
P2015 Röd
P2015 Svart
P2015 Vit
P2016 Blå
P2016 Grå
P2016 Grön
P2016 Gul
P2016 Röd
P2016 Svart
P2016 Vit
Knatte 5-7 år
F2017
P2017 Blå
P2017 Grå
P2017 Grön
P2017 Gul
P2017 Röd
P2017 Svart
P2017 Vit
F2018
P2018 Blå
P2018 Grön
P2018 Gul
P2018 Orange
P2018 Röd
P2018 Svart
P2018 Vit
Ungdomsakademin
F13A
F14A Gul
F14A Svart
F15 Svart
F17
F19
Try-out
P2011A
P2010A
AIK United
AIK Solna FK
AIK Solna FK
Herrlag
JF16-19 (Damlag)
JP-18
JP17
JP16:1
JP16:2
JP15:U Svart
JP15:U Vit
Extraträning
Extraträning för barn födda 2012
Extraträning för barn födda 2013
Extraträning för barn födda 2014
Extraträning för barn födda 2015
Extraträning för barn födda 2016
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Kontakt
Flick 8-16 år
F2012
F2013
F2014
F2015
F2016
Pojk 13-14 år
P2010:U Gul
P2010:U Svart
P2010:U Vit
P2011:U Gul
P2011:U Svart
P2011:U Vit
Pojk 10-12 år
P2012 Blå
P2012 Gul
P2012 Röd
P2012 Svart
P2012 Vit
P2013 Blå
P2013 Grå
P2013 Gul
P2013 Orange
P2013 Röd
P2013 Svart
P2013 Vit
P2014 Blå
P2014 Grå
P2014 Grön
P2014 Gul
P2014 Orange
P2014 Svart
P2014 Vit
Pojk 8-9 år
P2015 Blå
P2015 Grå
P2015 Gul
P2015 Orange
P2015 Röd
P2015 Svart
P2015 Vit
P2016 Blå
P2016 Grå
P2016 Grön
P2016 Gul
P2016 Röd
P2016 Svart
P2016 Vit
Knatte 5-7 år
F2017
P2017 Blå
P2017 Grå
P2017 Grön
P2017 Gul
P2017 Röd
P2017 Svart
P2017 Vit
F2018
P2018 Blå
P2018 Grön
P2018 Gul
P2018 Orange
P2018 Röd
P2018 Svart
P2018 Vit
Ungdomsakademin
F13A
F14A Gul
F14A Svart
F15 Svart
F17
F19
Try-out
P2011A
P2010A
AIK United
AIK Solna FK
AIK Solna FK
Herrlag
JF16-19 (Damlag)
JP-18
JP17
JP16:1
JP16:2
JP15:U Svart
JP15:U Vit
Extraträning
Extraträning för barn födda 2012
Extraträning för barn födda 2013
Extraträning för barn födda 2014
Extraträning för barn födda 2015
Extraträning för barn födda 2016
AIK Fotbollsförening
Fotboll
P2016 Röd
P2016 Röd
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
P2016 Röd
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: P2016- 1
2024: P2016- 1
APRIL 2024
20
14:00
lör
14:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 6
- Vasalund IF Svart
-
21
12:00
sön
12:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 7
- Vasalund IF Röd
-
27
12:00
lör
12:00
Träkvistavallen 216
Ekerö IK 3:Gul -
AIK FF 7
-
28
09:00
sön
09:00
Bollstanäs IP 226
Bollstanäs SK Blå 2 -
AIK FF 6
-
MAJ 2024
05
12:00
sön
12:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 7
- Sundbybergs IK Mörkblå
-
05
14:00
sön
14:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 6
- Sundbybergs IK Mörkblå
-
18
10:00
lör
10:00
Vällingby BP 116
IF Brommapojkarna 16-30 -
AIK FF 7
-
18
12:00
lör
12:00
Norra Real 16
Norrtulls SK Svart 2B -
AIK FF 6
-
25
13:00
lör
13:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 7
- Essinge IK 3
-
26
13:00
sön
13:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 6
- IFK Bergshamra Vit
-
JUNI 2024
01
11:00
lör
11:00
Olovslunds BP 125
IF Brommapojkarna 16-17 -
AIK FF 6
-
01
13:00
lör
13:00
Gärdesskolans BP 1
Djurgårdens IF FF 8 Gul -
AIK FF 7
-
08
17:00
lör
17:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 6
- FC Djursholm Turkos
-
09
11:00
sön
11:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 7
- IFK Aspudden-Tellus Blå 1
-
AUGUSTI 2024
24
09:00
lör
09:00
Träkvistavallen 216
Ekerö IK 2:Gul -
AIK FF 6
-
25
12:30
sön
12:30
Djursholms IP 4
FC Djursholm Röd -
AIK FF 7
-
31
15:00
lör
15:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 7
- Gröndals IK Vit
-
SEPTEMBER 2024
01
11:00
sön
11:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 6
- Djurgårdens IF FF 10
-
08
10:00
sön
10:00
Näsbydal 125
Täby FK 41 -
AIK FF 6
-
08
15:40
sön
15:40
Årstagårdens BP 125
Årsta FF 4 -
AIK FF 7
-
14
17:00
lör
17:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 7
- Ursvik IK Röd
-
15
11:00
sön
11:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 6
- IFK Stocksund Gul
-
22
13:00
sön
13:00
Larsbergs BP 15
IFK Lidingö FK 24 -
AIK FF 6
-
22
13:00
sön
13:00
Larsbergs BP 16
IFK Lidingö FK 7 -
AIK FF 7
-
28
15:00
lör
15:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 7
- Täby FK 72
-
28
16:00
lör
16:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 6
- Ängby IF Svart
-