SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P2016 Grön
Hem
Kontakt
Flick 8-16 år
F2012
F2013
F2014
F2015
F2016
Pojk 13-14 år
P2010:U Gul
P2010:U Svart
P2010:U Vit
P2011:U Gul
P2011:U Svart
P2011:U Vit
Pojk 10-12 år
P2012 Blå
P2012 Gul
P2012 Röd
P2012 Svart
P2012 Vit
P2013 Blå
P2013 Grå
P2013 Gul
P2013 Orange
P2013 Röd
P2013 Svart
P2013 Vit
P2014 Blå
P2014 Grå
P2014 Grön
P2014 Gul
P2014 Orange
P2014 Svart
P2014 Vit
Pojk 8-9 år
P2015 Blå
P2015 Grå
P2015 Gul
P2015 Orange
P2015 Röd
P2015 Svart
P2015 Vit
P2016 Blå
P2016 Grå
P2016 Grön
P2016 Gul
P2016 Röd
P2016 Svart
P2016 Vit
Knatte 5-7 år
F2017
P2017 Blå
P2017 Grå
P2017 Grön
P2017 Gul
P2017 Röd
P2017 Svart
P2017 Vit
F2018
P2018 Blå
P2018 Grön
P2018 Gul
P2018 Orange
P2018 Röd
P2018 Svart
P2018 Vit
Ungdomsakademin
F13A
F14A Gul
F14A Svart
F15 Svart
F17
F19
Try-out
P2011A
P2010A
AIK United
AIK Solna FK
AIK Solna FK
Herrlag
JF16-19 (Damlag)
JP-18
JP17
JP16:1
JP16:2
JP15:U Svart
JP15:U Vit
Extraträning
Extraträning för barn födda 2012
Extraträning för barn födda 2013
Extraträning för barn födda 2014
Extraträning för barn födda 2015
Extraträning för barn födda 2016
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Kontakt
Flick 8-16 år
F2012
F2013
F2014
F2015
F2016
Pojk 13-14 år
P2010:U Gul
P2010:U Svart
P2010:U Vit
P2011:U Gul
P2011:U Svart
P2011:U Vit
Pojk 10-12 år
P2012 Blå
P2012 Gul
P2012 Röd
P2012 Svart
P2012 Vit
P2013 Blå
P2013 Grå
P2013 Gul
P2013 Orange
P2013 Röd
P2013 Svart
P2013 Vit
P2014 Blå
P2014 Grå
P2014 Grön
P2014 Gul
P2014 Orange
P2014 Svart
P2014 Vit
Pojk 8-9 år
P2015 Blå
P2015 Grå
P2015 Gul
P2015 Orange
P2015 Röd
P2015 Svart
P2015 Vit
P2016 Blå
P2016 Grå
P2016 Grön
P2016 Gul
P2016 Röd
P2016 Svart
P2016 Vit
Knatte 5-7 år
F2017
P2017 Blå
P2017 Grå
P2017 Grön
P2017 Gul
P2017 Röd
P2017 Svart
P2017 Vit
F2018
P2018 Blå
P2018 Grön
P2018 Gul
P2018 Orange
P2018 Röd
P2018 Svart
P2018 Vit
Ungdomsakademin
F13A
F14A Gul
F14A Svart
F15 Svart
F17
F19
Try-out
P2011A
P2010A
AIK United
AIK Solna FK
AIK Solna FK
Herrlag
JF16-19 (Damlag)
JP-18
JP17
JP16:1
JP16:2
JP15:U Svart
JP15:U Vit
Extraträning
Extraträning för barn födda 2012
Extraträning för barn födda 2013
Extraträning för barn födda 2014
Extraträning för barn födda 2015
Extraträning för barn födda 2016
AIK Fotbollsförening
Fotboll
P2016 Grön
P2016 Grön
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
P2016 Grön
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: AIK P2016 Grön FF9
2024: P2016- 1
JANUARI 2024
21
11:00
sön
11:00
Vilunda fotbollshall
Bollstanäs -
AIK Grön 2016
-
FEBRUARI 2024
04
12:00
sön
12:00
Nacka Tältet Griffelvägen 13, 131 52 Nacka
Fisksätra IF -
Aik 2016 grön
-
MARS 2024
10
12:30
sön
12:30
Gribbylund konstgräsplan
Täby -
AIK 2016 Grön
-
APRIL 2024
21
11:00
sön
11:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK 2016 Grön
- Sundbybergs IK Limegrön
-
21
18:00
sön
18:00
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10
- Råsunda IS RÖD
-
27
09:00
lör
09:00
Träkvistavallen 216
Ekerö IK 3:Blå -
AIK FF 10
-
27
11:00
lör
11:00
Näsbydal 125
Täby FK 51 -
AIK FF 9
-
MAJ 2024
05
15:00
sön
15:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK P2016 Grön FF9
- KIF Söderort 4
-
05
17:00
sön
17:00
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10
- Gröndals IK Svart
-
11
09:45
lör
09:45
Maxihallen konstgräs inomhus
IFK Stockholm -
AIK P2016 Grön
-
18
13:00
lör
13:00
Gärdesskolans BP 1
Djurgårdens IF FF 9 -
AIK P2016 Grön FF9
-
19
09:00
sön
09:00
Vällingby BP 125
IF Brommapojkarna 16-6 -
AIK FF 10
-
26
15:00
sön
15:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK P2016 Grön FF9
- IF Brommapojkarna 16-16
-
26
16:00
sön
16:00
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10
- Norrtulls SK Gul 3B
-
JUNI 2024
01
09:00
lör
09:00
Golfängarna 16
Sundbybergs IK Limegrön -
AIK FF 10
-
01
15:00
lör
15:00
Nälsta BP 126
AIK P2016 Grön FF9
- Spånga IS FK 88
-
08
15:15
lör
15:15
Stockhagens IP 35
IFK Stocksund Blå -
AIK P2016 Grön FF9
-
09
17:00
sön
17:00
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10
- Mälarhöjdens IK Fotboll Vit
-
AUGUSTI 2024
24
10:00
lör
10:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK P2016 Grön FF9
- Hägersten SK Gul
-
25
08:00
sön
08:00
Kristinebergs IP 26
Karlbergs BK Orange -
AIK FF 10
-
31
10:00
lör
10:00
Spånga IP 52
Bromstens IK Svart -
AIK P2016 Grön FF9
-
SEPTEMBER 2024
01
16:00
sön
16:00
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10
- IFK Stocksund Vit
-
07
17:00
lör
17:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK P2016 Grön FF9
- Norrtulls SK Blå 1
-
08
13:00
sön
13:00
Larsbergs BP 15
IFK Lidingö FK 21 -
AIK FF 10
-
15
10:00
sön
10:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK P2016 Grön FF9
- FC Järfälla 9
-
15
15:00
sön
15:00
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10
- Ängby IF Grön
-
21
10:00
lör
10:00
Kristinebergs IP 26
AIK P2016 Grön FF9
- Karlbergs BK Svart
-
21
16:00
lör
16:00
Nälsta BP 126
Spånga IS FK 44 -
AIK FF 10
-
29
13:00
sön
13:00
Råstasjön 3 (T2)
AIK P2016 Grön FF9
- IK Frej Täby FF Gul
-
29
16:00
sön
16:00
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10
- Täby FK 23
-