SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll
P2016 Grön

Matcher
JANUARI 2024
 
21
11:00
sön
11:00    
Vilunda fotbollshall
Bollstanäs - AIK Grön 2016   -      
FEBRUARI 2024
 
04
12:00
sön
12:00    
Nacka Tältet Griffelvägen 13, 131 52 Nacka
Fisksätra IF - Aik 2016 grön  -      
MARS 2024
 
10
12:30
sön
12:30    
Gribbylund konstgräsplan
Täby - AIK 2016 Grön   -      
APRIL 2024
 
21
11:00
sön
11:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK 2016 Grön - Sundbybergs IK Limegrön  -      
21
18:00
sön
18:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - Råsunda IS RÖD  -      
 
27
09:00
lör
09:00    
Träkvistavallen 216
Ekerö IK 3:Blå - AIK FF 10  -      
27
11:00
lör
11:00    
Näsbydal 125
Täby FK 51 - AIK FF 9  -      
MAJ 2024
 
05
15:00
sön
15:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK P2016 Grön FF9 - KIF Söderort 4   -      
05
17:00
sön
17:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - Gröndals IK Svart  -      
 
12
09:30
sön
09:30    
Maxihallen konstgräs inomhus
IFK Stockholm - AIK P2016 Grön  -      
 
18
13:00
lör
13:00    
Gärdesskolans BP 1
Djurgårdens IF FF 9 - AIK P2016 Grön FF9  -      
19
09:00
sön
09:00    
Vällingby BP 125
IF Brommapojkarna 16-6 - AIK FF 10  -      
 
26
15:00
sön
15:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK P2016 Grön FF9 - IF Brommapojkarna 16-16  -      
26
16:00
sön
16:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - Norrtulls SK Gul 3B  -      
JUNI 2024
 
01
09:00
lör
09:00    
Golfängarna 16
Sundbybergs IK Limegrön - AIK FF 10  -      
01
15:00
lör
15:00    
Nälsta BP 126
Spånga IS FK 88 - AIK P2016 Grön FF9  -      
 
08
15:15
lör
15:15    
Stockhagens IP 35
IFK Stocksund Blå - AIK P2016 Grön FF9  -      
09
17:00
sön
17:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - Mälarhöjdens IK Fotboll Vit  -      
AUGUSTI 2024
 
24
10:00
lör
10:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK P2016 Grön FF9 - Hägersten SK Gul  -      
25
08:00
sön
08:00    
Kristinebergs IP 26
Karlbergs BK Orange - AIK FF 10  -      
 
31
10:00
lör
10:00    
Spånga IP 52
Bromstens IK Svart - AIK P2016 Grön FF9  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
16:00
sön
16:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - IFK Stocksund Vit  -      
 
07
17:00
lör
17:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK P2016 Grön FF9 - Norrtulls SK Blå 1  -      
08
13:00
sön
13:00    
Larsbergs BP 15
IFK Lidingö FK 21 - AIK FF 10  -      
 
15
10:00
sön
10:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK P2016 Grön FF9 - FC Järfälla 9  -      
15
15:00
sön
15:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - Ängby IF Grön  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Kristinebergs IP 26
AIK P2016 Grön FF9 - Karlbergs BK Svart  -      
21
16:00
lör
16:00    
Nälsta BP 126
Spånga IS FK 44 - AIK FF 10  -      
 
29
13:00
sön
13:00    
Råstasjön 3 (T2)
AIK P2016 Grön FF9 - IK Frej Täby FF Gul  -      
29
16:00
sön
16:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - Täby FK 23  -