SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll
P2015 Orange

Matcher
FEBRUARI 2024
 
17
09:00
lör
09:00    
Kälvesta BP
 
Spånga P15-7 - AIK Fotbollsförening P2015 Orange  -      
MARS 2024
 
03
13:00
sön
13:00    
Bro IP, Ginnlögs väg 1
Kungsängens IF - AIK Fotbollsförening P2015 Orange  -      
APRIL 2024
 
20
09:00
lör
09:00    
Näsbydal 126
Täby FK 61 - AIK FF 7  -      
21
11:00
sön
11:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 8 - Sundbybergs IK Gul  -      
 
27
14:00
lör
14:00    
Råstasjön 2 (T1)
Vasalund IF Solna - AIK FF 8  -      
27
16:00
lör
16:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 7 - Ursvik IK Blå  -      
MAJ 2024
 
04
12:00
lör
12:00    
Hjorthagens IP 3
Djurgårdens IF FF 8 Gul - AIK FF   -      
05
11:00
sön
11:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF - Djurgårdens IF FF 5  -      
 
18
11:00
lör
11:00    
Nälsta BP 125
Spånga IS FK 66 - AIK FF 8  -      
18
17:00
lör
17:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 7 - FC Kungsholmen P2015 Orange 2  -      
 
25
09:00
lör
09:00    
Olovslunds BP 125
IF Brommapojkarna 2015-38 - AIK FF 7  -      
26
sön
00:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 8 - Norrtulls SK Vit 2B  -      
JUNI 2024
 
01
11:00
lör
11:00    
Lidingövallen 226
IFK Lidingö FK 18 - AIK FF 8  -      
01
14:00
lör
14:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 7 - Danderyds SK FF Röd  -      
 
08
11:00
lör
11:00    
Lidingövallen 225
IFK Lidingö FK 22 vit - AIK FF 7  -      
08
14:00
lör
14:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 8 - Ekerö IK 1:Blå  -      
AUGUSTI 2024
 
24
10:00
lör
10:00    
Vällingby BP 126
IF Brommapojkarna 2015-7 - AIK FF 8  -      
25
10:00
sön
10:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 7 - Värtans IK Vit 1  -      
 
31
12:00
lör
12:00    
Nälsta BP 125
Spånga IS FK 4 - AIK FF 7  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
12:00
sön
12:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 8 - Kungsängens IF P2015 Vit  -      
 
04
17:00
ons
17:00    
Aspuddens IP 26
IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - AIK FF 8  -      
07
16:00
lör
16:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 7 - Bollstanäs SK Grön 2  -      
 
14
lör
00:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 8 - FC Järfälla 4  -      
14
11:00
lör
11:00    
Ängby IP 36
Ängby IF Grön 1 - AIK FF 7  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Margretelunds IP 3
Österåker United FK 6 Grå - AIK FF 8  -      
21
14:00
lör
14:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 7 - FK Bromma Svart  -      
 
29
10:00
sön
10:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 7 - Stuvsta IF 2  -      
29
11:00
sön
11:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 8 - Täby FK 82  -