SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll
P2014 Grön

Matcher
JANUARI 2024
 
21
16:00
sön
16:00    
Bergshamra IP, 7-plan konstgräs
AIK P14 Grön - Vasalund Järvastaden P14  -      
 
27
14:30
lör
14:30    
Bergshamra IP, 7-plan konstgräs
AIK P14 Grön - BP 14-11  -      
28
12:00
sön
12:00    
Torvalla IP
Vendelsö P10 (2014) - AIK p14 Grön  -      
FEBRUARI 2024
 
03
16:00
lör
16:00    
Bergshamra IP, 7-plan konstgräs
 
AIK P14 Grön - Österåker United p14-5  -      
04
11:00
sön
11:00    
Sturebyskolans bollplan
Hammarby P14:24 - AIK P14 Grön  -      
 
10
16:00
lör
16:00    
Bergshamra IP, 7-plan konstgräs
AIK P14 Grön - Djurgården P14-7  -      
11
16:00
sön
16:00    
Bergshamra ip, 7-plan konstgräs
AIK P14 Grön - Järfälla FF P14  -      
 
17
16:00
lör
16:00    
Bergshamra IP, 7-plan konstgräs
AIK P14 Grön - Hammarby P14-22  -      
18
16:00
sön
16:00    
Bergshamra ip, 7-plan konstgräs
AIK P14 Grön - FC Arlanda P14  -      
 
24
09:00
lör
09:00    
Bergshamra IP, 7-plan konstgräs
AIK P14 Grön - FC Arlanda P14  -      
MARS 2024
 
09
16:30
lör
16:30    
Bergshamra IP, 7-plan konstgräs
AIK O14 Grön - Rotebro P14  -      
10
12:45
sön
12:45    
Älvsjö IP Plan 4
 
Älvsjö AIK P2014 Blå - AIK Fotbollsförening P2014 Grön  -      
 
16
16:30
lör
16:30    
Bergshamra ip, 7-plan konstgräs
AIK P2014 Grön - Kista SC P14 Blå  -      
 
23
16:30
lör
16:30    
Bergshamra IP, 7-plan konstgräs
AIK P14 Grön - Hammarby IF FF P14-9  -      
24
11:00
sön
11:00    
Skinnaråsen ip
Rotebro P14 - AIK P14 Grön  -      
APRIL 2024
 
06
13:00
lör
13:00    
Råstasjöns IP Plan 7A
AIK P14 Grön - Jarlaberg IF P14  -      
 
13
15:00
lör
15:00    
Läroverket
AIK P14 Grön - Enebybergs IF P14  -      
14
15:00
sön
15:00    
Läroverket
AIK P2014 Grön - Tyresö Strand FC P14 Blå  -      
 
20
16:30
lör
16:30    
Huvudstafältet 11
Vasalund IF Röd - AIK FF 7  -      
21
17:45
sön
17:45    
Huvudstafältet 11
Apollon Solna FK Röd - AIK FF 6  -      
 
27
15:15
lör
15:15    
Huvudstafältet 12
AIK FF 6 - Djurgårdens IF FF 4  -      
27
16:30
lör
16:30    
Huvudstafältet 12
AIK FF 7 - Karlbergs BK Grön 31  -      
MAJ 2024
 
04
16:30
lör
16:30    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2014-17 - AIK FF 7  -      
05
15:30
sön
15:30    
Bellevue BP 1
Norrtulls SK Gul 1A - AIK FF 6  -      
 
18
12:45
lör
12:45    
Huvudstafältet 11
AIK FF 6 - IF Brommapojkarna 2014-10  -      
18
16:30
lör
16:30    
Huvudstafältet 12
AIK FF 7 - IFK Lidingö FK 10  -      
 
25
11:30
lör
11:30    
Träkvistavallen 226
Ekerö IK 1:Gul - AIK FF 7  -      
26
12:45
sön
12:45    
Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF Blå - AIK FF 6  -      
JUNI 2024
 
01
15:15
lör
15:15    
Huvudstafältet 12
AIK FF 7 - Hammarby IF FF 3 grön  -      
01
16:30
lör
16:30    
Huvudstafältet 12
AIK FF 6 - Hammarby IF FF 24  -      
 
09
10:00
sön
10:00    
Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 7 Gul - AIK FF 7  -      
09
11:30
sön
11:30    
Nälsta BP 12
Spånga IS FK 33 - AIK FF 6  -      
 
15
14:00
lör
14:00    
Läroverkets bp
AIK P14 Grön - FC Arlanda P14  -      
15
15:30
lör
15:30    
Läroverket
AIK P14 Grön - Hammarby P14-8  -      
AUGUSTI 2024
 
23
18:15
fre
18:15    
Bergshamra IP 12
AIK FF 7 - Ursvik IK Vit  -      
24
15:15
lör
15:15    
Huvudstafältet 12
AIK FF 6 - Sköndals IK FK A  -      
25
15:30
sön
15:30    
Läroverket 1
AIK FF 6 - IFK Lidingö FK 11 vit  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
09:00
sön
09:00    
Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 2 - AIK FF 7  -      
 
06
18:15
fre
18:15    
Bergshamra IP 11
AIK FF 6 - Sollentuna FK Teg 1  -      
07
10:15
lör
10:15    
Huvudstafältet 12
AIK FF 7 - Norrtulls SK Gul 1B  -      
 
14
10:15
lör
10:15    
Stuvsta IP 11
Stuvsta IF 5 - AIK FF 6  -      
14
16:00
lör
16:00    
Sofiaskolans BP 1
IF Söderkamraterna 2 - AIK FF 7  -      
 
21
15:15
lör
15:15    
Huvudstafältet 12
AIK FF 7 - Rågsveds IF Grön 23  -      
22
17:45
sön
17:45    
Huvudstafältet 12
AIK FF 6 - Ekerö IK 3:Gul  -      
 
28
18:00
lör
18:00    
Ängby IP 2
Ängby IF Svart 2 - AIK FF 7  -      
29
11:30
sön
11:30    
Vendelsömalmsskolan 11
Vendelsö IK Gul - AIK FF 6  -