SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll
P2014 Blå

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
13:30
lör
13:30    
Bro IP (Inomhushall)
Bro IK - AIK Fotbollsförening  -      
FEBRUARI 2024
 
17
08:30
lör
08:30    
Olovslunds BP
AIK Fotbollsförening - Brommapojkarna 14-11  -      
17
16:00
lör
16:00    
Stora Mossens IP
AIK Fotbollsförening - Brommapojkarna 14-13  -      
 
24
15:30
lör
15:30    
Solhems BP
AIK Fotbollsförening - Brommapojkarna 14-7  -      
MARS 2024
 
02
10:30
lör
10:30    
Huvudstafältet 11-mannaplan
 
Vasalund - AIK Fotbollsförening P2014 Blå  -      
 
09
13:30
lör
13:30    
Sörskogens IP
FC Balingsnäs - AIK Fotbollsförening  -      
 
16
09:45
lör
09:45    
Stadshagens IP
FC Stockholm - AIK Fotbollsförening  -      
16
12:30
lör
12:30    
Fruängen Bollplan
FC Söderort - AIK Fotbollsförening  -      
 
23
09:30
lör
09:30    
Vikingavallen
IK Frej - AIK Fotbollsförening  -      
23
16:00
lör
16:00    
Stora Mossens IP
Brommapojkarna 2014-3 - AIK Fotbollsförening  -      
APRIL 2024
 
07
13:00
sön
13:00    
Alby IP
 
Konyaspor - AIK Fotbollsförening P2014 Blå  -      
 
14
10:15
sön
10:15    
Gärdeskolans bollplan
 
Djurgårdens IF P14-13 - AIK Fotbollsförening P2014 Blå  -      
14
15:00
sön
15:00    
Värmdövallen
 
AIK Fotbollsförening P2014 Blå - Värmdö IF  -      
 
20
09:00
lör
09:00    
Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - Råsunda IS Blå  -      
20
12:45
lör
12:45    
Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - Vasalund IF Svart 2  -      
 
27
10:15
lör
10:15    
Bromstens IP 22
Bromstens IK Svart - AIK FF 2  -      
27
14:00
lör
14:00    
Vårbergs IP 22
IFK Stockholm FK 7 - AIK FF 1  -      
MAJ 2024
 
04
16:30
lör
16:30    
Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - Vasalund IF Svart 1  -      
05
09:00
sön
09:00    
Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1  -      
 
18
12:45
lör
12:45    
Västberga IP 12
IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - AIK FF 2  -      
19
09:15
sön
09:15    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2014-36 - AIK FF 1  -      
 
25
15:15
lör
15:15    
Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - Sollentuna FK Silver 2  -      
25
16:30
lör
16:30    
Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - Norrtulls SK Svart 2M  -      
JUNI 2024
 
01
09:00
lör
09:00    
Gubbängens BP 11
Hammarby IF FF A - AIK FF 1  -      
01
12:45
lör
12:45    
Hässelby Villastads BP 1
IF Brommapojkarna 2014-31 - AIK FF 2  -      
02
10:30
sön
10:30    
Stora Mossens IP
Brommapojkarna 14-14 - AIK Fotbollsförening  -      
 
08
09:00
lör
09:00    
Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - Djurgårdens IF FF 10 Röd  -      
09
sön
00:00    
Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - Ekerö IK 3:Blå  -      
09
13:00
sön
13:00    
Tyresö Skola BP
 
Tyresö Strand FC - AIK Fotbollsförening P2014 Blå  -      
 
15
10:30
lör
10:30    
Träkvistavallen
Ekerö IF-3 - AIK Fotbollsförening  -      
AUGUSTI 2024
 
25
09:00
sön
09:00    
Essinge IP 12
Essinge IK 3 - AIK FF 1  -      
25
10:15
sön
10:15    
Solhems BP 12
Spånga IS FK 4 - AIK FF 2  -      
 
31
15:15
lör
15:15    
Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - FC Balingsnäs 2  -      
31
17:45
lör
17:45    
Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - FK Bromma Svart  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
17:45
lör
17:45    
Svanängens IP 225
Skå IK & Bygdegård Vit - AIK FF 1  -      
08
10:15
sön
10:15    
Bagarmossens BP 12
Hammarby IF FF 22 vit - AIK FF 2  -      
 
14
lör
00:00    
Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll Vit  -      
15
09:00
sön
09:00    
Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - Djurgårdens IF FF 8  -      
 
21
11:30
lör
11:30    
Bagarmossens BP 12
Hammarby IF FF 23 grön - AIK FF 1  -      
22
10:15
sön
10:15    
Käppala 1
IFK Lidingö FK 9 vit - AIK FF 2  -      
 
28
11:30
lör
11:30    
Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - Täby FK 62  -      
28
16:30
lör
16:30    
Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - Nacka FC P2014R Svår  -