SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll
P2013 Blå

Matcher
FEBRUARI 2024
 
10
15:00
lör
15:00    
Huvudstafältet 7-mannaplan
AIK Fotbollsförening - Brommapojkarna  -      
10
16:20
lör
16:20    
Huvudstafältet 7-mannaplan
AIK Fotbollsförening - Hässelby  -      
 
24
08:30
lör
08:30    
Huvudstafältet 7-mannaplan
Apollon Solna FK P13 Röd - AIK Fotbollsförening  -      
MARS 2024
 
02
08:45
lör
08:45    
Huvudstafältet 7-mannaplan
Apollon Solna FK - AIK P2013 Blå  -      
 
09
08:45
lör
08:45    
Huvudstafältet 7-mannaplan
AIK P2013 Blå - Hammarby IF  -      
 
16
09:00
lör
09:00    
Huvudstafältet 7-mannaplan
Apollon P13 Svart - AIK P2013 Blå  -      
16
11:30
lör
11:30    
Golfängarna
Sundbybergs IK P13 Central - AIK P2013 Blå  -      
 
23
12:00
lör
12:00    
Spånga IP
Spång IS P13-1 - AIK P2013 Blå  -      
 
29
11:00
fre
11:00    
Bro IP, Ginnlögs väg 1, 197 30 Bro
Bro IK - AIK P2013 Blå  -      
APRIL 2024
 
06
08:55
lör
08:55    
Råsunda IP
Håbo FF Röd - AIK P2013 Blå City  -      
06
08:55
lör
08:55    
Skytteholms IP D-plan
AIK P2013 Blå United - Vasalund IF United  -      
06
09:50
lör
09:50    
Skytteholms IP D-plan
AIK P2013 Blå City - Bromstens IK  -      
06
10:45
lör
10:45    
Skytteholms IP C-plan
Reymers - AIK P2013 Blå United  -      
06
11:15
lör
11:15    
Skytteholms IP D-plan
AIK P2013 Blå City - Vasalund IF A  -      
06
11:40
lör
11:40    
Skytteholms IP C-plan
AIK P2013 Blå United - Järfälla FF  -      
06
12:35
lör
12:35    
Skytteholms IP C-plan
Hammarby IF 11 - AIK P2013 Blå City   -      
06
13:05
lör
13:05    
Skytteholms IP C-plan
Österåker United Grå - AIK P2013 Blå United  -      
 
20
11:00
lör
11:00    
Råstasjön 11 (T3)
Vasalund IF United 1 - AIK FF 6  -      
20
15:15
lör
15:15    
Huvudstafältet 11
AIK FF 5 - Apollon Solna FK Blå  -      
 
28
10:15
sön
10:15    
Sollentunavallen 22
Sollentuna FK Vallen - AIK FF 5  -      
MAJ 2024
 
05
10:15
sön
10:15    
Huvudstafältet 12
AIK FF 5 - Djurgårdens IF FF 9 Gul  -      
05
11:30
sön
11:30    
Huvudstafältet 12
AIK FF 6 - Gröndals IK Blå  -      
 
11
09:30
lör
09:30    
Gröndals BP
Gröndals IK Blå - AIK P2013 Blå  -      
12
09:30
sön
09:30    
Skarpnäcks sportfält
Hammarby IF 11 - AIK P2013 Blå  -      
 
18
11:00
lör
11:00    
Råstasjöns IP Plan 7B
AIK P2013 Blå - Täby FK FA 14  -      
19
12:45
sön
12:45    
Huvudstafältet 12
AIK FF 6 - Sundbybergs IK Grön  -      
 
25
14:00
lör
14:00    
Aspuddens IP 2
IFK Aspudden-Tellus Blå 1 - AIK FF 5  -      
26
14:30
sön
14:30    
Råstasjöns IP Plan 7B
AIK P2013 Blå - Spånga P13-8  -      
JUNI 2024
 
01
16:00
lör
16:00    
Kärsby IP
 
Sol de Meva PFA U11 - AIK P2013 Blå  -      
02
11:15
sön
11:15    
Breviks IP 21
IFK Lidingö FK 4 - AIK FF 6  -      
 
06
09:50
tor
09:50    
Grimsta A2
AIK FF Blå United - Bällsta FF lag 1  -      
06
09:50
tor
09:50    
Grimstatältet
AIK FF Blå City - IF Brommapojkarna P2013-4 Svart  -      
06
11:30
tor
11:30    
Grimstatältet
RCD Espanyol - AIK AIK FF Blå City  -      
06
11:30
tor
11:30    
Grimsta B3
FC Kallfors - AIK FF Blå United  -      
06
14:00
tor
14:00    
Grimsta B2
Boo FF Röd - AIK FF Blå United  -      
06
14:00
tor
14:00    
Grimsta A1
AIK FF Blå City - Danderyds SK FF Röd  -      
09
10:15
sön
10:15    
Huvudstafältet 12
AIK FF 5 - Nockebyhovs IF 1  -      
09
11:30
sön
11:30    
Huvudstafältet 12
AIK FF 6 - Enskede IK Grå 2  -      
 
14
08:00
fre
08:00    
Brandthovda BD2
Stureby SK Blå - AIK P2013 Blå  -      
14
12:10
fre
12:10    
Brandthovda BD1
AIK P2013 Blå - Kimstad GoIF 2  -      
14
16:20
fre
16:20    
Brandthovda BC
AIK P2013 Blå - Stureby SK Vit  -      
15
08:50
lör
08:50    
Brandthovda BD3
Romfartuna GIF - AIK P2013 Blå  -      
15
12:00
lör
12:00    
Brandthovda BD1
AIK P2013 Blå - Hammarby IF 24  -      
16
11:20
sön
11:20    
Hamre H10
Enskede IK P13 Grå - AIK P2013 Blå  -      
AUGUSTI 2024
 
24
lör
00:00    
Bredängs BP 12
Södra Juniors FC 1 - AIK FF 6  -      
24
09:00
lör
09:00    
Träkvistavallen 226
Ekerö IK 3:Blå - AIK FF 5  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
12:45
sön
12:45    
Huvudstafältet 12
AIK FF 5 - IF Brommapojkarna F2013A  -      
01
14:00
sön
14:00    
Huvudstafältet 12
AIK FF 6 - Hammarby IF FF 24 vit  -      
 
07
12:45
lör
12:45    
Strömvallen 2
Bele Barkarby FF blå 3 - AIK FF 5  -      
08
14:30
sön
14:30    
Råstasjöns IP Plan 7B
AIK P2013 Blå - Hammarby IF 11  -      
 
14
14:15
lör
14:15    
Grimsta BP 1
IF Brommapojkarna 2013-41 - AIK FF 6  -      
 
22
10:15
sön
10:15    
Huvudstafältet 12
AIK FF 5 - Hammarby IF FF 28 grön  -      
22
11:30
sön
11:30    
Huvudstafältet 12
AIK FF 6 - Bollstanäs SK Röd 2  -      
 
28
12:45
lör
12:45    
Träkvistavallen 225
Ekerö IK 1:Blå - AIK FF 6  -      
29
10:15
sön
10:15    
Kryssarvallen 12
Täby FK 52 - AIK FF 5  -