SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll
P2012 Röd

Matcher
JANUARI 2024
 
14
15:00
sön
15:00    
Gubbängens BP
 
Hammarby IF - AIK Fotbollsförening P2012 Röd  -      
FEBRUARI 2024
 
03
12:00
lör
12:00    
Solhems IP
 
Spånga - AIK Fotbollsförening P2012 Röd  -      
03
15:15
lör
15:15    
Skytteholms IP C-plan
 
AIK Fotbollsförening P2012 Röd - AIK P012-Gul  -      
 
10
10:30
lör
10:30    
Vikingavallen
 
IK Frej P12 - AIK Fotbollsförening P2012 Röd  -      
10
12:00
lör
12:00    
Vikingavallen
 
IK Frej P12 - AIK Fotbollsförening P2012 Röd  -      
 
25
12:00
sön
12:00    
Bergshamra IP
 
AIK Fotbollsförening P2012 Röd - Nordic United P12-Svart  -      
MARS 2024
 
08
16:50
fre
16:50    
Djursholms IP 23
Täby FK 51 - AIK FF City  -      
08
17:25
fre
17:25    
Djursholms IP 21
Täby FK 1 - AIK FF  -      
08
18:40
fre
18:40    
Djursholms IP 32
Djurgårdens IF FF 13:Röd - AIK FF City  -      
08
19:15
fre
19:15    
Djursholms IP 21
IF Brommapojkarna 6:Röd - AIK FF  -      
08
19:50
fre
19:50    
Djursholms IP 21
Spånga IS FK 6 - AIK FF City  -      
08
20:25
fre
20:25    
Djursholms IP 23
Vasalund IF Solna:Röd - AIK FF  -      
09
09:45
lör
09:45    
Djursholms IP 22
Svensk-Palestinska FF - AIK FF United  -      
09
11:45
lör
11:45    
Djursholms IP 21
IK Frej Täby Gul - AIK FF United  -      
09
13:05
lör
13:05    
Djursholms IP 22
Djurgårdens IF FF 7B - AIK FF United  -      
10
10:35
sön
10:35    
Djursholms IP 31
 
IF Brommapojkarna 7 - AIK FF  -      
10
11:45
sön
11:45    
Djursholms IP
 
AIK FF - Stureby SK 1  -      
10
14:25
sön
14:25    
Djursholms IP 23
 
Saltsjö-Boo IF Röd - AIK FF United  -      
10
16:45
sön
16:45    
Djursholms IP
 
AIK FF United - Sollentuna FK Viby-4  -      
10
16:50
sön
16:50    
Djursholms IP
 
Sköndals IK FK - AIK FF City  -      
10
18:20
sön
18:20    
Djursholms IP
 
AIK FF City - AIK FF Blå/United   -      
 
16
10:30
lör
10:30    
Tibblevallen
 
IK Frej - AIK FF  -      
17
12:00
sön
12:00    
Stora Mossen
 
BP 12-10 - AIK Fotbollsförening P2012 Röd  -      
 
24
14:00
sön
14:00    
Geneta IP, Södertälje
 
Kallfors FC - AIK Fotbollsförening P2012 Röd  -      
APRIL 2024
 
13
10:15
lör
10:15    
Jurekvallen, Stocksund
 
Stocksund - AIK Fotbollsförening P2012 Röd  -      
 
20
12:30
lör
12:30    
Råstasjöns IP Plan 7A
AIK FF 8 - Vasalund IF Järva 2  -      
21
11:30
sön
11:30    
Örvallen 2
Ursvik IK Vit 2 - AIK FF 3  -      
21
11:30
sön
11:30    
Råstasjöns IP Plan 7A
AIK FF 2 - Ursvik IK Svart 1  -      
 
26
17:30
fre
17:30    
Örvallen 2
Sundbybergs IK Vit - AIK FF 2  -      
28
13:00
sön
13:00    
Råstasjöns IP Plan 7A
AIK FF 3 - Vasalund IF United 1  -      
28
15:15
sön
15:15    
Hersby BP 1
IFK Lidingö FK 10 vit - AIK FF 8  -      
MAJ 2024
 
01
12:00
ons
12:00    
Enskede IP
 
Sverige - AIK Fotbollsförening P2012 Röd  -      
04
11:30
lör
11:30    
Bromstens IP 21
Bromstens IK Svart - AIK FF 3  -      
04
12:30
lör
12:30    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - Djurgårdens IF FF 13 Gul  -      
05
13:00
sön
13:00    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 2 - Sollentuna FK Silver 1  -      
 
18
12:00
lör
12:00    
Hässelby gårds BP
 
BP Akademi - AIK Fotbollsförening P2012 Röd  -      
19
11:30
sön
11:30    
Östermalms IP 2
Djurgårdens IF FF 16 - AIK Fotbollsförening  -      
19
11:30
sön
11:30    
Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - AIK FF 8  -      
19
14:30
sön
14:30    
Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 3 - Täby FK 22  -      
19
15:45
sön
15:45    
Kristinebergs IP 2
Karlbergs BK Gul 41 - AIK FF 2  -      
 
25
12:30
lör
12:30    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - Sundbybergs IK Svart  -      
25
12:45
lör
12:45    
Hersby BP 1
IFK Lidingö FK 8 vit - AIK FF 3  -      
26
11:30
sön
11:30    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 2 - Norrtulls SK Svart L  -      
JUNI 2024
 
01
12:45
lör
12:45    
Hersby BP 1
IFK Lidingö FK 8 blå - AIK FF 2  -      
02
sön
00:00    
Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 3 - Karlbergs BK Röd 31  -      
02
13:00
sön
13:00    
Danderydsvallen 3
Danderyds SK FF Svart 6 - AIK FF 8  -      
 
08
12:30
lör
12:30    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - Sollentuna FK Viby 4  -      
09
12:45
sön
12:45    
Svanängens IP 22
Skå IK & Bygdegård Grön - AIK FF 3  -      
09
13:00
sön
13:00    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 2 - IK Frej Täby FF Grön  -      
 
16
09:00
sön
09:00    
Hammarbyhöjdens IP
 
AIK Fotbollsförening P2012 - Camp  -      
AUGUSTI 2024
 
24
09:00
lör
09:00    
Viksjövallen 21
IFK Viksjö P12-3 - AIK FF 2  -      
24
12:00
lör
12:00    
Strömvallen 11
Bele Barkarby FF Blå 1 - AIK FF 8  -      
25
14:30
sön
14:30    
Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 3 - Ängby IF Svart 1  -      
 
31
12:30
lör
12:30    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - Enebybergs IF 4  -      
31
14:00
lör
14:00    
Östermalms IP 2
Djurgårdens IF FF 10 Röd - AIK FF 3  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
13:00
sön
13:00    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 2 - Djurgårdens IF FF 8 Röd  -      
 
07
09:00
lör
09:00    
Hässelby Villastads BP 1
IF Brommapojkarna 2012-7 - AIK FF 8  -      
08
12:00
sön
12:00    
Träkvistavallen 22
Ekerö IK 1:Gul - AIK FF 2  -      
08
13:00
sön
13:00    
Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 3 - IF Brommapojkarna 2012-34  -      
 
14
09:00
lör
09:00    
Sollentunavallen 21
Sollentuna FK Töjnan 1 - AIK FF 3  -      
14
14:00
lör
14:00    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - KIF Söderort 3  -      
15
13:00
sön
13:00    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 2 - Österåker United FK 2 Vit  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Nacka IP 11 (hall)
Jarlabergs IF 3 - AIK FF 8  -      
21
15:30
lör
15:30    
Ängby IP 2
Ängby IF Svart 2 - AIK FF 2  -      
22
sön
00:00    
Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 3 - IFK Viksjö P12-4  -      
 
28
14:00
lör
14:00    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - Hammarby IF FF 25 grön  -      
29
11:00
sön
11:00    
Bollstanäs IP 22
Bollstanäs SK Röd 2 - AIK FF 3  -      
29
13:00
sön
13:00    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 2 - Spånga IS FK 5  -