SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll
P2012 Gul

Matcher
JANUARI 2024
 
28
15:20
sön
15:20    
Gubbängens BP
 
Hammarby if - AIK Fotbollsförening P2012 Gul  -      
FEBRUARI 2024
 
04
09:30
sön
09:30    
Huvudstafältet 11-mannaplan
 
AIK Fotbollsförening P2012 Gul - IK Frej Täby  -      
 
17
11:30
lör
11:30    
Nälsta BP
 
Spånga IS - AIK Fotbollsförening P2012 Gul  -      
 
25
12:15
sön
12:15    
Huvudstafältet 11-mannaplan
 
AIK Fotbollsförening P2012 Gul - Brommapojkarna   -      
MARS 2024
 
03
10:45
sön
10:45    
Bergshamra IP
 
AIK Fotbollsförening P2012 Gul - Djurgården  -      
 
08
16:50
fre
16:50    
Djursholms IP 23
Täby FK 51 - AIK Fotbollsförening  -      
08
17:25
fre
17:25    
Djursholms IP 21
Täby FK - AIK Fotbollsförening  -      
08
18:40
fre
18:40    
Djursholms IP 32
Djurgårdens IF FF13 röd - AIK Fotbollsförening  -      
08
19:15
fre
19:15    
Djursholms IP 22
IF Brommapojkarna 6 röd - AIK Fotbollsförening  -      
08
19:50
fre
19:50    
Djursholms IP 21
Spånga IS FK 6 - AIK Fotbollsförening  -      
08
20:25
fre
20:25    
Djursholms IP 23
Vasalunds IF röd - AIK Fotbollsförening  -      
10
10:35
sön
10:35    
Djursholms IP 31
 
IF Brommapojkarna 7 - AIK Fotbollsförening  -      
10
11:45
sön
11:45    
Djursholms IP 31
 
Stureby SK - AIK Fotbollsförening P2012 Gul  -      
10
16:50
sön
16:50    
Djursholms IP 23
 
Sköndals IK FK - AIK Fotbollsförening  -      
10
18:20
sön
18:20    
Djursholms IP 22
 
AIK FF Blå - AIK Fotbollsförening P2012 Gul  -      
 
16
10:00
lör
10:00    
Tibblevallen
 
IK Frej - AIK Fotbollsförening  -      
 
24
10:30
sön
10:30    
Kungsängens IP
 
Bro IK - AIK Fotbollsförening P2012 Gul  -      
APRIL 2024
 
06
14:05
lör
14:05    
Råsunda IP
Vasalund IF svart - AIK Fotbollsförening  -      
06
15:00
lör
15:00    
Skytteholms IP B-plan 2
Täby FK svart - AIK Fotbollsförening  -      
06
16:00
lör
16:00    
Råsunda IP
AIK Fotbollsförening - Uppsala IF 1  -      
06
17:00
lör
17:00    
Skytteholms IP B-plan 1
AIK Fotbollsförening - Täby FK Skarpäng  -      
07
11:30
sön
11:30    
Vinnarhallen, Bosön
 
Nacka FC - AIK Fotbollsförening P2012 Gul  -      
 
13
10:15
lör
10:15    
Jurekvallen
 
Stocksund - AIK Fotbollsförening P2012 Gul  -      
 
20
12:30
lör
12:30    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - Vasalund IF Järva 2  -      
20
15:30
lör
15:30    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 9 - Vasalund IF Järva 1  -      
 
28
11:30
sön
11:30    
Råstasjön 12 (T4)
Råsunda IS Vit - AIK FF 9  -      
28
15:15
sön
15:15    
Hersby BP 1
IFK Lidingö FK 10 vit - AIK FF 8  -      
MAJ 2024
 
04
12:30
lör
12:30    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - Djurgårdens IF FF 13 Gul  -      
04
14:00
lör
14:00    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 9 - Högalids IF P12  -      
 
18
11:30
lör
11:30    
Hässelbygårds BP
 
Brommapojkarna - AIK Fotbollsförening P2012 Gul  -      
19
11:30
sön
11:30    
Östermalms IP 2
Djurgårdens IF FF 16 - AIK FF 9  -      
19
11:30
sön
11:30    
Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - AIK FF 8  -      
 
25
12:30
lör
12:30    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - Sundbybergs IK Svart  -      
25
15:30
lör
15:30    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 9 - Rinkeby United FC 2  -      
JUNI 2024
 
02
13:00
sön
13:00    
Danderydsvallen 3
Danderyds SK FF Svart 6 - AIK FF 8  -      
02
15:15
sön
15:15    
Hersby BP 1
IFK Lidingö FK S röd - AIK FF 9  -      
 
06
08:00
tor
08:00    
Grimsta IP
 
BP nationaldagscup - AIK Fotbollsförening P2012 Gul  -      
08
12:30
lör
12:30    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - Sollentuna FK Viby 4  -      
08
15:30
lör
15:30    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 9 - Danderyds SK FF Röd 13  -      
AUGUSTI 2024
 
24
12:00
lör
12:00    
Strömvallen 11
Bele Barkarby FF Blå 1 - AIK FF 8  -      
25
14:15
sön
14:15    
Danderydsvallen 3
Danderyds SK FF Grön 10 - AIK FF 9  -      
 
31
12:30
lör
12:30    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - Enebybergs IF 4  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
10:00
sön
10:00    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 9 - Spånga IS FK 33  -      
 
07
09:00
lör
09:00    
Hässelby Villastads BP 1
IF Brommapojkarna 2012-7 - AIK FF 8  -      
08
12:00
sön
12:00    
Edsbergs Sportfält 4
Sollentuna FK Spf 2 - AIK FF 9  -      
 
14
14:00
lör
14:00    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - KIF Söderort 3  -      
15
11:30
sön
11:30    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 9 - IF Brommapojkarna 2012-42  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Nacka IP 11 (hall)
Jarlabergs IF 3 - AIK FF 8  -      
22
12:00
sön
12:00    
Träkvistavallen 21
Ekerö IK 2:Gul - AIK FF 9  -      
 
28
14:00
lör
14:00    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - Hammarby IF FF 25 grön  -      
29
11:30
sön
11:30    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 9 - Täby FK 91  -