SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll
P2012 Blå

Matcher
DECEMBER 2023
 
10
14:00
sön
14:00    
Kungsängens sporthall, Upplands Bro gymnasium
Vasalund - AIK Fotbollsförening  -      
FEBRUARI 2024
 
03
17:40
lör
17:40    
Gubbängsskolans BP
Hammarby P26 - AIK Fotbollsförening  -      
 
11
17:30
sön
17:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening - Enebyberg  -      
 
18
17:30
sön
17:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening - Hammarby p-6  -      
 
24
16:00
lör
16:00    
Huvudstafältet 11-mannaplan
AIK Fotbollsförening - Hammarby P12-16  -      
MARS 2024
 
08
17:25
fre
17:25    
Djursholms IP
 
- AIK Fotbollsförening/United  -      
08
18:00
fre
18:00    
Djursholms IP
 
- AIK Fotbollsförening//City  -      
10
11:05
sön
11:05    
Djursholms IP
 
- AIK Fotbollsförening/City  -      
10
14:30
sön
14:30    
Djursholms IP
 
- AIK Fotbollsförening/United  -      
 
16
10:00
lör
10:00    
Örvallen
Ursvik IK - AIK Fotbollsförening  -      
17
13:30
sön
13:30    
Stockahagen IP
Stocksund - AIK Fotbollsförening  -      
 
23
13:30
lör
13:30    
Edsbergs sportfält plan 4
Sollentuna - AIK Fotbollsförening  -      
24
17:00
sön
17:00    
Skuru IP
Saltsjö-Boo IF - AIK Fotbollsförening  -      
APRIL 2024
 
06
10:00
lör
10:00    
Råstasjöns IP Plan 7A
 
Sollentuna - AIK Fotbollsförening  -      
07
16:00
sön
16:00    
Råstasjöns IP Plan 7A
Sickla Blå - AIK Fotbollsförening  -      
 
13
10:45
lör
10:45    
Danderydsvallen
Danderyds SK - AIK Fotbollsförening  -      
 
20
14:00
lör
14:00    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 7 - Råsunda IS Vit  -      
20
16:45
lör
16:45    
Träkvistavallen 22
Ekerö IK 2:Blå - AIK FF 6  -      
21
10:15
sön
10:15    
Örvallen
AIK Fotbollsförening - Sundbybergs IK  -      
 
27
15:30
lör
15:30    
Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 6 - Sollentuna FK Silver  -      
28
10:00
sön
10:00    
Råstasjön 12 (T4)
Vasalund IF Solna 1 - AIK FF 7  -      
MAJ 2024
 
04
15:30
lör
15:30    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 7 - IFK Lidingö FK 21 vit  -      
05
11:30
sön
11:30    
Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 6 - IF Brommapojkarna 2012-33  -      
 
18
12:00
lör
12:00    
Veddestavallen 3
Bele Barkarby FF Blå 3 - AIK FF 7  -      
19
10:40
sön
10:40    
Årstagårdens BP 12
Årsta FF 1 - AIK FF 6  -      
 
25
14:00
lör
14:00    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 7 - Bollstanäs SK Gul 4  -      
25
15:30
lör
15:30    
Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 6 - Enebybergs IF 4  -      
JUNI 2024
 
01
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Vit - AIK FF 6  -      
02
14:30
sön
14:30    
Kristinebergs IP 2
Karlbergs BK Gul 31 - AIK FF 7  -      
 
08
14:00
lör
14:00    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 7 - Täby FK 52  -      
08
14:30
lör
14:30    
Bolindervallen 21
Kallhälls FF Blå - AIK FF 6  -      
AUGUSTI 2024
 
25
10:30
sön
10:30    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-44 - AIK FF 7  -      
25
13:00
sön
13:00    
Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 6 - Älvsjö AIK FF B/G  -      
 
31
15:30
lör
15:30    
Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 6 - Hammarby IF FF 3  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
11:30
sön
11:30    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 7 - Sollentuna FK Viby 3  -      
 
07
09:00
lör
09:00    
Aspuddens IP 11
IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - AIK FF 6  -      
08
10:15
sön
10:15    
Östermalms IP 2
Djurgårdens IF FF 4 - AIK FF 7  -      
 
15
10:00
sön
10:00    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 7 - Ekerö IK 2:Gul  -      
15
10:00
sön
10:00    
Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 6 - Hanvikens SK Vit  -      
 
22
10:15
sön
10:15    
Järfällavallen 21
FC Järfälla 2 - AIK FF 7  -      
22
13:00
sön
13:00    
Danderydsvallen 3
Danderyds SK FF Vit 13 - AIK FF 6  -      
 
29
10:00
sön
10:00    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 7 - Bollstanäs SK Röd 3  -      
29
13:00
sön
13:00    
Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 6 - IFK Sollentuna blå  -