SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll
P2010 Vit

Matcher
JANUARI 2024
 
28
18:00
sön
18:00    
Enskede IP
Ängby - AIK Fotbollsförening  -      
FEBRUARI 2024
 
04
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP B-plan
AIK Fotbollsförening - Sörskogen  -      
 
10
12:00
lör
12:00    
Skytteholms IP B-plan
AIK Fotbollsförening - Djurgårdens IF FF  -      
10
16:00
lör
16:00    
Solhems BP
Ängby - AIK Fotbollsförening  -      
 
17
10:00
lör
10:00    
Söderviks IP
Bollstanäs HFF - AIK Fotbollsförening P2010 U Vit  -      
18
12:30
sön
12:30    
Huvudstafältet 11-mannaplan
AIK Fotbollsförening - Hammarby  -      
 
24
10:00
lör
10:00    
Stockhagens IP
IFK Stocksund - AIK Fotbollsförening  -      
25
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP B-plan
AIKP10UV - AIKP10UV  -      
MARS 2024
 
10
12:00
sön
12:00    
Årby IP
Eskilstuna City - AIK Fotbollsförening  -      
10
13:30
sön
13:30    
Årby IP
Eskilstuna City - AIK Fotbollsförening  -      
 
17
12:30
sön
12:30    
Huvudstafältet 11-mannaplan
AIK Fotbollsförening - Järfälla FA  -      
 
24
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP B-plan
 
AIK Fotbollsförening - IFK Viksjö   -      
APRIL 2024
 
07
10:00
sön
10:00    
Essinge IP 1
Norrtulls SK Blå 3 - AIK FF 75  -  4  
 
14
13:30
sön
13:30    
Råsunda IP
AIK FF 7 - Sollentuna FK Syd 25  -  2  
 
21
10:00
sön
10:00    
Örvallen 1
Ursvik IK Blå - AIK FF 71  -  1  
21
15:00
sön
15:00    
Råsunda IP 1
AIK FF 6 - IFK Lidingö FK1  -  8  
 
27
11:00
lör
11:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF 1 - AIK FF 613  -  0  
28
12:00
sön
12:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2010-3 - AIK FF 64  -  4  
28
18:00
sön
18:00    
Råsunda IP 1
AIK FF 7 - Stocksunds IF Gul1  -  0  
MAJ 2024
 
05
16:30
sön
16:30    
Råsunda IP 1
AIK FF 7 - Spånga IS FK 84  -  2  
 
11
16:15
lör
16:15    
Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF Blå - AIK FF 73  -  1  
12
12:15
sön
12:15    
Ängby IP 1
Ängby IF 1 - AIK FF 60  -  6  
 
17
20:00
fre
20:00    
Skytteholms IP B-plan
AIK FF 6 - Djurgårdens IF FF 53  -  2  
18
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 2
Värtans IK 1 - AIK FF 62  -  7  
18
15:00
lör
15:00    
Råsunda IP
AIK FF 7 - Karlbergs BK Vit5  -  0  
19
16:30
sön
16:30    
Råsunda IP
AIK FF 6 - Hammarby IF FF 52 grön6  -  4  
 
25
12:00
lör
12:00    
Ärvinge BP 1
Kista SC KFUM BLÅ - AIK FF 74  -  1  
26
08:30
sön
08:30    
Stadshagens IP 2
Norrtulls SK 7 - AIK FF 63  -  2  
JUNI 2024
 
02
15:00
sön
15:00    
Råsunda IP
AIK FF 7 - Djurgårdens IF FF 85  -  2  
 
07
19:00
fre
19:00    
Stadshagens IP 2
Reymersholms IK 1 - AIK FF 63  -  4  
 
16
13:30
sön
13:30    
Råsunda IP
AIK FF 7 - IFK Lidingö FK 12 vit5  -  1  
AUGUSTI 2024
 
10
lör
00:00    
Dalénum 1
IFK Lidingö FK 12 vit - AIK FF 7  -      
 
18
13:30
sön
13:30    
Råsunda IP 1
AIK FF 6 - Reymersholms IK 1  -      
18
16:30
sön
16:30    
Råsunda IP 1
AIK FF 7 - Täby FK 32  -      
 
24
16:00
lör
16:00    
Stora Mossens IP 1
Brommapojkarna DFF 1 - AIK FF 6  -      
25
13:00
sön
13:00    
Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 8 - AIK FF 7  -      
 
31
16:30
lör
16:30    
Råsunda IP 1
AIK FF 7 - Kista SC KFUM BLÅ  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
15:00
sön
15:00    
Råsunda IP 1
AIK FF 6 - Värtans IK 1  -      
 
06
18:00
fre
18:00    
Stadshagens IP 2
Karlbergs BK Vit - AIK FF 7  -      
07
17:00
lör
17:00    
Näsbydal 1
Täby FK 32 - AIK FF 7  -      
08
12:00
sön
12:00    
Råsunda IP 1
AIK FF 6 - Norrtulls SK 7  -      
 
14
12:00
lör
12:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 grön - AIK FF 6  -      
15
15:00
sön
15:00    
Råsunda IP 1
AIK FF 7 - Danderyds SK FF Blå  -      
 
20
20:00
fre
20:00    
Råsunda IP 1
AIK FF 6 - Ängby IF 1  -      
22
13:30
sön
13:30    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 8 - AIK FF 7  -      
 
28
15:00
lör
15:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF Gul - AIK FF 7  -      
29
16:00
sön
16:00    
Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 5 - AIK FF 6  -      
OKTOBER 2024
 
05
16:30
lör
16:30    
Råsunda IP 1
AIK FF 6 - IF Brommapojkarna 2010-3  -      
06
18:00
sön
18:00    
Råsunda IP 1
AIK FF 7 - Ursvik IK Blå  -      
 
13
13:30
sön
13:30    
Helenelunds IP 1
Sollentuna FK Syd 2 - AIK FF 7  -      
13
16:30
sön
16:30    
Dalénum 1
IFK Lidingö FK - AIK FF 6  -      
 
19
15:00
lör
15:00    
Råsunda IP 1
AIK FF 7 - Norrtulls SK Blå 3  -