SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll
P2010 Svart

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
09:30
lör
09:30    
Skytteholms IP C-plan
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - IFK Stocksund  -      
03
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP B-plan
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Djurgårdens IF FF  -      
JANUARI 2024
 
21
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP B-plan
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Sollentuna FK  -      
 
28
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP B-plan
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Boo FF  -      
FEBRUARI 2024
 
03
13:45
lör
13:45    
Helenelunds IP
Sollentuna FK Syd - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
04
17:00
sön
17:00    
Stora Mossen
Norrtulls SK - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
 
17
17:00
lör
17:00    
Huvudstafältet 11-mannaplan
 
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - GAIS  -      
18
12:30
sön
12:30    
Huvudstafältet 11-mannaplan
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Hammarby IF FF  -      
 
24
14:00
lör
14:00    
Wenströmska IP
Västerås SK - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
MARS 2024
 
03
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP B-plan
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Sköndals IK  -      
 
10
12:00
sön
12:00    
Kämpetorps bp
Älvsjö AIK FF - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
 
16
09:30
lör
09:30    
Gubbängens BP
Hammarby IF FF - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
17
09:30
sön
09:30    
Danderyd Arena
IFK Stocksund - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
 
24
15:00
sön
15:00    
Enskede IP
Enskede IK - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
APRIL 2024
 
07
16:00
sön
16:00    
Skytteholm IP 2
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Hammarby IF FF 22   -      
07
18:00
sön
18:00    
Skytteholm IP 2
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Hammarby IF FF 52  -      
 
13
11:30
lör
11:30    
Tallbohovs IP
 
IF Wasa JFA - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
13
13:00
lör
13:00    
Järfällavallen 2
 
FC Järfälla 1 - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
 
21
17:30
sön
17:30    
Bredängs BP 1
Djurgårdens IF FF 12 - AIK FF 41  -  3  
 
27
13:00
lör
13:00    
Hjulsta BP 1
 
Ängby IF 2 - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
28
13:00
sön
13:00    
Vällingby BP 1
 
IF Brommapojkarna 2010-10 - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
MAJ 2024
 
04
15:30
lör
15:30    
Kungsängen IP 3
Kungsängens IF - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
05
10:30
sön
10:30    
Helenelunds IP
Sollentuna FK Syd - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
 
10
14:15
fre
14:15    
Edsberg Sportfält 3
Sollentuna FK U - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
12
13:30
sön
13:30    
Råsunda IP
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Ekerö IK  -      
 
18
14:00
lör
14:00    
Sundbybergs IP
 
Sundbybergs IK - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
19
13:30
sön
13:30    
Spånga IP
 
Spånga IS - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
 
26
15:00
sön
15:00    
Råsunda IP
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Vasalund IF  -      
26
16:30
sön
16:30    
Råsunda IP
 
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Kallhälls FF  -      
 
31
18:00
fre
18:00    
Örvallen
Ursvik IK - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
31
18:00
fre
18:00    
Gärdet 1
Djurgårdens IF FF - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
JUNI 2024
 
01
16:15
lör
16:15    
Ängby IP
 
IF Brommapojkarna 2010:2 - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
 
06
11:30
tor
11:30    
Solhems BP
 
IF Brommapojkarna 10-11 - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
09
16:30
sön
16:30    
Råsunda IP
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Ursvik IK Röd  -      
09
18:00
sön
18:00    
Råsunda IP
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Vasalund IF A2  -      
 
16
10:30
sön
10:30    
Dalenum 1
IFK Lidingö FK - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
JULI 2024
 
11
14:00
tor
14:00    
Stora Mossen
 
BP DFF P2010 - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
AUGUSTI 2024
 
11
10:00
sön
10:00    
Huvudstafältet 1
AIK FF 5 - IF Brommapojkarna 2010-11  -      
 
17
09:00
lör
09:00    
Ursviks IP 1
Ursvik IK Röd - AIK FF 5  -      
17
16:30
lör
16:30    
Råsunda IP 1
Vasalund IF A2 - AIK FF 4  -      
 
25
15:00
sön
15:00    
Råsunda IP 1
AIK FF 5 - Djurgårdens IF FF 7  -      
25
18:00
sön
18:00    
Råsunda IP 1
AIK FF 4 - Ursvik IK Gul  -      
 
31
15:00
lör
15:00    
Råsunda IP 1
Vasalund IF U - AIK FF 5  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
16:00
sön
16:00    
Bolindervallen 2
Kallhälls FF Blå - AIK FF 4  -      
 
07
15:00
lör
15:00    
Råsunda IP 1
AIK FF 4 - Spånga IS FK 3  -      
07
16:30
lör
16:30    
Råsunda IP 1
AIK FF 5 - Sundbybergs IK Grön  -      
 
14
14:00
lör
14:00    
Träkvistavallen 1
Ekerö IK 1:1 - AIK FF 5  -      
15
14:30
sön
14:30    
Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 12 - AIK FF 4  -      
 
21
15:00
lör
15:00    
Råsunda IP 1
AIK FF 5 - Sollentuna FK Syd 1  -      
22
16:30
sön
16:30    
Råsunda IP 1
AIK FF 4 - Kungsängens IF P10 Röd  -      
 
28
16:30
lör
16:30    
Råsunda IP 1
AIK FF 4 - IF Brommapojkarna 2010-10  -      
29
10:30
sön
10:30    
Ängby IP 1
Ängby IF 2 - AIK FF 5  -      
OKTOBER 2024
 
05
lör
00:00    
Järfällavallen 2
- AIK FF 4  -      
06
13:30
sön
13:30    
Råsunda IP 1
AIK FF 5 - IFK Lidingö FK 14 vit  -      
 
12
16:30
lör
16:30    
Råsunda IP 1
AIK FF 4 - IF Wasa JFA P14  -      
13
16:30
sön
16:30    
Råsunda IP 1
AIK FF 5 - FC Järfälla 1  -      
 
19
13:30
lör
13:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 vit - AIK FF 5  -      
20
10:00
sön
10:00    
Långholmens BP 1
Hammarby IF FF 22 grön - AIK FF 4  -