SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
JP-18
Hem
Kontakt
Flick 8-16 år
F2012
F2013
F2014
F2015
F2016
Pojk 13-14 år
P2010:U Gul
P2010:U Svart
P2010:U Vit
P2011:U Gul
P2011:U Svart
P2011:U Vit
Pojk 10-12 år
P2012 Blå
P2012 Gul
P2012 Röd
P2012 Svart
P2012 Vit
P2013 Blå
P2013 Grå
P2013 Gul
P2013 Orange
P2013 Röd
P2013 Svart
P2013 Vit
P2014 Blå
P2014 Grå
P2014 Grön
P2014 Gul
P2014 Orange
P2014 Svart
P2014 Vit
Pojk 8-9 år
P2015 Blå
P2015 Grå
P2015 Gul
P2015 Orange
P2015 Röd
P2015 Svart
P2015 Vit
P2016 Blå
P2016 Grå
P2016 Grön
P2016 Gul
P2016 Röd
P2016 Svart
P2016 Vit
Knatte 5-7 år
F2017
P2017 Blå
P2017 Grå
P2017 Grön
P2017 Gul
P2017 Röd
P2017 Svart
P2017 Vit
F2018
P2018 Blå
P2018 Grön
P2018 Gul
P2018 Orange
P2018 Röd
P2018 Svart
P2018 Vit
Ungdomsakademin
F13A
F14A Gul
F14A Svart
F15 Svart
F17
F19
Try-out
P2011A
P2010A
AIK United
AIK Solna FK
AIK Solna FK
Herrlag
JF16-19 (Damlag)
JP-18
JP17
JP16:1
JP16:2
JP15:U Svart
JP15:U Vit
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Kontakt
Flick 8-16 år
F2012
F2013
F2014
F2015
F2016
Pojk 13-14 år
P2010:U Gul
P2010:U Svart
P2010:U Vit
P2011:U Gul
P2011:U Svart
P2011:U Vit
Pojk 10-12 år
P2012 Blå
P2012 Gul
P2012 Röd
P2012 Svart
P2012 Vit
P2013 Blå
P2013 Grå
P2013 Gul
P2013 Orange
P2013 Röd
P2013 Svart
P2013 Vit
P2014 Blå
P2014 Grå
P2014 Grön
P2014 Gul
P2014 Orange
P2014 Svart
P2014 Vit
Pojk 8-9 år
P2015 Blå
P2015 Grå
P2015 Gul
P2015 Orange
P2015 Röd
P2015 Svart
P2015 Vit
P2016 Blå
P2016 Grå
P2016 Grön
P2016 Gul
P2016 Röd
P2016 Svart
P2016 Vit
Knatte 5-7 år
F2017
P2017 Blå
P2017 Grå
P2017 Grön
P2017 Gul
P2017 Röd
P2017 Svart
P2017 Vit
F2018
P2018 Blå
P2018 Grön
P2018 Gul
P2018 Orange
P2018 Röd
P2018 Svart
P2018 Vit
Ungdomsakademin
F13A
F14A Gul
F14A Svart
F15 Svart
F17
F19
Try-out
P2011A
P2010A
AIK United
AIK Solna FK
AIK Solna FK
Herrlag
JF16-19 (Damlag)
JP-18
JP17
JP16:1
JP16:2
JP15:U Svart
JP15:U Vit
AIK Fotbollsförening
Fotboll
JP-16
JP:18
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
JP:18
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: P2006 kval till P19- B
2023: P17 Div.1 2023 - Region 5
JANUARI 2024
14
18:15
sön
18:15
Skytteholms IP A-plan
AIK Fotbollsförening
- Viginti Quattuor FC
-
28
18:15
sön
18:15
Skytteholms IP A-plan
AIK Fotbollsförening
- Reymersholm IK
-
FEBRUARI 2024
11
18:15
sön
18:15
Skytteholms IP A-plan
AIK Fotbollsförening
- Sollentuna FK P18U
-
18
18:00
sön
18:00
Enebybergs IP
Danderyd SK P19 -
AIK Fotbollsförening
-
25
18:30
sön
18:30
Skytteholms IP A-plan
AIK Fotbollsförening
- Älta IF HU19
-
MARS 2024
10
18:15
sön
18:15
Johannesbäcksskolans
Sunnersta AIF U19 -
AIK Fotbollsförening
-
17
15:00
sön
15:00
Råsunda IP
AIK Fotbollsförening
- Hanvikens SK P19
-
24
13:00
sön
13:00
Bosön
IFK Aspudden-Tellus U19 -
AIK Fotbollsförening
-
APRIL 2024
07
16:00
sön
16:00
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1
- Enskede IK
-
13
12:00
lör
12:00
Skytteholms IP 3
Råsunda IS -
AIK Solna FK 1
-
20
12:00
lör
12:00
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1
- Boo FF P19
-
27
14:00
lör
14:00
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF -
AIK Solna FK 1
-
MAJ 2024
05
12:00
sön
12:00
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1
- Ängby IF
-
12
20:00
sön
20:00
Enskede IP 2
Enskede FF -
AIK Solna FK 1
-
18
14:00
lör
14:00
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1
- Nacka FC U18
-
26
13:30
sön
13:30
Stadshagens IP 1
BK Gamla Karlbergare -
AIK Solna FK 1
-
JUNI 2024
01
14:00
lör
14:00
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1
- Djurgårdens Talangfotbollsförening 1
-
08
16:00
lör
16:00
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 -
AIK Solna FK 1
-
15
16:00
lör
16:00
Aspuddens IP 1
IFK Aspudden-Tellus -
AIK Solna FK 1
-
AUGUSTI 2024
10
12:00
lör
12:00
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1
- IFK Aspudden-Tellus
-
18
16:00
sön
16:00
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1
- Reymersholms IK 1
-
24
12:00
lör
12:00
Hjorthagens IP 1
Djurgårdens Talangfotbollsförening 1 -
AIK Solna FK 1
-
31
14:00
lör
14:00
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1
- BK Gamla Karlbergare
-
SEPTEMBER 2024
08
15:00
sön
15:00
Fisksätra IP 1
Nacka FC U18 -
AIK Solna FK 1
-
14
14:00
lör
14:00
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1
- Enskede FF
-
22
18:00
sön
18:00
Ängby IP 1
Ängby IF -
AIK Solna FK 1
-
28
12:00
lör
12:00
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1
- Saltsjöbadens IF
-
OKTOBER 2024
06
17:45
sön
17:45
Boovallen 1
Boo FF P19 -
AIK Solna FK 1
-
12
12:00
lör
12:00
Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1
- Råsunda IS
-
20
16:00
sön
16:00
Enskede IP 2
Enskede IK -
AIK Solna FK 1
-