SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll
F2015

Matcher
JANUARI 2024
 
21
12:00
sön
12:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening - AIK P2015  -      
21
12:00
sön
12:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Täby FK  -      
 
26
17:00
fre
17:00    
Vilunda fotbollshall (Upplands Väsby)
Bollstanäs P2015 - AIK Fotbollsförening  -      
27
13:45
lör
13:45    
Djurholms IP
FC Djursholm - AIK F2015  -      
FEBRUARI 2024
 
03
14:30
lör
14:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - IF Brommapojkarna 2  -      
04
12:00
sön
12:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening - Bromsten   -      
04
12:00
sön
12:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - AIK P2015 Blå  -      
 
10
14:30
lör
14:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Vasalunds Stockholm IF  -      
11
09:30
sön
09:30    
Bergshamra IP.
AIK Fotbollsförening - Råsunda P2015  -      
11
13:00
sön
13:00    
Örvallen
Sundbybergs IK - AIK Fotbollsförening  -      
 
17
14:45
lör
14:45    
Bergshamra IP
IFK Bergshamra P2015 - AIK Fotbollsförening  -      
18
12:00
sön
12:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Bromsten IK  -      
18
12:00
sön
12:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Täby FK  -      
 
24
14:30
lör
14:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - IF Brommapojkarna   -      
25
09:30
sön
09:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening - Bele Barkarby  -      
25
10:30
sön
10:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Bromsten F2014  -      
MARS 2024
 
09
11:30
lör
11:30    
Läroverket
IFK Bergshamra P2015 - AIK Fotbollsförening F2015  -      
09
12:30
lör
12:30    
Enebybergs IP
 
Enebybergs fotboll F2015 - AIK Fotbollsförening F2015  -      
10
13:00
sön
13:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening - Frej IK  -      
10
13:00
sön
13:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Vasalunds Stockholm IF  -      
 
16
12:00
lör
12:00    
Stadshagen IP plan 3
Karlbergs BK P2015 - AIK Fotbollsförening F2015  -      
17
13:00
sön
13:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening - Karlberg F2015  -      
17
13:00
sön
13:00    
Bergshamra IP
 
AIK Fotbollsförening - Bergshamra P2015  -      
 
23
09:00
lör
09:00    
Knutby BP
Bromstens IK - AIK Fotbollsförening F2015  -      
23
10:45
lör
10:45    
Täby IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Frej Täby Elitfotboll AB  -      
23
10:45
lör
10:45    
Täby IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Frej Täby Elitfotboll AB  -      
24
11:00
sön
11:00    
Läroverket
AIK Fotbollsförening F2015 - Karlbergs BK P2015  -      
 
31
11:00
sön
11:00    
Råstasjöns IP Plan 5B
AIK Fotbollsförening - Assyriska FC F2015  -      
31
13:00
sön
13:00    
Bergshamra IP
 
AIK Fotbollsförening - Viksjö F2014  -      
APRIL 2024
 
06
11:00
lör
11:00    
Råstasjöns IP Plan 5A
AIK Fotbollsförening - Vasalunds IF 2014  -      
07
09:30
sön
09:30    
Kolarängens bollplan
Kallhäll F2015 - AIK Fotbollsförening  -      
07
09:30
sön
09:30    
Läroverket
AIK Fotbollsförening - Hammarby F2015  -      
 
13
10:30
lör
10:30    
Huvudstafältet 11-mannaplan
AIK Fotbollsförening - Bromsten F2014  -      
14
11:00
sön
11:00    
Råsunda IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Karlbergs BK P2015  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Råstasjöns IP Plan 5B
AIK FF 1 - Sundbybergs IK Vit  -      
20
11:00
lör
11:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 2 - Sundbybergs IK Gul  -      
20
17:00
lör
17:00    
Råstasjöns IP Plan 5B
AIK Fotbollsförening - Vasalund IF Frösunda P2015  -      
21
12:00
sön
12:00    
Råstasjöns IP Plan 5B
AIK Fotbollsförening - Ursvik IK P2015 vit  -      
21
13:00
sön
13:00    
Råstasjöns IP Plan 5B
AIK Fotbollsförening - Apollon Solna FK P2015 Röd  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Träkvistvallen 216 (Ekerö)
Ekerö IK: GUL P2015 - AIK Fotbollsförening  -      
27
12:00
lör
12:00    
Norra Real 15
Norrtulls SK Vit 1 - AIK FF 2  -      
28
10:00
sön
10:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Vasalund IF F2014  -      
28
11:00
sön
11:00    
Svanängens IP 215
Skå IK & Bygdegård Gul - AIK FF 1  -      
MAJ 2024
 
04
10:00
lör
10:00    
Råstasjöns IP Plan 5B
AIK FF 1 - Ursvik IK Svart  -      
04
11:00
lör
11:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 2 - Bollstanäs SK Gul 2  -      
04
17:00
lör
17:00    
Råstasjöns IP Plan 5A
AIK Fotbollsförening - Sundbybergs IK Svart  -      
05
10:00
sön
10:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Vasalund IF P2015  -      
 
09
10:30
tor
10:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening - Bromstens IK F2014  -      
09
10:30
tor
10:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening - Brommapojkarna F2015  -      
12
09:00
sön
09:00    
Råstasjöns IP Plan 5A
AIK Fotbollsförening F2015 - Bromstens IK F2015  -      
12
10:00
sön
10:00    
Råstasjöns IP Plan 5A
AIK Fotbollsförening F2015 - Kallhäll F2015  -      
12
10:00
sön
10:00    
Råstasjöns IP Plan 7A
AIK Fotbollsförening F2015 - Karlbergs BK P2015  -      
 
18
09:00
lör
09:00    
Lidingövallen 228
IFK Lidingö FK 20 - AIK Fotbollsförening  -      
18
09:00
lör
09:00    
Kristinebergs IP 26
Karlbergs BK Vit - AIK FF 2  -      
18
10:00
lör
10:00    
Margretelunds IP 3
Österåker United FK 4 Grå - AIK FF 1  -      
19
10:30
sön
10:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening - Vasalunds IF F2015  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 2015-5  -      
25
11:00
lör
11:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 2015-8  -      
25
15:00
lör
15:00    
Råstasjöns IP Plan 5B
AIK Fotbollsförening - Norrtulls SK Gul 2B  -      
26
10:00
sön
10:00    
Rissne IP
Sundbybergs IK P2015 - AIK Fotbollsförening  -      
26
10:30
sön
10:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Bromstens IK F2014  -      
JUNI 2024
 
01
10:30
lör
10:30    
Råstasjöns IP
AIK P2015 - AIK Fotbollsförening Mixlag  -      
01
11:00
lör
11:00    
Ängby IP 35
Ängby IF Vit 1 - AIK FF 2  -      
01
11:00
lör
11:00    
Nälsta BP 125
Spånga IS FK 33 - AIK FF 1  -      
02
10:30
sön
10:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Vasalund IF P2015  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 1 - Bollstanäs SK Grön  -      
08
11:00
lör
11:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 2 - IFK Lidingö FK 8  -      
08
13:00
lör
13:00    
Råstasjöns IP Plan 5A
AIK Fotbollsförening - Djurgårdens IF FF 4  -      
09
10:30
sön
10:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Hammarby IF FF F2015  -      
 
15
12:30
lör
12:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Vasalund IF P2015  -      
15
12:30
lör
12:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Bromstens IK F2015  -      
AUGUSTI 2024
 
18
10:00
sön
10:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening - Bromsten F2014  -      
18
10:00
sön
10:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening - Österåker F2015  -      
18
12:00
sön
12:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening - Ekerö P2015  -      
 
24
09:00
lör
09:00    
Näsbydal 116
Täby FK 52 - AIK FF 2  -      
24
12:00
lör
12:00    
Ängby IP 35
Ängby IF Gul 1 - AIK FF 1  -      
24
13:00
lör
13:00    
Ängby IP
Ängby IF Vit - AIK Fotbollsförening  -      
25
10:00
sön
10:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening - Vasalunds IF F2015  -      
 
31
10:00
lör
10:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 2 - Spånga IS FK 2  -      
31
11:00
lör
11:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 1 - IFK Lidingö FK 11  -      
31
12:00
lör
12:00    
Råstasjöns IP Plan 5B
AIK Fotbollsförening - FC Djursholm Svart  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
10:30
sön
10:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening - IFK Lidingö FK F15:8  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Råstasjöns IP Plan 7A
AIK Fotbollsförening - Sundbybergs IK P2015  -      
08
09:00
sön
09:00    
Näsbydal 115
Täby FK 51 - AIK FF 1  -      
08
11:00
sön
11:00    
Svanängens IP 215
Skå IK & Bygdegård Gul - AIK FF 2  -      
08
11:00
sön
11:00    
Kristinebergs IP 25
FC Stockholm Internazionale FC - AIK Fotbollsförening  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 1 - FC Järfälla 1  -      
14
11:00
lör
11:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 2 - Bromstens IK Vit  -      
14
12:15
lör
12:15    
Järvastaden - träningsyta
AIK Fotbollsförening - Karlbergs BK P2015  -      
15
13:00
sön
13:00    
Råstasjöns IP Plan 5B
AIK Fotbollsförening - Bollstanäs SK Blå  -      
 
18
18:00
ons
18:00    
Aspudden IP 26
IFK Aspudden SK Blå - AIK Fotbollsförening  -      
21
10:00
lör
10:00    
Råstasjöns IP Plan 7A
AIK Fotbollsförening - IFK Lidingö F15:8  -      
21
10:00
lör
10:00    
Hässelby IP 226
Hässelby SK FF 1 - AIK FF 2  -      
21
11:00
lör
11:00    
Norra Real 15
Norrtulls SK Blå 1A - AIK FF 1  -      
22
10:30
sön
10:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening - Vasalunds IF P2015  -      
 
28
10:00
lör
10:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 1 - Ekerö IK Blå  -      
28
11:00
lör
11:00    
Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 2 - Hammarby IF FF 3 vit  -      
28
16:00
lör
16:00    
Råstasjöns IP Plan 5B
AIK Fotbollsförening - IF Brommapojkarna 2  -      
29
10:30
sön
10:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening - Ekerö P2015 Gul  -      
OKTOBER 2024
 
05
12:30
lör
12:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Bromstens IK F2015  -      
05
14:00
lör
14:00    
Bergshamra IP
Hammarby IF F2015 3 - AIK Fotbollsförening F2015  -      
06
10:30
sön
10:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Bollstanäs F2014  -      
 
12
10:30
lör
10:30    
Bollindervallen
Kallhäll F2014 - AIK Fotbollsförening  -      
12
12:00
lör
12:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Enebybergs IK F2014  -      
13
10:30
sön
10:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - IFK Bergshamra P2015  -      
 
19
12:00
lör
12:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Bollstanäs HFF F2014  -      
20
10:30
sön
10:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Bromstens IK F2015  -      
20
13:00
sön
13:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Viksjö F2014  -      
 
26
12:00
lör
12:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Hammarby IF F2015 3   -      
27
10:30
sön
10:30    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Spånga IS FK P2015-5  -      
27
13:00
sön
13:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Kallhäll F2015  -      
NOVEMBER 2024
 
02
12:00
lör
12:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Vasalunds IF F2014  -      
03
10:30
sön
10:30    
Bergshamra IP
 
AIK Fotbollsförening F2015 - Bromstens IK F2014  -      
03
13:00
sön
13:00    
Bergshamra IP
AIK Fotbollsförening F2015 - Kungsängen IF P2105 Vit  -