SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll
F2014

Matcher
JANUARI 2024
 
13
14:00
lör
14:00    
Danderyds fotbollshall
Enebybergs IF - AIK Fotbollsförening  -      
FEBRUARI 2024
 
03
12:00
lör
12:00    
Näsbydal
Täby FK - AIK Fotbollsförening F2014  -      
03
13:30
lör
13:30    
Näsbydal
Täby FK - AIK Fotbollsförening F2014  -      
 
18
13:00
sön
13:00    
Vilunda Fotbollshall
Bollstanäs Gul - AIK Fotbollsförening  -      
18
13:45
sön
13:45    
Skytteholms IP D-plan
AIK Fotbollsförening F2014 - Kallhäll FF  -      
 
24
08:30
lör
08:30    
Vilunda Fotbollshall
Runby IF - AIK Fotbollsförening  -      
25
11:00
sön
11:00    
Brantbrinks IP
Tullinge TP Vit - AIK Fotbollsförening  -      
MARS 2024
 
03
13:00
sön
13:00    
Vilundahallen
Bollstanäs Grön - AIK Fotbollsförening F2014  -      
03
13:45
sön
13:45    
Skytteholms IP D-plan
AIK Fotbollsförening F2014 - Bollstanäs Grön  -      
 
09
14:00
lör
14:00    
Vikingsvallen
IK Frej - AIK Fotbollsförening F2014  -      
10
11:00
sön
11:00    
Järna IP
Järna SK - AIK Fotbollsförening  -      
 
16
14:15
lör
14:15    
Sandåkra bollplan
Sköndal IK - AIK Fotbollsförening F2014  -      
17
13:00
sön
13:00    
Vilunda Fotbollshall
Bollstanäs Gul - AIK Fotbollsförening  -      
 
23
13:55
lör
13:55    
Erikslund BP
Erikslund KF - AIK Fotbollsförening  -      
24
15:00
sön
15:00    
Mörbyskolans BP
IFK Stocksund - AIK Fotbollsförening  -      
APRIL 2024
 
14
09:30
sön
09:30    
Bergshamra IP
Vasalund - AIK Fotbollsförening  -      
14
10:30
sön
10:30    
Bergshamra IP
Vasalund - AIK Fotbollsförening  -      
 
20
14:00
lör
14:00    
Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - Sundbybergs IK Grön  -      
21
10:30
sön
10:30    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna A - AIK FF 1  -      
 
27
14:00
lör
14:00    
Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - Mörtnäs IF Vit  -      
28
10:15
sön
10:15    
Huvudstafältet 12
AIK FF 3 - Enskede IK Silver 2  -      
28
14:00
sön
14:00    
Träkvistavallen 125
Ekerö IK Gul - AIK FF 2  -      
MAJ 2024
 
04
12:45
lör
12:45    
Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - Spånga IS FK 2  -      
04
17:00
lör
17:00    
Boovallen 215
Boo FF F14-i 1 - AIK FF 1  -      
 
18
09:00
lör
09:00    
Brunna IP 22
Arameisk-Syrianska IF 1 - AIK FF 3  -      
18
14:00
lör
14:00    
Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - Sköndals IK FK Blå  -      
19
11:45
sön
11:45    
Ängby IP 2
Ängby IF Svart 1 - AIK FF 2  -      
 
25
14:00
lör
14:00    
Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - Sätra SK Orange  -      
26
11:30
sön
11:30    
Kärrtorps IP 31
Hammarby IF FF 6 - AIK FF 1  -      
JUNI 2024
 
01
10:15
lör
10:15    
Åkeshovs BP 12
IF Brommapojkarna 2014-4 - AIK FF 2  -      
01
12:45
lör
12:45    
Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - Värtans IK Vit 1  -      
01
14:00
lör
14:00    
Huvudstafältet 12
AIK FF 3 - Österåker United FK 3 Grå  -      
 
08
10:15
lör
10:15    
Kryssarvallen 11
Täby FK 1 - AIK FF 1  -      
08
14:00
lör
14:00    
Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - IFK Lidingö FK 10  -      
AUGUSTI 2024
 
24
12:45
lör
12:45    
Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - Djurgårdens IF FF 4 Gul  -      
25
10:00
sön
10:00    
Hässelby IP 21
Hässelby SK FF 1 - AIK FF 2  -      
25
10:15
sön
10:15    
Svanängens IP 226
Skå IK & Bygdegård Gul - AIK FF 3  -      
 
31
14:00
lör
14:00    
Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - Sollentuna FK F2014 City 3  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
10:15
sön
10:15    
Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - Rönninge Salem Fotboll Svart  -      
 
07
14:00
lör
14:00    
Huvudstafältet 12
AIK FF 3 - Ekerö IK Vit  -      
07
15:45
lör
15:45    
Boovallen 216
Boo FF F14:6 - AIK FF 2  -      
08
16:30
sön
16:30    
Nälsta BP 11
Spånga IS FK 22 - AIK FF 1  -      
 
14
12:45
lör
12:45    
Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - Ekerö IK Blå  -      
14
14:00
lör
14:00    
Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - Tyresö FF Röd  -      
 
21
15:15
lör
15:15    
Danderydsvallen 3
Danderyds SK FF Blå - AIK FF 3  -      
22
09:00
sön
09:00    
Huvudstafältet 11
Vasalund IF 1 - AIK FF 2  -      
22
11:30
sön
11:30    
Stockhagens IP 3
IFK Stocksund Blå - AIK FF 1  -      
 
28
09:00
lör
09:00    
Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - Ursvik IK Gul  -      
28
12:45
lör
12:45    
Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - IFK Haninge Blå  -