SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll

Spelade matcher
JULI 2024
 
11
14:00
tor
14:00    
P2010:U Svart, Stora Mossen
 
BP DFF P2010 - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
10
10:30
ons
10:30    
P2009A, Nacka IP
P2009A » 
PEFC - AIK Fotbollsförening
  -      
 
07
14:00
sön
14:00    
P2010:U Gul, Nationalarenan, Friends Arena
AIK - Kalmar FF1  -  2  
JUNI 2024
 
30
16:00
sön
16:00    
P2013 Orange, Läroverket
 
AIK Fotbollsförening P2013 Orange - Spånga  -      
30
15:00
sön
15:00    
P2008A, Ålidhem Arena
P2008A » 
Gimonäs Umeå IF - AIK FF
0  -  11
29
10:00
lör
10:00    
P2013 Röd, Råstasjöns IP Plan 7B
 
AIK P2013 Röd - AIK Färg  -      
27
18:30
tor
18:30    
P2013 Röd, Bergshamra IP
 
Bergshamra 2 - AIK P2013 Röd  -      
26
18:30
ons
18:30    
P2013 Röd, Bergshamra IP
 
Bergshamra 1 - AIK P2013 Röd  -      
 
23
09:00
sön
09:00    
P2014 Vit, Råstasjöns IP Plan 7A
 
AIK Fotbollsförening P2014 Vit - Apollon röd  -      
22
13:00
lör
13:00    
U17, Edsbergs Sportfält 3
U17 » 
Sollentuna FK - AIK FF
3  -  0  
20
14:00
tor
14:00    
P2008A, Skytteholms IP 1
P2008A » 
AIK FF - Hammarby IF FF
1  -  1  
19
20:05
ons
20:05    
JP15:U Svart, Djursholms IP 2
FC Djursholm 1 - AIK Solna FK 13  -  3  
19
18:00
ons
18:00    
P2015 Svart, Vällingby BP
 
Spånga - AIK Fotbollsförening P2015 Svart  -      
19
13:00
ons
13:00    
U17, Skytteholms IP 1
U17 » 
AIK FF - Hammarby IF FF
2  -  1  
 
16
16:30
sön
16:30    
P2010:U Gul, Vikingavallen/Täby IP 2
IK Frej Täby FF Gul - AIK FF 211  -  5  
16
16:00
sön
16:00    
P2013 Orange, Läroverket
 
AIK Fotbollsförening P2013 Orange - Älvsjö  -      
16
15:45
sön
15:45    
P2008A, Boovallen 1
P2008A » 
Boo FF - AIK FF
5  -  1  
16
15:45
sön
15:45    
P2013 Vit, Råstasjöns IP Plan 7A
 
AIK Fotbollsförening P2013 Vit - Lidingö p 13 lag 21  -      
16
14:00
sön
14:00    
JP15:U Svart, Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1 - Vasalund FF 13  -  0  
16
14:00
sön
14:00    
P2016 Svart, Råstasjöns IP Plan 5A
 
AIK P2016 Svart - IFK Haninge  -      
16
13:30
sön
13:30    
P2010:U Vit, Råsunda IP
AIK FF 7 - IFK Lidingö FK 12 vit5  -  1  
16
12:15
sön
12:15    
P2009A, Årsta IP 1
P2009A » 
Hammarby IF FF 1 - AIK FF 1
1  -  4  
16
11:20
sön
11:20    
P2013 Blå, Hamre H10
Enskede IK P13 Grå - AIK P2013 Blå  -      
16
11:00
sön
11:00    
JP16:2, Kungsängens IP 2
JP16:2 » 
Kungsängens IF - AIK Solna FK 2
3  -  2  
16
11:00
sön
11:00    
U17, Lötens IP Konstgräs
U17 » 
IK Sirius FK - AIK FF
4  -  1  
16
10:30
sön
10:30    
JP16:1, Skytteholms IP 2
JP16:1 » 
Vasalund FF 3 - AIK Solna FK 1
1  -  7  
16
10:30
sön
10:30    
JP16:2, Skytteholms IP 2
JP16:2 » 
Vasalund FF 3 - AIK Solna FK 1
1  -  7  
16
10:30
sön
10:30    
P2010:U Svart, Dalenum 1
IFK Lidingö FK - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
16
10:30
sön
10:30    
P2011:U Svart, Råsunda IP 11
AIK P11:US - Vendelsö IK U13  -      
16
10:30
sön
10:30    
P2016 Svart, Råstasjöns IP Plan 5A
 
AIK P2016 Svart - Täby FK  -      
16
10:00
sön
10:00    
P2014 Grå, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 3 - Nacka FC P2014R Svår  -      
16
10:00
sön
10:00    
P2015 Vit, Saltsjö Bo nacka. Exakt adress kommer i whassup tråden
 
Boo ff - AIK Fotbollsförening P2015 Vit  -      
16
09:40
sön
09:40    
P2013 Grå, Hamre IP
 
AIK P2013 Grå - Rydbo IF:vit  -      
16
09:30
sön
09:30    
P2015 Blå, Kungsängens IP
 
Kungsängens IF P15 - AIK P2015 Blå  -      
16
09:00
sön
09:00    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Värtans IK Vit 36  -  3  
16
09:00
sön
09:00    
P2012 Röd, Hammarbyhöjdens IP
 
AIK Fotbollsförening P2012 - Camp  -      
15
16:00
lör
16:00    
F15 Svart, Gubbängens IP 1
Stureby FF - AIK FF 15  -  2  
15
16:00
lör
16:00    
JF16-19 (Damlag), Skytteholms IP 2
AIK Solna FK - Österåker United BK2  -  4  
15
16:00
lör
16:00    
JP-18, Aspuddens IP 1
JP-18 » 
IFK Aspudden-Tellus - AIK Solna FK 1
5  -  3  
15
15:30
lör
15:30    
P2013 Grå, Brandthovda IP
 
AIK P2013 Grå - IK Frej Täby:2  -      
15
15:30
lör
15:30    
P2014 Grön, Läroverket
AIK P14 Grön - Hammarby P14-8  -      
15
14:00
lör
14:00    
JP16:1, Skytteholms IP 3
JP16:1 » 
AIK Solna FK 1 - Hässelby SK FF 1
2  -  1  
15
14:00
lör
14:00    
P2011:U Gul, Rissne IP 1
Ursvik IK Gul - AIK FF 80  -  8  
15
14:00
lör
14:00    
P2014 Grön, Läroverkets bp
AIK P14 Grön - FC Arlanda P14  -      
15
13:30
lör
13:30    
P2013 Röd, Råstasjöns IP Plan 7B
 
AIK P2013 Röd - Sickla IF  -      
15
13:00
lör
13:00    
P2013 Grå, Brandthovda IP
Västerås IK Fotboll:Gul - AIK P2013 Grå  -      
15
13:00
lör
13:00    
P2016 Gul, Hjorthagens IP
Norrtulls SK mfl - AIK Fotbollsförening  -      
15
12:30
lör
12:30    
F2015, Bergshamra IP
F2015 » 
AIK Fotbollsförening F2015 - Vasalund IF P2015
  -      
15
12:30
lör
12:30    
F2015, Bergshamra IP
F2015 » 
AIK Fotbollsförening F2015 - Bromstens IK F2015
  -      
15
12:00
lör
12:00    
P2013 Blå, Brandthovda BD1
AIK P2013 Blå - Hammarby IF 24  -      
15
12:00
lör
12:00    
U19, Olympiafältet Plan 6
U19 » 
Helsingborgs IF - AIK
2  -  1  
15
11:00
lör
11:00    
P2013 Vit, Råstasjöns IP Plan 7A
 
AIK Fotbollsförening P2013 Vit - Sirius p 13  -      
15
11:00
lör
11:00    
P2015 Blå, Ängby IP 3
 
Ängby IF vit - AIK P2015 Blå  -      
15
10:30
lör
10:30    
P2011:U Gul, Stadshagens IP 11
Karlbergs BK Svart 31 - AIK FF 37  -  9  
15
10:30
lör
10:30    
P2014 Blå, Träkvistavallen
Ekerö IF-3 - AIK Fotbollsförening  -      
15
10:00
lör
10:00    
P2016 Svart, Råstasjöns IP Plan 5-manna
 
AIK P2016 Svart - AS Roma  -      
15
09:00
lör
09:00    
P2011:U Svart, Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-4 - AIK FF 43  -  3  
15
09:00
lör
09:00    
P2014 Vit, Råstasjöns IP Plan 7A
 
AIK Fotbollsförening P2014 Vit - Järna SK  -      
15
08:50
lör
08:50    
P2013 Blå, Brandthovda BD3
Romfartuna GIF - AIK P2013 Blå  -      
15
08:50
lör
08:50    
P2013 Grå, Brandthovda IP
AIK P2013 Grå - Enköpings SK:Grön  -      
15
08:30
lör
08:30    
P2016 Gul, Hjorthagens IP
Djurgården Täby BP - AIK Fotbollsförening  -      
15
08:00
lör
08:00    
P2013 Grå, Klinta IP
IK Frej Täby:3 - AIK P2013 Grå  -      
14
18:50
fre
18:50    
P2013 Grå, Brandthovda IP
AIK P2013 Grå - Bagarmossen Kärrtorp BK  -      
14
16:20
fre
16:20    
P2013 Blå, Brandthovda BC
AIK P2013 Blå - Stureby SK Vit  -      
14
14:40
fre
14:40    
P2013 Grå, Brandthovda IP
Mälarhöjden IK:Vit - AIK P2013 Grå  -      
14
13:50
fre
13:50    
P2013 Grå, Hamre IP
Hammarby 05 - AIK P2013 Grå  -      
14
12:10
fre
12:10    
P2013 Blå, Brandthovda BD1
AIK P2013 Blå - Kimstad GoIF 2  -      
14
10:30
fre
10:30    
P2013 Grå, Brandthovda IP
AIK P2013 Grå - Kimstad GoIF:1  -      
14
08:50
fre
08:50    
P2013 Grå, Hamre IP
 
AIK P2013 Grå - Värmdö IF:BLÅ  -      
14
08:00
fre
08:00    
P2013 Blå, Brandthovda BD2
Stureby SK Blå - AIK P2013 Blå  -      
12
18:00
ons
18:00    
P2010:U Gul, Årstagårdens BP 1
Årsta FF 1 - AIK FF 35  -  1  
 
09
18:15
sön
18:15    
P2011:U Gul, Myrsjö IP 11
Nacka FC P2011A - AIK FF 24  -  2  
09
18:00
sön
18:00    
F15 Svart, Skytteholms IP 3
AIK FF 1 - Älvsjö AIK FF 12  -  8  
09
18:00
sön
18:00    
P2010:U Svart, Råsunda IP
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Vasalund IF A2  -      
09
17:00
sön
17:00    
P2016 Grön, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - Mälarhöjdens IK Fotboll Vit  -      
09
16:30
sön
16:30    
P2008A, Skytteholms IP 2
P2008A » 
AIK FF - Täby FK
2  -  3  
09
16:30
sön
16:30    
P2010:U Svart, Råsunda IP
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Ursvik IK Röd  -      
09
16:00
sön
16:00    
P2016 Vit, Råstasjön 2 (T1
AIK FF 13 - Djurgårdens IF FF 7  -      
09
15:15
sön
15:15    
F2013, Huvudstafältet 12
F2013 » 
AIK FF 2 - Rotebro IS FF Röd
  -      
09
15:00
sön
15:00    
P2014 Gul, Årstagårdens BP 116
Årsta FF 1 - AIK FF 9  -      
09
15:00
sön
15:00    
P2016 Grå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 1 - IFK Lidingö FK 16  -      
09
14:40
sön
14:40    
P2015 Svart, Årstagårdens BP 126
Årsta FF 3 - AIK FF 11  -      
09
14:00
sön
14:00    
F2016, Råstasjön 2 (T1)
F2016 » 
AIK FF 1 - Spånga IS FK 44
  -      
09
14:00
sön
14:00    
JP16:1, Skytteholms IP 2
JP16:1 » 
AIK Solna FK 1 - Täby FK 1
2  -  1  
09
14:00
sön
14:00    
JP16:2, Skytteholms IP 2
JP16:2 » 
AIK Solna FK 1 - Täby FK 1
2  -  1  
09
14:00
sön
14:00    
P2013 Gul, Huvudstafältet 11-mannaplan
AIK Fotbollsförening - Sollentuna helenelund  -      
09
13:00
sön
13:00    
P2012 Röd, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 2 - IK Frej Täby FF Grön  -      
09
13:00
sön
13:00    
P2012 Svart, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 12 - IFK Lidingö FK 10 blå  -      
09
13:00
sön
13:00    
P2014 Blå, Tyresö Skola BP
 
Tyresö Strand FC - AIK Fotbollsförening P2014 Blå  -      
09
13:00
sön
13:00    
P2015 Blå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 1 - FC Järfälla 3  -      
09
13:00
sön
13:00    
P2016 Svart, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 4 - Djurgårdens IF FF 10  -      
09
12:45
sön
12:45    
F2013, Kryssarvallen 12
F2013 » 
Täby FK 41 - AIK FF 1
  -      
09
12:45
sön
12:45    
P2012 Röd, Svanängens IP 22
Skå IK & Bygdegård Grön - AIK FF 3  -      
09
12:45
sön
12:45    
P2013 Vit, Huvudstafältet 12
AIK FF 4 - IFK Lidingö FK 8 vit  -      
09
12:00
sön
12:00    
JP16:1, Aspuddens IP 1
JP16:1 » 
IFK Aspudden-Tellus 1 - AIK Solna FK 1
3  -  4  
09
12:00
sön
12:00    
P2015 Svart, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 12 - Värtans IK Vit 2  -      
09
12:00
sön
12:00    
P2016 Svart, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 5 - IFK Stocksund Orange  -      
09
12:00
sön
12:00    
U17, Skytteholms IP 1
U17 » 
AIK FF - Hammarby TFF Herrfotboll
4  -  2  
09
11:30
sön
11:30    
JP15:U Svart, Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK P15A - AIK Solna FK 12  -  1  
09
11:30
sön
11:30    
P2013 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 6 - Enskede IK Grå 2  -      
09
11:30
sön
11:30    
P2014 Grön, Nälsta BP 12
Spånga IS FK 33 - AIK FF 6  -      
09
11:00
sön
11:00    
P2015 Röd, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - Högalids IF blå1  -      
09
11:00
sön
11:00    
P2016 Röd, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 7 - IFK Aspudden-Tellus Blå 1  -      
09
10:30
sön
10:30    
F2015, Bergshamra IP
F2015 » 
AIK Fotbollsförening F2015 - Hammarby IF FF F2015
  -      
09
10:30
sön
10:30    
JP15:U Vit, Skytteholms IP 2
AIK Solna FK 2 - IF Brommapojkarna 2009-253  -  4  
09
10:30
sön
10:30    
P2011:U Svart, Råsunda IP 11
AIK FF 5 - Ekerö IK Blå:13  -  2  
09
10:15
sön
10:15    
P2013 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 5 - Nockebyhovs IF 1  -      
09
10:15
sön
10:15    
P2013 Orange, Huvudstafältet 11
AIK FF 15 - Högalids IF 2  -      
09
10:00
sön
10:00    
P2012 Vit, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 1 - Nacka FC P2013S /P2012  -      
09
10:00
sön
10:00    
P2014 Grön, Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 7 Gul - AIK FF 7  -      
09
10:00
sön
10:00    
P2015 Vit, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 14 - Danderyds SK FF Svart  -      
09
10:00
sön
10:00    
P2016 Grå, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 2 - Värtans IK Röd  -      
09
09:00
sön
09:00    
P2011:U Svart, Råsunda IP 11
AIK FF 4 - Sollentuna FK City 16  -  9  
09
09:00
sön
09:00    
P2013 Grå, Enskede IP 4
Enskede IK Blå 2 - AIK FF 12  -      
09
09:00
sön
09:00    
P2014 Orange, Huvudstafältet 12
AIK FF 10 - Hammarby IF FF 4 grön  -      
09
08:00
sön
08:00    
P2016 Blå, Kristinebergs IP 25
Karlbergs BK Lila 31 - AIK FF 11  -      
09
sön
00:00    
F2013, Östermalms IP 2
F2013 » 
Djurgårdens IF FF 3 - AIK FF 3
  -      
09
sön
00:00    
P2014 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - Ekerö IK 3:Blå  -      
08
17:45
lör
17:45    
P2014 Vit, Huvudstafältet 12
AIK FF 15 - IFK Lidingö FK 23  -      
08
17:30
lör
17:30    
P2011:U Svart, Veddestavallen 2
Bele Barkarby FF 1 - AIK FF 54  -  5  
08
17:00
lör
17:00    
P2015 Vit, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 13 - Gröndals IK Vit  -      
08
17:00
lör
17:00    
P2016 Blå, Hjorthagens IP 3
Värtans IK Vit - AIK FF 12  -      
08
17:00
lör
17:00    
P2016 Röd, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 6 - FC Djursholm Turkos  -      
08
16:30
lör
16:30    
P2014 Svart, Huvudstafältet 12
AIK FF 13 - Sollentuna FK Silver 1  -      
08
16:00
lör
16:00    
Herrlag, Skytteholms IP 3
Herrlag » 
Råsunda FC - AIK Solna FK
3  -  8  
08
16:00
lör
16:00    
JP-18, Tantolundens BP 1
JP-18 » 
Reymersholms IK 1 - AIK Solna FK 1
1  -  4  
08
16:00
lör
16:00    
P2015 Blå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 2 - Sundbybergs IK Svart  -      
08
16:00
lör
16:00    
P2016 Gul, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 8 - FC Järfälla 7  -      
08
15:30
lör
15:30    
P2012 Gul, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 9 - Danderyds SK FF Röd 13  -      
08
15:30
lör
15:30    
P2012 Svart, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 11 - IFK Stocksund Gul  -      
08
15:15
lör
15:15    
P2014 Svart, Huvudstafältet 12
AIK FF 12 - Täby FK FA14  -      
08
15:15
lör
15:15    
P2016 Grön, Stockhagens IP 35
IFK Stocksund Blå - AIK P2016 Grön FF9  -      
08
15:00
lör
15:00    
P2010:U Gul, Råsunda IP 1
AIK FF 3 - Sickla IF Svart 14  -  7  
08
15:00
lör
15:00    
P2013 Vit, Örvallen 2
AIK FF 3 - Sundbybergs IK Vit  -      
08
15:00
lör
15:00    
P2016 Svart, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 3 - Sundbybergs IK Ljusröd  -      
08
14:30
lör
14:30    
P2012 Blå, Bolindervallen 21
Kallhälls FF Blå - AIK FF 6  -      
08
14:00
lör
14:00    
F2014, Huvudstafältet 12
F2014 » 
AIK FF 2 - IFK Lidingö FK 10
  -      
08
14:00
lör
14:00    
JP16:2, Skytteholms IP 2
JP16:2 » 
AIK Solna FK 2 - Djurgårdens IF FF 4
1  -  1  
08
14:00
lör
14:00    
JP17, Skytteholms IP 3
JP17 » 
AIK Solna FK 1 - Bro IK 1
3  -  0  
08
14:00
lör
14:00    
P2012 Blå, Råstasjöns IP Plan 7A
AIK FF 7 - Täby FK 52  -      
08
14:00
lör
14:00    
P2013 Röd, Kärrtorps IP 31
Hammarby IF FF 10 - AIK FF 7  -      
08
14:00
lör
14:00    
P2014 Gul, Helenelunds IP 126
Sollentuna FK Teg 2 - AIK FF 8  -      
08
14:00
lör
14:00    
P2015 Orange, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 8 - Ekerö IK 1:Blå  -      
08
13:45
lör
13:45    
F2012, Helenelunds IP 2
F2012 » 
Sollentuna FK Hel 2 - AIK FF 2
  -      
08
13:00
lör
13:00    
F2015, Råstasjöns IP Plan 5A
F2015 » 
AIK Fotbollsförening - Djurgårdens IF FF 4
  -      
08
13:00
lör
13:00    
P2015 Grå, Nälsta BP 125
Spånga IS FK 22 - AIK FF 3  -      
08
12:45
lör
12:45    
P2012 Svart, Bromstens IP 21
Djurgårdens IF FF 3 - AIK FF 10  -      
08
12:45
lör
12:45    
P2012 Vit, Enskede IP 4
Enskede IK Ljusblå - AIK FF 13  -      
08
12:45
lör
12:45    
P2013 Gul, Strömvallen 2
Bele Barkarby FF blå 2 - AIK FF 1  -      
08
12:45
lör
12:45    
P2013 Svart, Huvudstafältet 11
AIK FF 10 - Reymersholms IK 1  -      
08
12:45
lör
12:45    
P2014 Vit, Huvudstafältet 12
AIK FF 14 - IF Brommapojkarna 2014-34  -      
08
12:30
lör
12:30    
F2012, Råstasjön 11 (T3)
F2012 » 
AIK FF 1 - Enebybergs IF 1
  -      
08
12:30
lör
12:30    
P2009A, Skytteholms IP 2
P2009A » 
AIK FF 1 - IFK Stocksund
7  -  0  
08
12:30
lör
12:30    
P2012 Gul, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - Sollentuna FK Viby 4  -      
08
12:30
lör
12:30    
P2012 Röd, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - Sollentuna FK Viby 4  -      
08
12:00
lör
12:00    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 3 - Ursvik IK Svart7  -  2  
08
11:30
lör
11:30    
P2013 Grå, Huvudstafältet 11
AIK FF 13 - IFK Aspudden-Tellus Blå 1  -      
08
11:30
lör
11:30    
P2014 Orange, Huvudstafältet 12
AIK FF 11 - Högalids IF P14_2  -      
08
11:00
lör
11:00    
F2015, Råstasjön 2 (T1)
F2015 » 
AIK FF 2 - IFK Lidingö FK 8
  -      
08
11:00
lör
11:00    
P2015 Orange, Lidingövallen 225
IFK Lidingö FK 22 vit - AIK FF 7  -      
08
10:30
lör
10:30    
P2011:U Vit, Skytteholms IP 31
AIK FF 7 - Karlbergs BK Röd 3112  -  2  
08
10:15
lör
10:15    
F2014, Kryssarvallen 11
F2014 » 
Täby FK 1 - AIK FF 1
  -      
08
10:15
lör
10:15    
P2013 Orange, Huvudstafältet 11
AIK FF 16 - Spånga IS FK 5  -      
08
10:15
lör
10:15    
P2013 Röd, Helenelunds IP 126
Sollentuna FK Silver - AIK FF 8  -      
08
10:00
lör
10:00    
F2015, Råstasjön 2 (T1)
F2015 » 
AIK FF 1 - Bollstanäs SK Grön
  -      
08
10:00
lör
10:00    
P2015 Gul, Lidingövallen 226
IFK Lidingö FK 10 - AIK FF 5  -      
08
09:00
lör
09:00    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 2 - Vendelsö IK U135  -  5  
08
09:00
lör
09:00    
P2013 Svart, Bolindervallen 225
Kallhälls FF Röd - AIK FF 11  -      
08
09:00
lör
09:00    
P2014 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - Djurgårdens IF FF 10 Röd  -      
08
09:00
lör
09:00    
P2014 Grå, Ärvinge BP 11
Kista SC KFUM Blå - AIK FF 4  -      
08
lör
00:00    
P2015 Gul, Nälsta BP 126
Spånga IS FK 3 - AIK FF 6  -      
07
19:00
fre
19:00    
P2010:U Vit, Stadshagens IP 2
Reymersholms IK 1 - AIK FF 63  -  4  
07
18:30
fre
18:30    
P2010:U Gul, Åkeshovs BP 1
Spånga IS FK 2 - AIK FF 25  -  4  
07
18:30
fre
18:30    
P2011:U Gul, Spånga IP 4
Spånga IS FK 3 - AIK FF 85  -  4  
07
18:30
fre
18:30    
P2011:U Vit, Spånga IP 4
Spånga IS FK 3 - AIK FF 85  -  4  
07
18:00
fre
18:00    
F2016, Vikingavallen/Täby IP 36
F2016 » 
IK Frej Täby FF Svart - AIK FF 2
  -      
07
18:00
fre
18:00    
P2016 Vit, Hjorthagens IP 3
Djurgårdens IF FF 11 - AIK FF 14  -      
06
15:15
tor
15:15    
P2009A, Skytteholms IP C-plan
P2009A » 
AIK Fotbollsförening - Täby FK
  -      
06
14:00
tor
14:00    
P2013 Blå, Grimsta A1
AIK FF Blå City - Danderyds SK FF Röd  -      
06
14:00
tor
14:00    
P2013 Blå, Grimsta B2
Boo FF Röd - AIK FF Blå United  -      
06
14:00
tor
14:00    
P2016 Röd, Stockhagens IP
 
- AIK Fotbollsförening  -      
06
13:00
tor
13:00    
F15 Svart, Skytteholms IP 2
AIK FF 1 - Värmdö IF0  -  7  
06
13:00
tor
13:00    
U19, Skytteholms IP 1
U19 » 
AIK - IFK Norrköping FK
5  -  1  
06
12:45
tor
12:45    
P2016 Gul, Stadshagens IP
Värmdö IF - AIK Fotbollsförening  -      
06
12:40
tor
12:40    
P2012 Gul, Grimsta IP
 
BP nationaldagscup - AIK Fotbollsförening P2012 Gul  -      
06
11:30
tor
11:30    
P2010:U Svart, Solhems BP
 
IF Brommapojkarna 10-11 - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
06
11:30
tor
11:30    
P2013 Blå, Grimstatältet
RCD Espanyol - AIK AIK FF Blå City  -      
06
11:30
tor
11:30    
P2013 Blå, Grimsta B3
FC Kallfors - AIK FF Blå United  -      
06
09:50
tor
09:50    
P2013 Blå, Grimsta A2
AIK FF Blå United - Bällsta FF lag 1  -      
06
09:50
tor
09:50    
P2013 Blå, Grimstatältet
AIK FF Blå City - IF Brommapojkarna P2013-4 Svart  -      
06
09:30
tor
09:30    
P2017 Grön, Nacka IP
 
Smakis cup - AIK Fotbollsförening  -      
06
09:15
tor
09:15    
P2016 Gul, Stadshagen IP
Hägersten SK - AIK Fotbollsförening  -      
06
09:00
tor
09:00    
P2012 Vit, Nälsta BP
 
Matchcamp - AIK P2012 Vit  -      
05
18:00
ons
18:00    
P2015 Grå, Aspuddens IP 25
IFK Aspudden-Tellus Blå 1 - AIK FF 4  -      
05
17:00
ons
17:00    
P2015 Röd, Aspuddens IP 26
IFK Aspudden-Tellus Blå 3 - AIK FF 9  -      
 
02
18:00
sön
18:00    
F15 Svart, Veddestavallen 1
Bele Barkarby FF 2 - AIK FF 15  -  1  
02
18:00
sön
18:00    
JF16-19 (Damlag), Skytteholms IP 2
AIK Solna FK - FC Järfälla4  -  1  
02
17:45
sön
17:45    
P2014 Grå, Huvudstafältet 12
AIK FF 4 - IFK Lidingö FK 18 blå  -      
02
16:30
sön
16:30    
F2013, Huvudstafältet 12
F2013 » 
AIK FF 1 - IFK Lidingö FK 5 vit
  -      
02
15:15
sön
15:15    
F2013, Huvudstafältet 12
F2013 » 
AIK FF 3 - Grödinge SK
  -      
02
15:15
sön
15:15    
P2010:U Gul, Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK P14U - AIK FF 27  -  9  
02
15:15
sön
15:15    
P2012 Gul, Hersby BP 1
IFK Lidingö FK S röd - AIK FF 9  -      
02
15:00
sön
15:00    
JP16:1, Ursviks IP 1
JP16:1 » 
Ursvik IK Gul - AIK Solna FK 1
1  -  5  
02
15:00
sön
15:00    
JP16:2, Ursviks IP 1
JP16:2 » 
Ursvik IK Gul - AIK Solna FK 1
1  -  5  
02
15:00
sön
15:00    
P2010:U Vit, Råsunda IP
AIK FF 7 - Djurgårdens IF FF 85  -  2  
02
15:00
sön
15:00    
P2016 Blå, Råstasjöns IP Plan 5A
AIK FF 11 - FC Järfälla 8  -      
02
14:40
sön
14:40    
P2015 Röd, Årstagårdens BP 126
Årsta FF 4 - AIK FF 10  -      
02
14:30
sön
14:30    
P2012 Blå, Kristinebergs IP 2
Karlbergs BK Gul 31 - AIK FF 7  -      
02
14:30
sön
14:30    
P2014 Gul, Boovallen
Boo FF 9 - AIK gul  -      
02
14:00
sön
14:00    
JP15:U Svart, Åkeshovs BP 1
Bromma TFF 1 - AIK Solna FK 12  -  2  
02
14:00
sön
14:00    
P2013 Röd, Huvudstafältet 12
AIK FF 7 - Danderyds SK FF Vit  -      
02
14:00
sön
14:00    
P2016 Vit, Råstasjön 2 (T1
AIK FF 14 - Ursvik IK Blå  -      
02
13:30
sön
13:30    
P2011:U Gul, Brandbergens IP 1
IFK Haninge 1 - AIK FF 22  -  2  
02
13:00
sön
13:00    
F2016, Råstasjön 2 (T1)
F2016 » 
AIK FF 2 - Spånga IS FK 1
  -      
02
13:00
sön
13:00    
P2012 Gul, Danderydsvallen 3
Danderyds SK FF Svart 6 - AIK FF 8  -      
02
13:00
sön
13:00    
P2012 Röd, Danderydsvallen 3
Danderyds SK FF Svart 6 - AIK FF 8  -      
02
12:45
sön
12:45    
IFK Lidingö FK 7 vit - AIK FF 17  -      
02
12:45
sön
12:45    
JP15:U Vit, Breviks IP 2
IFK Lidingö FK N vit - AIK Solna FK 210  -  1  
02
12:45
sön
12:45    
P2014 Vit, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF Gul - AIK FF 15  -      
02
12:00
sön
12:00    
P2011:U Svart, Spånga IP 4
Spånga IS FK 2 - AIK FF 56  -  4  
02
12:00
sön
12:00    
P2016 Svart, Enskede IP 56
Enskede IK Svart 2 - AIK FF 3  -      
02
11:30
sön
11:30    
P2013 Grå, Huvudstafältet 11
AIK FF 12 - IFK Lidingö FK 16  -      
02
11:30
sön
11:30    
P2013 Röd, Huvudstafältet 12
AIK FF 8 - Ekerö IK 1:Blå  -      
02
11:15
sön
11:15    
P2013 Blå, Breviks IP 21
IFK Lidingö FK 4 - AIK FF 6  -      
02
11:00
sön
11:00    
P2015 Röd, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 9 - IFK Lidingö FK 16  -      
02
10:30
sön
10:30    
F2015, Bergshamra IP
F2015 » 
AIK Fotbollsförening F2015 - Vasalund IF P2015
  -      
02
10:30
sön
10:30    
P2009A, Skytteholms IP 2
P2009A » 
Vasalund IF A1 - AIK FF 1
2  -  4  
02
10:30
sön
10:30    
P2011:U Vit, Råsunda IP 11
AIK FF 7 - Stockholm Folks FK P115  -  5  
02
10:30
sön
10:30    
P2014 Blå, Stora Mossens IP
Brommapojkarna 14-14 - AIK Fotbollsförening  -      
02
10:15
sön
10:15    
P2013 Orange, Nälsta BP 11
Spånga IS FK 33 - AIK FF 15  -      
02
10:00
sön
10:00    
F2016, Järfällavallen 226
F2016 » 
FC Järfälla 1 - AIK FF 1
  -      
02
10:00
sön
10:00    
P2012 Vit, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 1 - Djurgårdens IF FF 15  -      
02
10:00
sön
10:00    
P2015 Gul, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 6 - Bele Barkarby FF blå 2  -      
02
10:00
sön
10:00    
P2016 Grå, Gröndals BP 16
Gröndals IK Vit - AIK FF 1  -      
02
09:30
sön
09:30    
P2011:U Svart, Bosön 2 Vinnarhallen
Djurgårdens IF FF 11 - AIK FF 43  -  2  
02
09:00
sön
09:00    
P2011:U Gul, Stadshagens IP 12
Norrtulls SK SG 3 - AIK FF 36  -  4  
02
09:00
sön
09:00    
P2012 Svart, Haga BP (tillf.)
Värtans IK Rödvit 1 - AIK FF 12  -      
02
09:00
sön
09:00    
P2015 Blå, Bollstanäs IP 215
Bollstanäs SK Gul 1 - AIK FF 1  -      
02
09:00
sön
09:00    
P2016 Gul, Näsbydal 126
Täby FK 81 - AIK FF 8  -      
02
sön
00:00    
P2012 Röd, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 3 - Karlbergs BK Röd 31  -      
01
17:45
lör
17:45    
P2014 Grå, Huvudstafältet 12
AIK FF 5 - Mälarhöjdens IK Fotboll Gul  -      
01
17:00
lör
17:00    
JP17, Tibblevallen (Täby SC 2)
JP17 » 
Täby FK 61 - AIK Solna FK 1
0  -  6  
01
17:00
lör
17:00    
P2015 Grå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 4 - Värtans IK Blå 1  -      
01
16:45
lör
16:45    
P2014 Orange, Gröndals BP 11
Gröndals IK Blå - AIK FF 11  -      
01
16:30
lör
16:30    
P2008A, Skytteholms IP 2
P2008A » 
AIK FF - GIF Sundsvall
3  -  1  
01
16:30
lör
16:30    
P2014 Grön, Huvudstafältet 12
AIK FF 6 - Hammarby IF FF 24  -      
01
16:15
lör
16:15    
P2010:U Svart, Ängby IP
 
IF Brommapojkarna 2010:2 - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
01
16:00
lör
16:00    
JP16:2, Bro IP 2
JP16:2 » 
Bro IK 1 - AIK Solna FK 2
0  -  4  
01
16:00
lör
16:00    
P2013 Blå, Kärsby IP
 
Sol de Meva PFA U11 - AIK P2013 Blå  -      
01
16:00
lör
16:00    
P2015 Grå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 3 - Värtans IK Vit 1  -      
01
16:00
lör
16:00    
U19, Skytteholms IP 1
U19 » 
AIK - GIF Sundsvall
3  -  2  
01
15:30
lör
15:30    
P2012 Vit, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 13 - Bele Barkarby FF Blå 2  -      
01
15:30
lör
15:30    
P2014 Vit, Trollbäckens IP 3
Hanvikens SK Röd - AIK FF 14  -      
01
15:15
lör
15:15    
P2014 Grön, Huvudstafältet 12
AIK FF 7 - Hammarby IF FF 3 grön  -      
01
15:00
lör
15:00    
P2013 Orange, Rudboda Bollplan
IFK Lidingö FK 22 blå - AIK FF 16  -      
01
15:00
lör
15:00    
P2016 Grön, Nälsta BP 126
Spånga IS FK 88 - AIK P2016 Grön FF9  -      
01
14:15
lör
14:15    
P2013 Svart, Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2013-21 - AIK FF 10  -      
01
14:15
lör
14:15    
P2016 Blå, Stockhagens IP 36
IFK Stocksund Orange - AIK FF 12  -      
01
14:00
lör
14:00    
F2014, Huvudstafältet 12
F2014 » 
AIK FF 3 - Österåker United FK 3 Grå
  -      
01
14:00
lör
14:00    
JP-18, Skytteholms IP 3
JP-18 » 
AIK Solna FK 1 - Djurgårdens Talangfotbollsförening 1
2  -  2  
01
14:00
lör
14:00    
P2012 Svart, Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 26 vit - AIK FF 11  -      
01
14:00
lör
14:00    
P2014 Svart, Käppala 1
IFK Lidingö FK 21 - AIK FF 12  -      
01
14:00
lör
14:00    
P2015 Orange, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 7 - Danderyds SK FF Röd  -      
01
14:00
lör
14:00    
U17, Skytteholms IP 2
U17 » 
AIK FF - GIF Sundsvall
5  -  2  
01
13:00
lör
13:00    
P2010:U Gul, Stadshagens IP 2
Norrtulls SK 6 - AIK FF 33  -  3  
01
13:00
lör
13:00    
P2015 Blå, Danderydsvallen 32
Danderyds SK FF Svart - AIK FF 2  -      
01
13:00
lör
13:00    
P2015 Gul, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 5 - IFK Viksjö P15 gul1  -      
01
13:00
lör
13:00    
P2016 Röd, Gärdesskolans BP 1
Djurgårdens IF FF 8 Gul - AIK FF 7  -      
01
12:45
lör
12:45    
F2014, Huvudstafältet 12
F2014 » 
AIK FF 1 - Värtans IK Vit 1
  -      
01
12:45
lör
12:45    
P2012 Blå, Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Vit - AIK FF 6  -      
01
12:45
lör
12:45    
P2012 Röd, Hersby BP 1
IFK Lidingö FK 8 blå - AIK FF 2  -      
01
12:45
lör
12:45    
P2013 Svart, Strömvallen 2
Bele Barkarby FF grön 1 - AIK FF 11  -      
01
12:45
lör
12:45    
P2013 Vit, Träkvistavallen 225
Ekerö IK 1:Gul - AIK FF 4  -      
01
12:45
lör
12:45    
P2014 Blå, Hässelby Villastads BP 1
IF Brommapojkarna 2014-31 - AIK FF 2  -      
01
12:30
lör
12:30    
F2012, Råstasjön 11 (T3)
F2012 » 
AIK FF 2 - Ängby IF Gul 2
  -      
01
12:00
lör
12:00    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Ekerö IK Vit:14  -  7  
01
12:00
lör
12:00    
P2011:U Vit, Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Ekerö IK Vit:14  -  7  
01
12:00
lör
12:00    
P2015 Svart, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 11 - Värtans IK Röd 1  -      
01
12:00
lör
12:00    
P2015 Svart, Träkvistavallen 215
Ekerö IK 2:Gul - AIK FF 12  -      
01
12:00
lör
12:00    
P2016 Grå, Olovslunds BP 126
IF Brommapojkarna 16-32 - AIK FF 2  -      
01
12:00
lör
12:00    
P2016 Svart, Bergshamra IP 26
IFK Bergshamra Vit - AIK FF 5  -      
01
12:00
lör
12:00    
P2016 Svart, Norra Real 16
Norrtulls SK Svart 2A - AIK FF 4  -      
01
11:45
lör
11:45    
P2013 Grå, Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2013-15 - AIK FF 13  -      
01
11:45
lör
11:45    
P2013 Vit, Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-3 - AIK FF 3  -      
01
11:30
lör
11:30    
F2013, Örby BP 1
F2013 » 
Örby IS Röd - AIK FF 2
  -      
01
11:15
lör
11:15    
F2012, Helenelunds IP 2
F2012 » 
Sollentuna FK Hel 3 - AIK FF 1
  -      
01
11:00
lör
11:00    
F2015, Nälsta BP 125
F2015 » 
Spånga IS FK 33 - AIK FF 1
  -      
01
11:00
lör
11:00    
F2015, Ängby IP 35
F2015 » 
Ängby IF Vit 1 - AIK FF 2
  -      
01
11:00
lör
11:00    
JP16:1, Bergshamra IP 1
JP16:1 » 
AIK Solna FK 1 - Nacka FC P2009A
3  -  0  
01
11:00
lör
11:00    
P2015 Orange, Lidingövallen 226
IFK Lidingö FK 18 - AIK FF 8  -      
01
11:00
lör
11:00    
P2016 Röd, Olovslunds BP 125
IF Brommapojkarna 16-17 - AIK FF 6  -      
01
10:30
lör
10:30    
F2015, Råstasjöns IP
F2015 » 
AIK P2015 - AIK Fotbollsförening Mixlag
  -      
01
10:30
lör
10:30    
P2013 Gul, Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2013-45 - AIK FF 2  -      
01
10:15
lör
10:15    
F2014, Åkeshovs BP 12
F2014 » 
IF Brommapojkarna 2014-4 - AIK FF 2
  -      
01
10:15
lör
10:15    
P2014 Gul, Huvudstafältet 12
AIK FF 9 - IF Brommapojkarna 2014-14  -      
01
09:30
lör
09:30    
P2015 Röd, Tegelhagens BP
 
SFK Tegelhagen - AIK Fotbollsförening P2015 Röd 9  -      
01
09:30
lör
09:30    
P2015 Röd, Tegelhagens BP
 
SFK Tegelhagen - AIK Fotbollsförening P2015 Röd 10  -      
01
09:00
lör
09:00    
P2011:U Vit, Råsunda IP 11
AIK FF 6 - Stuvsta IF 14  -  1  
01
09:00
lör
09:00    
P2014 Blå, Gubbängens BP 11
Hammarby IF FF A - AIK FF 1  -      
01
09:00
lör
09:00    
P2014 Orange, Kärrtorps IP 32
Hammarby TFF Herrfotboll 1 - AIK FF 10  -      
01
09:00
lör
09:00    
P2015 Vit, Lidingövallen 228
IFK Lidingö FK 21 - AIK FF 13  -      
01
09:00
lör
09:00    
P2015 Vit, Lidingövallen 229
IFK Lidingö FK 8 vit - AIK FF 14  -      
01
09:00
lör
09:00    
P2016 Grön, Golfängarna 16
Sundbybergs IK Limegrön - AIK FF 10  -      
01
09:00
lör
09:00    
P2016 Vit, Norra Real 15
Norrtulls SK Blå 2B - AIK FF 13  -      
01
08:00
lör
08:00    
P2014 Svart, Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 20 Röd - AIK FF 13  -      
MAJ 2024
 
31
20:00
fre
20:00    
Herrlag, Skytteholms IP 3
Herrlag » 
AIK Solna FK - SuS IF
7  -  1  
31
19:00
fre
19:00    
P2014 Grå, Läroverket 1
AIK FF 3 - Hammarby IF FF 20 grön  -      
31
18:00
fre
18:00    
P2010:U Svart, Örvallen
Ursvik IK - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
31
18:00
fre
18:00    
P2010:U Svart, Gärdet 1
Djurgårdens IF FF - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
31
17:30
fre
17:30    
P2013 Gul, Bollstanäs IP 21
Bollstanäs SK Gul 2 - AIK FF 1  -      
29
15:45
ons
15:45    
U17, Övrig plats
U17 » 
Djurgården IF - AIK Fotbollsförening
  -      
27
19:10
mån
19:10    
P2010:U Gul, Nationalarenan, Friends Arena
AIK - IFK Göteborg Bollkallar5  -  2  
 
26
19:00
sön
19:00    
P2012 Vit, Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 26 grön - AIK FF 1  -      
26
18:00
sön
18:00    
JP16:2, Råsunda IP 1
JP16:2 » 
AIK Solna FK 2 - Sollentuna Utveckling FK 1
0  -  2  
26
18:00
sön
18:00    
P2016 Grå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 1 - Värtans IK Röd  -      
26
17:45
sön
17:45    
P2014 Orange, Huvudstafältet 12
AIK FF 11 - Spånga IS FK 55  -      
26
17:30
sön
17:30    
P2011:U Vit, Kälvesta BP 11
IF Brommapojkarna 2011-17 - AIK FF 65  -  16
26
17:00
sön
17:00    
JF16-19 (Damlag), Skinnaråsens IP 1
Rotebro IS FF - AIK Solna FK2  -  2  
26
17:00
sön
17:00    
P2016 Blå, Råstasjöns IP Plan 5A
AIK FF 12 - Täby FK 91  -      
26
16:30
sön
16:30    
P2010:U Svart, Råsunda IP
 
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Kallhälls FF  -      
26
16:00
sön
16:00    
P2008A, Lötens IP Konstgräs
P2008A » 
IK Sirius FK - AIK FF
2  -  2  
26
16:00
sön
16:00    
P2016 Grön, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - Norrtulls SK Gul 3B  -      
26
15:15
sön
15:15    
F2013, Huvudstafältet 12
F2013 » 
AIK FF 2 - Reymersholms IK 1
  -      
26
15:00
sön
15:00    
P2010:U Svart, Råsunda IP
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Vasalund IF  -      
26
15:00
sön
15:00    
P2016 Grön, Råstasjön 3 (T2)
AIK P2016 Grön FF9 - IF Brommapojkarna 16-16  -      
26
15:00
sön
15:00    
P2016 Vit, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 13 - Sundbybergs IK Mörkblå  -      
26
14:30
sön
14:30    
P2011:U Svart, Bolindervallen 2
Kallhälls FF Röd - AIK FF 51  -  9  
26
14:30
sön
14:30    
P2013 Blå, Råstasjöns IP Plan 7B
AIK P2013 Blå - Spånga P13-8  -      
26
14:00
sön
14:00    
JP16:1, Skytteholms IP 2
JP16:1 » 
AIK Solna FK 1 - Sollentuna FK Nv 1
8  -  1  
26
14:00
sön
14:00    
JP16:2, Skytteholms IP 2
JP16:2 » 
AIK Solna FK 1 - Sollentuna FK Nv 1
8  -  1  
26
14:00
sön
14:00    
P2013 Svart, Huvudstafältet 11
AIK FF 9 - IFK Aspudden-Tellus Svart 2  -      
26
14:00
sön
14:00    
P2013 Vit, Huvudstafältet 12
AIK FF 3 - IFK Lidingö FK 7 vit  -      
26
14:00
sön
14:00    
P2016 Gul, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 8 - Djurgårdens IF FF 12  -      
26
13:45
sön
13:45    
P2013 Grå, Golfängarna 1
Sundbybergs IK Blå - AIK FF 14  -      
26
13:30
sön
13:30    
JP-18, Stadshagens IP 1
JP-18 » 
BK Gamla Karlbergare - AIK Solna FK 1
2  -  1  
26
13:00
sön
13:00    
P2014 Grå, Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2014-16 - AIK FF 4  -      
26
13:00
sön
13:00    
P2015 Vit, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 13 - Djurgårdens IF FF 6 Gul  -      
26
13:00
sön
13:00    
P2016 Röd, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 6 - IFK Bergshamra Vit  -      
26
12:45
sön
12:45    
P2013 Röd, Huvudstafältet 12
AIK FF 7 - Djurgårdens IF FF 5 Gul  -      
26
12:45
sön
12:45    
P2014 Grön, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF Blå - AIK FF 6  -      
26
12:45
sön
12:45    
P2014 Svart, Huvudstafältet 11
AIK FF 13 - Karlbergs BK Svart 32  -      
26
12:00
sön
12:00    
F2016, Larsbergs BP 16
F2016 » 
IFK Lidingö FK 6 - AIK FF 2
  -      
26
12:00
sön
12:00    
P2010:U Gul, Råsunda IP 1
AIK FF 2 - Vallentuna BK 17  -  3  
26
12:00
sön
12:00    
P2016 Svart, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 3 - Norrtulls SK Gul 4  -      
26
11:30
sön
11:30    
F2014, Kärrtorps IP 31
F2014 » 
Hammarby IF FF 6 - AIK FF 1
  -      
26
11:30
sön
11:30    
P2012 Röd, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 2 - Norrtulls SK Svart L  -      
26
11:30
sön
11:30    
P2012 Svart, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 12 - Sollentuna FK Hel  -      
26
11:30
sön
11:30    
P2014 Gul, Tyresövallen 226
Tyresö FF FÖ Gul - AIK FF 9  -      
26
10:30
sön
10:30    
F2015, Bergshamra IP
F2015 » 
AIK Fotbollsförening F2015 - Bromstens IK F2014
  -      
26
10:30
sön
10:30    
JP15:U Svart, Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1 - Skå IK & Bygdegård5  -  3  
26
10:30
sön
10:30    
P2009A, Skytteholms IP 2
P2009A » 
AIK FF 1 - Hammarby TFF Herrfotboll 1
3  -  0  
26
10:30
sön
10:30    
P2011:U Gul, Sundbybergs IP 2
Sundbybergs IK P2011 - AIK FF 31  -  3  
26
10:30
sön
10:30    
P2011:U Svart, Kälvesta BP 12
IF Brommapojkarna 2011-7 - AIK FF 46  -  10
26
10:30
sön
10:30    
P2014 Vit, Stureby Skola BP 12
Hammarby IF FF 20 vit - AIK FF 15  -      
26
10:15
sön
10:15    
P2013 Gul, Huvudstafältet 11
AIK FF 1 - Värtans IK Röd  -      
26
10:15
sön
10:15    
P2013 Vit, Huvudstafältet 12
AIK FF 4 - Högalids IF 2  -      
26
10:00
sön
10:00    
F2015, Rissne IP
F2015 » 
Sundbybergs IK P2015 - AIK Fotbollsförening
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P2012 Svart, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 11 - Djurgårdens IF FF 7 GulBlå  -      
26
10:00
sön
10:00    
P2015 Blå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 2 - Djurgårdens IF FF 11 Röd  -      
26
10:00
sön
10:00    
P2015 Röd, Olovslunds BP 115
IF Brommapojkarna 2015-13 - AIK FF 9  -      
26
09:30
sön
09:30    
F2013, Älvsjö IP 4
F2013 » 
Älvsjö AIK FF 1 - AIK FF 1
  -      
26
09:00
sön
09:00    
Saltsjö-Boo IF Svart, Pojkar 2014: 9 år 2023 Svart - AIK FF 16  -      
26
09:00
sön
09:00    
JP15:U Vit, Skytteholms IP 2
AIK Solna FK 2 - Hässelby SK FF Svart 22  -  4  
26
09:00
sön
09:00    
P2011:U Vit, Råsunda IP 11
AIK FF 7 - IFK Lidingö FK 98  -  4  
26
09:00
sön
09:00    
P2014 Svart, Huvudstafältet 12
AIK FF 12 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1  -      
26
08:30
sön
08:30    
P2010:U Vit, Stadshagens IP 2
Norrtulls SK 7 - AIK FF 63  -  2  
26
sön
00:00    
P2010:U Gul, Råsunda IP 1
AIK FF 3 - Hammarby IF FF 8 vit  -      
26
sön
00:00    
P2011:U Gul, Bredängs BP 12
Södra Juniors FC - AIK FF 2  -      
26
sön
00:00    
P2015 Orange, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 8 - Norrtulls SK Vit 2B  -      
25
17:00
lör
17:00    
P2011:U Gul, Bergshamra IP 1
AIK FF 8 - Vasalund IF Frösunda14  -  3  
25
17:00
lör
17:00    
P2011:U Vit, Bergshamra IP 1
AIK FF 8 - Vasalund IF Frösunda14  -  3  
25
16:30
lör
16:30    
P2014 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - Norrtulls SK Svart 2M  -      
25
16:00
lör
16:00    
JP16:1, Vikingavallen/Täby IP 1
JP16:1 » 
IK Frej Talangfotbollsförening - AIK Solna FK 1
0  -  2  
25
16:00
lör
16:00    
P2015 Grå, Råstasjön 3 (T2)
Apollon Solna FK Svart - AIK FF 3  -      
25
16:00
lör
16:00    
P2015 Röd, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - Sundbybergs IK Svart  -      
25
15:45
lör
15:45    
U17, Lidingövallen 2
U17 » 
IFK Lidingö FK - AIK FF
0  -  3  
25
15:30
lör
15:30    
P2012 Blå, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 6 - Enebybergs IF 4  -      
25
15:30
lör
15:30    
P2012 Gul, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 9 - Rinkeby United FC 2  -      
25
15:30
lör
15:30    
P2012 Vit, Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-4 - AIK FF 13  -      
25
15:15
lör
15:15    
P2014 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - Sollentuna FK Silver 2  -      
25
15:00
lör
15:00    
F2015, Råstasjöns IP Plan 5B
F2015 » 
AIK Fotbollsförening - Norrtulls SK Gul 2B
  -      
25
14:15
lör
14:15    
P2013 Röd, Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 13 Gul - AIK FF 8  -      
25
14:00
lör
14:00    
F2012, Råstasjön 11 (T3)
F2012 » 
AIK FF 1 - Boo FF F12:5
  -      
25
14:00
lör
14:00    
F2014, Huvudstafältet 12
F2014 » 
AIK FF 2 - Sätra SK Orange
  -      
25
14:00
lör
14:00    
JP15:U Vit, Edsbergs Sportfält 3
AIK Solna FK 2 - Sollentuna FK Nv3  -  2  
25
14:00
lör
14:00    
P2012 Blå, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 7 - Bollstanäs SK Gul 4  -      
25
14:00
lör
14:00    
P2013 Blå, Aspuddens IP 2
IFK Aspudden-Tellus Blå 1 - AIK FF 5  -      
25
14:00
lör
14:00    
P2013 Orange, Huvudstafältet 11
AIK FF 15 - IF Brommapojkarna 2013-35  -      
25
14:00
lör
14:00    
P2015 Blå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 1 - Spånga IS FK 7  -      
25
14:00
lör
14:00    
U19, Sportfältet Teleborg 3, Växjö
U19 » 
Östers IF - AIK
2  -  1  
25
13:00
lör
13:00    
Herrlag, Stockhagens IP 1
Herrlag » 
Stocksunds IF - AIK Solna FK
2  -  0  
25
13:00
lör
13:00    
P2015 Vit, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 14 - Djurgårdens IF FF 6 Röd  -      
25
13:00
lör
13:00    
P2016 Blå, Margretelunds IP 3
Österåker United FK 7 Svart - AIK FF 11  -      
25
13:00
lör
13:00    
P2016 Röd, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 7 - Essinge IK 3  -      
25
12:45
lör
12:45    
P2012 Röd, Hersby BP 1
IFK Lidingö FK 8 vit - AIK FF 3  -      
25
12:45
lör
12:45    
P2013 Grå, Huvudstafältet 11
AIK FF 13 - Gröndals IK Blå  -      
25
12:45
lör
12:45    
P2014 Gul, Skarpnäcks SF 31
Hammarby IF FF 13 grön - AIK FF 8  -      
25
12:45
lör
12:45    
P2014 Orange, Huvudstafältet 12
AIK FF 10 - IF Brommapojkarna 2014-7  -      
25
12:30
lör
12:30    
P2012 Gul, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - Sundbybergs IK Svart  -      
25
12:30
lör
12:30    
P2012 Röd, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - Sundbybergs IK Svart  -      
25
12:00
lör
12:00    
P2010:U Vit, Ärvinge BP 1
Kista SC KFUM BLÅ - AIK FF 74  -  1  
25
12:00
lör
12:00    
P2011:U Vit, Råsunda IP 11
AIK FF 6 - Nacka FC P2011F3  -  4  
25
12:00
lör
12:00    
P2015 Svart, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 12 - Karlbergs BK Grön 31  -      
25
12:00
lör
12:00    
P2016 Grå, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 2 - Hässelby SK FF Vit 1  -      
25
12:00
lör
12:00    
P2016 Vit, Träkvistavallen 216
Ekerö IK 2:Blå - AIK FF 14  -      
25
11:30
lör
11:30    
P2013 Orange, Huvudstafältet 11
AIK FF 16 - Sundbybergs IK Blå  -      
25
11:30
lör
11:30    
P2014 Grön, Träkvistavallen 226
Ekerö IK 1:Gul - AIK FF 7  -      
25
11:30
lör
11:30    
P2014 Vit, Huvudstafältet 12
AIK FF 14 - FC Djursholm 1  -      
25
11:00
lör
11:00    
F2015, Råstasjön 2 (T1)
F2015 » 
AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 2015-8
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P2015 Svart, Olovslunds BP 116
IF Brommapojkarna 2015-15 - AIK FF 11  -      
25
10:30
lör
10:30    
P2013 Gul, Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 3 Gul - AIK FF 2  -      
25
10:00
lör
10:00    
F2015, Råstasjön 2 (T1)
F2015 » 
AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 2015-5
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P2015 Grå, Lidingövallen 227
IFK Lidingö FK 11 - AIK FF 4  -      
25
10:00
lör
10:00    
P2016 Svart, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 5 - Som United Fotbollsförening vit  -      
25
09:15
lör
09:15    
Djurgårdens IF FF - AIK Fotbollsförening Extraträning för barn födda 2  -      
25
09:00
lör
09:00    
F2013, Träkvistavallen 225
F2013 » 
Ekerö IK Vit - AIK FF 3
  -      
25
09:00
lör
09:00    
P2011:U Svart, Bergshamra IP 1
Vasalund IF A2 - AIK FF 46  -  2  
25
09:00
lör
09:00    
P2013 Svart, Huvudstafältet 11
AIK FF 11 - Värtans IK Blå 2  -      
25
09:00
lör
09:00    
P2015 Gul, Vällingby BP 126
IF Brommapojkarna 2015-9 - AIK FF 6  -      
25
09:00
lör
09:00    
P2015 Gul, Vällingby BP 115
IF Brommapojkarna 2015-23 - AIK FF 5  -      
25
09:00
lör
09:00    
P2015 Orange, Olovslunds BP 125
IF Brommapojkarna 2015-38 - AIK FF 7  -      
25
09:00
lör
09:00    
P2016 Svart, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 4 - Hässelby SK FF Grön 2  -      
24
20:00
fre
20:00    
JP17, Nälsta BP 1
JP17 » 
Bromma TFF 1 - AIK Solna FK 1
3  -  0  
24
19:00
fre
19:00    
F2012, Ängby IP
 
F2012 » 
Ängby - AIK Fotbollsförening F2012
  -      
24
19:00
fre
19:00    
P2014 Grå, Läroverket 1
AIK FF 4 - Sollentuna FK Hel 2  -      
24
18:45
fre
18:45    
F2012, Ängby Södra BP 11
F2012 » 
FK Bromma Grön - AIK FF 2
  -      
23
20:15
tor
20:15    
JF16-19 (Damlag), Vaxö IP 1
IFK Vaxholm - AIK Solna FK0  -  2  
 
19
18:30
sön
18:30    
P2012 Vit, Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - AIK FF 1  -      
19
18:00
sön
18:00    
JP17, Danderydsvallen 2
JP17 » 
Danderyds SK FF Vit - AIK Solna FK 1
1  -  1  
19
18:00
sön
18:00    
P2008A, Skytteholms IP 1
P2008A » 
AIK FF - Djurgårdens IF FF
1  -  2  
19
18:00
sön
18:00    
P2011:U Svart, Råsunda IP 11
AS Solna FF 3 - AIK FF 53  -  1  
19
16:30
sön
16:30    
F2013, Huvudstafältet 12
F2013 » 
AIK FF 3 - IFK Lidingö FK 11 Blå
  -      
19
16:30
sön
16:30    
F2016, Hjorthagens IP 3
F2016 » 
Värtans IK Vit - AIK FF 1
  -      
19
16:30
sön
16:30    
P2010:U Vit, Råsunda IP
AIK FF 6 - Hammarby IF FF 52 grön6  -  4  
19
15:45
sön
15:45    
P2012 Röd, Kristinebergs IP 2
Karlbergs BK Gul 41 - AIK FF 2  -      
19
15:30
sön
15:30    
P2014 Vit, Bellevue BP 1
Norrtulls SK Gul 2M - AIK FF 15  -      
19
15:15
sön
15:15    
F2013, Huvudstafältet 12
F2013 » 
AIK FF 1 - Sköndals IK FK Blå
  -      
19
15:00
sön
15:00    
P2016 Blå, Råstasjöns IP Plan 5A
AIK FF 11 - IF Brommapojkarna 16-28  -      
19
15:00
sön
15:00    
P2016 Gul, Råstasjöns IP Plan 5B
Råsunda IS Blå - AIK Fotbollsförening  -      
19
15:00
sön
15:00    
P2016 Gul, Råstasjön 3 (T2)
Råsunda IS Blå - AIK FF 8  -      
19
15:00
sön
15:00    
U19, Skytteholms IP 1
U19 » 
AIK - Djurgårdens IF FF
2  -  3  
19
14:30
sön
14:30    
P2012 Röd, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 3 - Täby FK 22  -      
19
14:15
sön
14:15    
P2014 Gul, Strömvallen 2
Bele Barkarby FF röd 1 - AIK FF 9  -      
19
14:00
sön
14:00    
JP15:U Svart, Ärvinge BP 1
Kista SC KFUM BLÅ - AIK Solna FK 12  -  1  
19
14:00
sön
14:00    
JP16:2, Hässelby Gårds BP 1
JP16:2 » 
Hässelby SK FF P08U - AIK Solna FK 2
2  -  6  
19
14:00
sön
14:00    
P2010:U Gul, Västberga IP 1
IFK Aspudden-Tellus 2 - AIK FF 31  -  10
19
14:00
sön
14:00    
P2016 Vit, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 13 - IF Brommapojkarna 16-19  -      
19
13:30
sön
13:30    
P2010:U Svart, Spånga IP
 
Spånga IS - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
19
13:00
sön
13:00    
F2016, Råstasjön 2 (T1)
F2016 » 
AIK FF 2 - Djurgårdens IF FF 6 Gul
  -      
19
13:00
sön
13:00    
JP15:U Vit, Örvallen 1
Sundbybergs IK - AIK Solna FK 24  -  5  
19
13:00
sön
13:00    
P2012 Svart, Skinnaråsens IP 21
Rotebro IS FF Röd - AIK FF 12  -      
19
12:45
sön
12:45    
P2013 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 6 - Sundbybergs IK Grön  -      
19
12:45
sön
12:45    
P2013 Vit, Enebybergs IP 3
Enebybergs IF 3 - AIK FF 3  -      
19
12:00
sön
12:00    
P2015 Blå, Strömvallen 25
Bele Barkarby FF grön 2 - AIK FF 2  -      
19
12:00
sön
12:00    
P2015 Gul, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 5 - IFK Bergshamra blå  -      
19
12:00
sön
12:00    
U17, Skytteholms IP 1
U17 » 
AIK FF - Djurgårdens IF FF
4  -  1  
19
11:45
sön
11:45    
F2014, Ängby IP 2
F2014 » 
Ängby IF Svart 1 - AIK FF 2
  -      
19
11:30
sön
11:30    
P2012 Gul, Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - AIK FF 8  -      
19
11:30
sön
11:30    
P2012 Gul, Östermalms IP 2
Djurgårdens IF FF 16 - AIK FF 9  -      
19
11:30
sön
11:30    
P2012 Röd, Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - AIK FF 8  -      
19
11:30
sön
11:30    
P2012 Röd, Östermalms IP 2
Djurgårdens IF FF 16 - AIK Fotbollsförening  -      
19
11:30
sön
11:30    
P2012 Svart, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 10 - Åkersberga FC 1  -      
19
11:30
sön
11:30    
P2013 Gul, Huvudstafältet 11
AIK FF 2 - Essinge IK 1  -      
19
11:15
sön
11:15    
P2013 Orange, Breviks IP 22
IFK Lidingö FK 11 - AIK FF 15  -      
19
11:00
sön
11:00    
P2011:U Vit, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF U13 - AIK FF 60  -  4  
19
11:00
sön
11:00    
P2015 Röd, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 9 - Djurgårdens IF FF 7 Gul  -      
19
11:00
sön
11:00    
P2016 Grå, Danderydsvallen 32
Danderyds SK FF Röd - AIK FF 2  -      
19
10:40
sön
10:40    
P2012 Blå, Årstagårdens BP 12
Årsta FF 1 - AIK FF 6  -      
19
10:30
sön
10:30    
F2015, Bergshamra IP
F2015 » 
AIK Fotbollsförening - Vasalunds IF F2015
  -      
19
10:30
sön
10:30    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 3 - Djurgårdens IF FF 138  -  2  
19
10:30
sön
10:30    
P2014 Svart, Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2014-35 - AIK FF 13  -      
19
10:15
sön
10:15    
P2013 Röd, Huvudstafältet 12
AIK FF 8 - Ursvik IK Blå  -      
19
10:15
sön
10:15    
P2013 Svart, Huvudstafältet 11
AIK FF 10 - Hammarby IF FF 12  -      
19
10:00
sön
10:00    
AIK FF 17 - Gröndals IK Vit  -      
19
09:15
sön
09:15    
P2014 Blå, Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2014-36 - AIK FF 1  -      
19
09:00
sön
09:00    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 2 - Hammarby IF FF 236  -  2  
19
09:00
sön
09:00    
P2011:U Vit, Stora Mossens IP 12
IF Brommapojkarna 2011-30 - AIK FF 74  -  3  
19
09:00
sön
09:00    
P2014 Gul, Huvudstafältet 12
AIK FF 8 - Mälarhöjdens IK Fotboll Svart  -      
19
09:00
sön
09:00    
P2016 Grön, Vällingby BP 125
IF Brommapojkarna 16-6 - AIK FF 10  -      
19
09:00
sön
09:00    
P2016 Svart, Vällingby BP 115
IF Brommapojkarna 16-29 - AIK FF 3  -      
19
09:00
sön
09:00    
P2016 Vit, Rissne IP
 
Vasalund TBC - AIK Fotbollsförening P2016 Vit  -      
19
08:00
sön
08:00    
P2016 Grå, Kristinebergs IP 25
FC Kungsholmen P2016 Röd 2 - AIK FF 1  -      
18
18:00
lör
18:00    
Herrlag, Skytteholms IP 2
Herrlag » 
AIK Solna FK - IFK Lidingö BK
6  -  4  
18
18:00
lör
18:00    
P2014 Grå, Bellevue BP 1
Norrtulls SK Svart 2L - AIK FF 5  -      
18
17:00
lör
17:00    
P2015 Orange, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 7 - FC Kungsholmen P2015 Orange 2  -      
18
16:45
lör
16:45    
P2013 Grå, Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 17 Röd - AIK FF 13  -      
18
16:30
lör
16:30    
P2014 Grön, Huvudstafältet 12
AIK FF 7 - IFK Lidingö FK 10  -      
18
16:00
lör
16:00    
JP16:1, Bollstanäs IP 1
JP16:1 » 
Bollstanäs SK A2 - AIK Solna FK 1
5  -  1  
18
16:00
lör
16:00    
JP16:2, Bollstanäs IP 1
JP16:2 » 
Bollstanäs SK A2 - AIK Solna FK 1
5  -  1  
18
15:30
lör
15:30    
P2012 Vit, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 13 - Djurgårdens IF FF 20  -      
18
15:00
lör
15:00    
P2010:U Vit, Råsunda IP
AIK FF 7 - Karlbergs BK Vit5  -  0  
18
15:00
lör
15:00    
P2015 Gul, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 6 - FC Kungsholmen P2015 Orange 3  -      
18
15:00
lör
15:00    
P2015 Vit, Norra Real 15
Norrtulls SK Vit 2A - AIK FF 14  -      
18
14:30
lör
14:30    
P2010:U Gul, Djursholms IP 3
FC Djursholm 1 - AIK FF 27  -  2  
18
14:15
lör
14:15    
P2013 Vit, Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 3 Blå - AIK FF 4  -      
18
14:00
lör
14:00    
F2012, Råstasjön 11 (T3)
F2012 » 
AIK FF 2 - IFK Lidingö FK C vit
  -      
18
14:00
lör
14:00    
F2014, Huvudstafältet 12
F2014 » 
AIK FF 1 - Sköndals IK FK Blå
  -      
18
14:00
lör
14:00    
JP-18, Skytteholms IP 3
JP-18 » 
AIK Solna FK 1 - Nacka FC U18
4  -  0  
18
14:00
lör
14:00    
P2010:U Svart, Sundbybergs IP
 
Sundbybergs IK - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
18
14:00
lör
14:00    
P2013 Orange, Aspuddens IP 2
IFK Aspudden-Tellus Blå 3 - AIK FF 16  -      
18
14:00
lör
14:00    
P2015 Grå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 4 - FC Kungsholmen P2015 Röd 1  -      
18
13:30
lör
13:30    
P2011:U Vit, Årsta IP
Hammarby - AIK Fotbollsförening P2011:UV  -      
18
13:00
lör
13:00    
P2013 Gul, Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 3 Röd - AIK FF 1  -      
18
13:00
lör
13:00    
P2015 Grå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 3 - Vasalund IF Järva 3  -      
18
13:00
lör
13:00    
P2016 Grön, Gärdesskolans BP 1
Djurgårdens IF FF 9 - AIK P2016 Grön FF9  -      
18
12:45
lör
12:45    
P2012 Svart, Östermalms IP 3
Värtans IK Rödvit 2 - AIK FF 11  -      
18
12:45
lör
12:45    
P2014 Blå, Västberga IP 12
IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - AIK FF 2  -      
18
12:45
lör
12:45    
P2014 Grön, Huvudstafältet 11
AIK FF 6 - IF Brommapojkarna 2014-10  -      
18
12:00
lör
12:00    
F2012, Strömvallen 11
F2012 » 
Bele Barkarby FF 2 - AIK FF 1
  -      
18
12:00
lör
12:00    
JP16:1, Skytteholms IP 3
JP16:1 » 
AIK Solna FK 1 - Karlbergs BK
5  -  1  
18
12:00
lör
12:00    
P2009A, Grimsta IP 2
P2009A » 
IF Brommapojkarna - AIK FF 1
2  -  5  
18
12:00
lör
12:00    
P2011:U Svart, Råsunda IP 11
AIK FF 4 - AS Solna FF4  -  6  
18
12:00
lör
12:00    
P2012 Blå, Veddestavallen 3
Bele Barkarby FF Blå 3 - AIK FF 7  -      
18
12:00
lör
12:00    
P2012 Röd, Hässelby gårds BP
 
BP Akademi - AIK Fotbollsförening P2012 Röd  -      
18
12:00
lör
12:00    
P2015 Röd, Ängby IP 45
IF Brommapojkarna 2015-31 - AIK FF 10  -      
18
12:00
lör
12:00    
P2015 Svart, Råstasjön 3 (T2)
Vasalund IF Järva 2 - AIK FF 12  -      
18
12:00
lör
12:00    
P2015 Svart, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 11 - Karlbergs BK Svart 31  -      
18
12:00
lör
12:00    
P2016 Blå, Träkvistavallen 216
Ekerö IK 3:Gul - AIK FF 12  -      
18
12:00
lör
12:00    
P2016 Röd, Norra Real 16
Norrtulls SK Svart 2B - AIK FF 6  -      
18
11:45
lör
11:45    
P2014 Svart, Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2014-28 - AIK FF 12  -      
18
11:30
lör
11:30    
P2012 Gul, Hässelbygårds BP
 
Brommapojkarna - AIK Fotbollsförening P2012 Gul  -      
18
11:30
lör
11:30    
P2013 Svart, Kvarnbacka BP 11
Kista SC KFUM Vit - AIK FF 11  -      
18
11:30
lör
11:30    
P2014 Orange, Bagarmossens BP 12
Hammarby IF FF 21 grön - AIK FF 10  -      
18
11:30
lör
11:30    
P2014 Vit, Huvudstafältet 12
AIK FF 14 - Erikslunds KF Röd  -      
18
11:15
lör
11:15    
F2013, Breviks IP 22
F2013 » 
IFK Lidingö FK 9 - AIK FF 2
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P2013 Blå, Råstasjöns IP Plan 7B
AIK P2013 Blå - Täby FK FA 14  -      
18
11:00
lör
11:00    
P2015 Orange, Nälsta BP 125
Spånga IS FK 66 - AIK FF 8  -      
18
10:00
lör
10:00    
F2015, Margretelunds IP 3
F2015 » 
Österåker United FK 4 Grå - AIK FF 1
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P2015 Vit, Olovslunds BP 116
IF Brommapojkarna 2015-36 - AIK FF 13  -      
18
10:00
lör
10:00    
P2016 Röd, Vällingby BP 116
IF Brommapojkarna 16-30 - AIK FF 7  -      
18
10:00
lör
10:00    
P2016 Svart, Råstasjön 3 (T2)
AS Solna FF - AIK FF 4  -      
18
10:00
lör
10:00    
P2016 Svart, Ängby IP 46
IF Brommapojkarna 16-23 - AIK FF 5  -      
18
09:15
lör
09:15    
P2013 Grå, Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-48 - AIK FF 12  -      
18
09:15
lör
09:15    
P2013 Röd, Blackeberg BP 12
IF Brommapojkarna 2013-49 - AIK FF 7  -      
18
09:00
lör
09:00    
F2014, Brunna IP 22
F2014 » 
Arameisk-Syrianska IF 1 - AIK FF 3
  -      
18
09:00
lör
09:00    
F2015, Kristinebergs IP 26
F2015 » 
Karlbergs BK Vit - AIK FF 2
  -      
18
09:00
lör
09:00    
F2015, Lidingövallen 228
F2015 » 
IFK Lidingö FK 20 - AIK Fotbollsförening
  -      
18
09:00
lör
09:00    
P2010:U Vit, Enskede IP 2
Värtans IK 1 - AIK FF 62  -  7  
18
09:00
lör
09:00    
P2011:U Svart, Råsunda IP 11
AIK FF 5 - Vasalund IF 10  -  9  
18
09:00
lör
09:00    
P2015 Blå, Vällingby BP 116
IF Brommapojkarna 2015-24 - AIK FF 1  -      
17
20:00
fre
20:00    
P2010:U Vit, Skytteholms IP B-plan
AIK FF 6 - Djurgårdens IF FF 53  -  2  
15
20:00
ons
20:00    
JF16-19 (Damlag), Skytteholms IP 1
AIK Solna FK - Rydbo IF Dam6  -  0  
 
12
20:00
sön
20:00    
Herrlag, Södervik 1
Herrlag » 
Väsby FF - AIK Solna FK
0  -  5  
12
20:00
sön
20:00    
JP-18, Enskede IP 2
JP-18 » 
Enskede FF - AIK Solna FK 1
0  -  5  
12
18:00
sön
18:00    
JP15:U Vit, Skytteholms IP 2
Aik Solna FK 2 - Vasalund IF 11  -  4  
12
16:30
sön
16:30    
P2010:U Gul, Råsunda IP 1
AIK FF 2 - Viggbyholms IK FF Svart1  -  2  
12
16:30
sön
16:30    
P2011:U Gul, Brantbrinks IP 1
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - AIK FF 22  -  1  
12
16:00
sön
16:00    
JP16:1, Rissne IP 1
JP16:1 » 
Sundbybergs IK P08 Grön - AIK Solna FK 1
2  -  1  
12
16:00
sön
16:00    
JP16:2, Rissne IP 1
JP16:2 » 
Sundbybergs IK P08 Grön - AIK Solna FK 1
2  -  1  
12
16:00
sön
16:00    
JP16:2, Skytteholms IP 2
JP16:2 » 
AIK Solna FK 2 - Enskede IK Blå
2  -  1  
12
15:00
sön
15:00    
P2011:U Vit, Stora Essinge IP
Djurgården - AIK Fotbollsförening  -      
12
14:30
sön
14:30    
P2011:U Gul, Kärrdals BP 1
Sollentuna FK Rösjön 2 - AIK FF 37  -  1  
12
14:00
sön
14:00    
P2015 Vit, Bovallen 2 i Saltsjöbo nacka
 
Boo FF - AIK Fotbollsförening P2015 Vit  -      
12
13:30
sön
13:30    
P2010:U Svart, Råsunda IP
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Ekerö IK  -      
12
13:00
sön
13:00    
F2012, Hägernäs IP, Täby
 
F2012 » 
Viggbyholm - AIK Fotbollsförening F2012
  -      
12
13:00
sön
13:00    
P2013 Orange, Läroverket
 
AIK Fotbollsförening P2013 Orange - Djursholm   -      
12
12:30
sön
12:30    
P2011:U Svart, Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF Vit - AIK FF 43  -  8  
12
12:15
sön
12:15    
P2010:U Vit, Ängby IP 1
Ängby IF 1 - AIK FF 60  -  6  
12
12:00
sön
12:00    
JP15:U Svart, Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1 - Bollstanäs SK 15  -  2  
12
12:00
sön
12:00    
P2010:U Gul, Råsunda IP 1
AIK FF 3 - IF Brommapojkarna 2010-263  -  8  
12
11:00
sön
11:00    
P2015 Svart, Haningevallen
 
Vendelsö IK Blå - AIK Svart  -      
12
10:30
sön
10:30    
P2016 Röd, Stockhagens IP, Jurekvallen
 
IFK Stocksund - AIK Fotbollsförening P2016 Röd  -      
12
10:00
sön
10:00    
F2015, Råstasjöns IP Plan 7A
F2015 » 
AIK Fotbollsförening F2015 - Karlbergs BK P2015
  -      
12
10:00
sön
10:00    
F2015, Råstasjöns IP Plan 5A
F2015 » 
AIK Fotbollsförening F2015 - Kallhäll F2015
  -      
12
09:30
sön
09:30    
P2013 Blå, Skarpnäcks sportfält
Hammarby IF 11 - AIK P2013 Blå  -      
12
09:30
sön
09:30    
P2016 Grön, Maxihallen konstgräs inomhus
IFK Stockholm - AIK P2016 Grön  -      
12
09:00
sön
09:00    
F2015, Råstasjöns IP Plan 5A
F2015 » 
AIK Fotbollsförening F2015 - Bromstens IK F2015
  -      
12
09:00
sön
09:00    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 8 - IF Brommapojkarna 2011-235  -  9  
12
09:00
sön
09:00    
P2011:U Vit, Råsunda IP 11
AIK FF 8 - IF Brommapojkarna 2011-235  -  9  
12
09:00
sön
09:00    
P2013 Grå, Kärrdals IP
 
Vaxmora - AIK P2013 Grå  -      
12
09:00
sön
09:00    
P2015 Svart, Huvudstafältet 7-mannaplan
 
AIK Svart - Hammarby P15-20  -      
12
sön
00:00    
F15 Svart, Skytteholms IP 1
AIK FF 1 - Älvsjö AIK DFF 1  -      
11
17:30
lör
17:30    
P2010:U Gul, Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 10 - AIK FF 34  -  4  
11
16:15
lör
16:15    
P2010:U Vit, Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF Blå - AIK FF 73  -  1  
11
16:00
lör
16:00    
U17, Jämtkraft Arena B-plan
U17 » 
Östersunds FK - AIK FF
3  -  4  
11
16:00
lör
16:00    
U19, Gasten IP 1, Kalmar
U19 » 
Kalmar FF - AIK
0  -  0  
11
15:00
lör
15:00    
P2010:U Gul, Nationalarenan, Friends Arena
AIK - IK Sirius FK 50/50 lotter1  -  3  
11
14:30
lör
14:30    
P2016 Gul, Övrig plats
Assyriska - AIK Fotbollsförening  -      
11
14:00
lör
14:00    
JP17, Skytteholms IP 3
JP17 » 
AIK Solna FK 1 - Spånga IS FK 1
6  -  1  
11
13:30
lör
13:30    
P2016 Svart, Råstasjöns IP Plan 5B
AIK P2016 Svart - Hammarby P16:10  -      
11
13:00
lör
13:00    
P2008A, Skytteholms IP 1
P2008A » 
Vasalunds IF - AIK FF
0  -  1  
11
12:00
lör
12:00    
P2011:U Vit, Råsunda IP 11
AIK FF 7 - Ekerö IK Blå:20  -  5  
11
11:00
lör
11:00    
P2011:U Svart, Rissne IP 11
Rissne IF 1 - AIK FF 52  -  5  
11
11:00
lör
11:00    
P2015 Blå, Fittja BP
 
Fittja iF P15 - AIK P2015 Blå  -      
11
10:15
lör
10:15    
P2016 Svart, Råstasjöns IP Plan 5B
AIK P2016 Svart - Hammarby P16:10  -      
11
10:00
lör
10:00    
P2013 Röd, Bro IP
 
Bro IK - AIK P2013 Röd  -      
11
09:30
lör
09:30    
P2013 Blå, Gröndals BP
Gröndals IK Blå - AIK P2013 Blå  -      
11
09:00
lör
09:00    
P2011:U Vit, Råsunda IP 11
AIK FF 6 - Hammarby IF FF 7 grön1  -  0  
11
09:00
lör
09:00    
P2012 Vit, Farsta IP
 
FC Stockholm - AIK P2012 Vit  -      
10
14:15
fre
14:15    
P2010:U Svart, Edsberg Sportfält 3
Sollentuna FK U - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
09
16:00
tor
16:00    
P2017 Grön, Viksjövallen
 
Småttingcup IFK Viksjö - AIK Fotbollsförening P2017 Grön  -      
09
14:30
tor
14:30    
P2012 Blå, Skarpnäcks sportfält
 
- AIK Blå City  -      
09
14:30
tor
14:30    
P2015 Svart, Läroverket BP
 
Apollon P15 röd - AIK Svart  -      
09
14:00
tor
14:00    
P2012 Blå, Skarpnäcks sportfält
 
- AIK Blå United  -      
09
12:50
tor
12:50    
P2017 Grön, Viksjövallen
 
Småttingcup IFK Viksjö - AIK Grön Lag 3  -      
09
12:40
tor
12:40    
P2017 Grön, Viksjövallen
 
Småttingcup IFK Viksjö - AIK Grön Lag 1  -      
09
12:10
tor
12:10    
P2017 Grön, Viksjövallen
 
Småttingcup IFK Viksjö - AIK Grön Lag 2  -      
09
12:00
tor
12:00    
JP-18, Skytteholms IP 1
JP-18 » 
AIK Solna FK 1 - Reymersholms IK 1
3  -  3  
09
10:30
tor
10:30    
F2015, Bergshamra IP
F2015 » 
AIK Fotbollsförening - Bromstens IK F2014
  -      
09
10:30
tor
10:30    
F2015, Bergshamra IP
F2015 » 
AIK Fotbollsförening - Brommapojkarna F2015
  -      
09
10:20
tor
10:20    
P2014 Gul, Råstasjöns IP
 
AIK Fotbollsförening P2014 Gul -   -      
09
10:00
tor
10:00    
P2013 Röd, Enebybergs IP
 
Enebybergs IF - AIK P2013 Röd  -      
09
09:30
tor
09:30    
P2015 Svart, Skytteholms IP D-plan
 
AIK Svart - Väsby FF Alfa  -      
08
17:00
ons
17:00    
P2016 Vit, Rissne IP
 
Sundbybergs IK - AIK Fotbollsförening P2016 Vit  -      
 
05
19:00
sön
19:00    
P2014 Grå, Huvudstafältet 12
AIK FF 5 - Apollon Solna FK Vit  -      
05
18:00
sön
18:00    
Herrlag, Södervik 1
Herrlag » 
FC Väsby Akademiska - AIK Solna FK
3  -  1  
05
18:00
sön
18:00    
JF16-19 (Damlag), Erikslunds BP 1
Erikslunds KF - AIK Solna FK5  -  1  
05
17:45
sön
17:45    
P2014 Orange, Huvudstafältet 12
AIK FF 10 - Norrtulls SK Svart 2S  -      
05
17:00
sön
17:00    
P2016 Grön, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - Gröndals IK Svart  -      
05
16:30
sön
16:30    
P2010:U Gul, Nationalarenan, Friends Arena
AIK - IFK Norrköping FK 50/50 lotter6  -  2  
05
16:30
sön
16:30    
P2010:U Vit, Råsunda IP 1
AIK FF 7 - Spånga IS FK 84  -  2  
05
16:30
sön
16:30    
P2012 Vit, Stockhagens IP 3
IFK Stocksund Gul - AIK FF 13  -      
05
16:30
sön
16:30    
P2014 Gul, Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 10 Gul - AIK FF 8  -      
05
16:00
sön
16:00    
F15 Svart, Skytteholms IP 3
AIK FF 1 - Täby FK F19 11  -  0  
05
16:00
sön
16:00    
P2016 Svart, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 3 - FC Kungsholmen P2016 Röd 1  -      
05
16:00
sön
16:00    
P2016 Vit, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 14 - Täby FK 52  -      
05
15:30
sön
15:30    
P2014 Grön, Bellevue BP 1
Norrtulls SK Gul 1A - AIK FF 6  -      
05
15:15
sön
15:15    
F2013, Huvudstafältet 12
F2013 » 
AIK FF 2 - Ursvik IK Svart
  -      
05
15:00
sön
15:00    
P2016 Grå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 1 - Råsunda IS Vit  -      
05
15:00
sön
15:00    
P2016 Grön, Råstasjön 3 (T2)
AIK P2016 Grön FF9 - KIF Söderort 4   -      
05
14:30
sön
14:30    
F2012, Råstasjöns IP Plan 7A
 
F2012 » 
AIK Fotbollsförening F2012 - Segeltorp
  -      
05
14:00
sön
14:00    
F2016, Råstasjön 2 (T1)
F2016 » 
AIK FF 1 - Djurgårdens IF FF 4 Gul
  -      
05
14:00
sön
14:00    
JP16:1, Skytteholms IP 3
JP16:1 » 
AIK Solna FK 1 - Österåker United FK
2  -  4  
05
14:00
sön
14:00    
P2013 Grå, Huvudstafältet 11
AIK FF 12 - Sundbybergs IK Vit  -      
05
14:00
sön
14:00    
P2013 Röd, Huvudstafältet 12
AIK FF 7 - Hagalunds IS Blå  -      
05
14:00
sön
14:00    
P2016 Röd, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 6 - Sundbybergs IK Mörkblå  -      
05
13:00
sön
13:00    
P2012 Röd, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 2 - Sollentuna FK Silver 1  -      
05
13:00
sön
13:00    
P2012 Svart, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 12 - Kista SC KFUM Röd  -      
05
13:00
sön
13:00    
P2015 Röd, Hjorthagens IP 3
Värtans IK Röd 2 - AIK FF 9  -      
05
13:00
sön
13:00    
P2015 Vit, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 13 - Sundbybergs IK Gul  -      
05
12:45
sön
12:45    
P2013 Vit, Huvudstafältet 12
AIK FF 3 - Boo FF 8 1  -      
05
12:30
sön
12:30    
P2010:U Gul, Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF Vit - AIK FF 22  -  3  
05
12:00
sön
12:00    
JP17, Knutby BP 1
JP17 » 
Som United Fotbollsförening - AIK Solna FK 1
1  -  6  
05
12:00
sön
12:00    
JP-18, Skytteholms IP 3
JP-18 » 
AIK Solna FK 1 - Ängby IF
7  -  2  
05
12:00
sön
12:00    
P2011:U Vit, Kälvesta BP 12
IF Brommapojkarna 2011-2 - AIK FF 62  -  6  
05
12:00
sön
12:00    
P2016 Röd, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 7 - Sundbybergs IK Mörkblå  -      
05
11:30
sön
11:30    
P2011:U Gul, Norrvikens IP 12
Sollentuna FK Viby 2 - AIK FF 82  -  3  
05
11:30
sön
11:30    
P2011:U Vit, Norrvikens IP 12
Sollentuna FK Viby 2 - AIK FF 82  -  3  
05
11:30
sön
11:30    
P2012 Blå, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 6 - IF Brommapojkarna 2012-33  -      
05
11:30
sön
11:30    
P2013 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 6 - Gröndals IK Blå  -      
05
11:00
sön
11:00    
P2015 Orange, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF - Djurgårdens IF FF 5  -      
05
11:00
sön
11:00    
P2016 Gul, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 8 - Som United Fotbollsförening vit  -      
05
10:45
sön
10:45    
P2014 Orange, Västberga IP 12
IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - AIK FF 11  -      
05
10:30
sön
10:30    
P2010:U Svart, Helenelunds IP
Sollentuna FK Syd - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
05
10:30
sön
10:30    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 2 - Sköndals IK FK10  -  2  
05
10:15
sön
10:15    
P2013 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 5 - Djurgårdens IF FF 9 Gul  -      
05
10:00
sön
10:00    
F2015, Bergshamra IP
F2015 » 
AIK Fotbollsförening F2015 - Vasalund IF P2015
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P2012 Svart, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 11 - IF Wasa 1  -      
05
10:00
sön
10:00    
P2013 Gul, Breviks IP 21
IFK Lidingö FK 7 röd - AIK FF 2  -      
05
10:00
sön
10:00    
P2015 Blå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 1 - Djurgårdens IF FF 11 Gul  -      
05
10:00
sön
10:00    
P2016 Svart, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 5 - Djurgårdens IF FF 4  -      
05
09:00
sön
09:00    
AIK Extraträningslaget 2013 - Enskede IK  -      
05
09:00
sön
09:00    
P2011:U Svart, Råsunda IP 11
AIK FF 4 - Hammarby IF FF 45  -  1  
05
09:00
sön
09:00    
P2014 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1  -      
05
09:00
sön
09:00    
P2015 Svart, Solhems BP, Spånga
 
BP - AIK P2015 Svart  -      
04
17:45
lör
17:45    
P2014 Svart, Huvudstafältet 12
AIK FF 13 - Sundbybergs IK Svart  -      
04
17:00
lör
17:00    
F2014, Boovallen 215
F2014 » 
Boo FF F14-i 1 - AIK FF 1
  -      
04
17:00
lör
17:00    
F2015, Råstasjöns IP Plan 5A
F2015 » 
AIK Fotbollsförening - Sundbybergs IK Svart
  -      
04
17:00
lör
17:00    
P2009A, Boovallen 1
P2009A » 
Boo FF 1 - AIK FF 1
0  -  5  
04
16:45
lör
16:45    
P2014 Grå, Hässelby IP 22
Hässelby SK FF Vit 2 - AIK FF 4  -      
04
16:30
lör
16:30    
P2014 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - Vasalund IF Svart 1  -      
04
16:30
lör
16:30    
P2014 Grön, Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2014-17 - AIK FF 7  -      
04
16:00
lör
16:00    
P2015 Vit, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 14 - Karlbergs BK Blå  -      
04
16:00
lör
16:00    
U19, Skytteholms IP 2
U19 » 
AIK - IFK Stocksund
2  -  1  
04
15:30
lör
15:30    
P2010:U Svart, Kungsängen IP 3
Kungsängens IF - AIK Fotbollsförening P2010 U Svart  -      
04
15:30
lör
15:30    
P2012 Blå, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 7 - IFK Lidingö FK 21 vit  -      
04
15:30
lör
15:30    
P2012 Vit, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 1 - Spånga IS FK 44  -      
04
15:15
lör
15:15    
P2014 Svart, Huvudstafältet 12
AIK FF 12 - Hammarby IF FF 4 vit  -      
04
15:00
lör
15:00    
P2015 Röd, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - Reymersholms IK 1  -      
04
14:00
lör
14:00    
F2013, Stureby Skola BP 11
F2013 » 
Stureby SK Blå - AIK FF 3
  -      
04
14:00
lör
14:00    
P2012 Gul, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 9 - Högalids IF P12  -      
04
14:00
lör
14:00    
P2013 Orange, Huvudstafältet 11
AIK FF 15 - Årsta FF 3  -      
04
14:00
lör
14:00    
P2013 Vit, Huvudstafältet 12
AIK FF 4 - IF Brommapojkarna 2013-46  -      
04
14:00
lör
14:00    
P2015 Blå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 2 - Norrtulls SK Vit 1B  -      
04
14:00
lör
14:00    
P2015 Grå, Hjorthagens IP 3
Djurgårdens IF FF 9 - AIK FF 3  -      
04
14:00
lör
14:00    
P2015 Grå, Norra Real 15
Norrtulls SK Blå 1A - AIK FF 4  -      
04
14:00
lör
14:00    
P2016 Svart, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 4 - Vasalund IF Järva 2  -      
04
13:00
lör
13:00    
P2008A, Skytteholms IP 3
P2008A » 
AIK FF - Brommapojkarna DFF
0  -  3  
04
13:00
lör
13:00    
P2013 Röd, Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 2013-17 - AIK FF 8  -      
04
13:00
lör
13:00    
U17, Skytteholms IP 2
U17 » 
AIK FF - IFK Stocksund
4  -  3  
04
12:45
lör
12:45    
F2014, Huvudstafältet 12
F2014 » 
AIK FF 2 - Spånga IS FK 2
  -      
04
12