SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll

Kommande matcher
JULI 2024
 
29
19:00
mån
19:00    
P2010:U Gul, Nationalarenan, Friends Arena
AIK - GAIS  -      
AUGUSTI 2024
 
03
10:00
lör
10:00    
P2012 Blå, Råstasjöns IP Plan 7A
 
- AIK Fotbollsförening  -      
03
13:00
lör
13:00    
U19, Skytteholms IP 1
U19 » 
AIK - Hammarby IF FF
  -      
03
16:00
lör
16:00    
P2008A, Skytteholms IP 1
P2008A » 
AIK FF - Vasalunds IF
  -      
04
10:00
sön
10:00    
P2012 Blå, Råstasjöns IP Plan 7A
 
- AIK Fotbollsförening  -      
04
11:00
sön
11:00    
P2011:U Svart, Råsunda IP
AIK P11:US - Brommapojkarna P12-1  -      
 
07
16:00
ons
16:00    
P2009A, Huvudstafältet 11-mannaplan
P2009A » 
AIK Fotbollsförening - FC Metta
  -      
07
20:00
ons
20:00    
JP16:1, Källbrinks IP 3
JP16:1 » 
Huddinge IF P16A - AIK Solna FK 1
  -      
10
lör
00:00    
P2010:U Vit, Dalénum 1
IFK Lidingö FK 12 vit - AIK FF 7  -      
10
09:00
lör
09:00    
P2011:U Svart, Råsunda IP 11
AIK FF 5 - Bele Barkarby FF 1  -      
10
10:30
lör
10:30    
JP15:U Svart, Skytteholms IP 3
Vasalund FF 1 - AIK Solna FK 1  -      
10
12:00
lör
12:00    
JP-18, Skytteholms IP 3
JP-18 » 
AIK Solna FK 1 - IFK Aspudden-Tellus
  -      
10
12:00
lör
12:00    
P2011:U Vit, Råsunda IP
 
AIK Fotbollsförening -   -      
10
13:00
lör
13:00    
U19, Platinumcars Arena
U19 » 
IFK Norrköping FK - AIK
  -      
10
13:30
lör
13:30    
P2012 Blå, Råstasjöns IP Plan 7A
 
- AIK Fotbollsförening  -      
10
14:00
lör
14:00    
JP16:2, Skytteholms IP 2
JP16:2 » 
AIK Solna FK 2 - Kungsängens IF
  -      
10
14:00
lör
14:00    
JP17, Skytteholms IP 3
JP17 » 
AIK Solna FK 1 - IF Brommapojkarna 1
  -      
10
15:00
lör
15:00    
P2011:U Svart, Bergshamra IP
AIK P11:US - Storvreta IK  -      
10
15:00
lör
15:00    
P2011:U Vit, Råsunda IP
AIK Fotbollsförening - Brommapojkarna  -      
11
09:00
sön
09:00    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 3 - Karlbergs BK Svart 31  -      
11
09:00
sön
09:00    
P2012 Blå, Gubbängen Ip
 
- AIK Fotbollsförening  -      
11
10:00
sön
10:00    
P2010:U Svart, Huvudstafältet 1
AIK FF 5 - IF Brommapojkarna 2010-11  -      
11
11:45
sön
11:45    
JP16:1, Skytteholms IP 3
JP16:1 » 
AIK Solna FK 1 - FK Bromma
  -      
11
12:00
sön
12:00    
P2011:U Vit, Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-17 - AIK FF 6  -      
11
15:00
sön
15:00    
P2008A, Grimsta IP 2
P2008A » 
Brommapojkarna DFF - AIK FF
  -      
11
15:00
sön
15:00    
P2010:U Gul, Råsunda IP 1
AIK FF 2 - IK Frej Täby FF Gul  -      
11
16:00
sön
16:00    
F15 Svart, Skytteholms IP 3
AIK FF 1 - Stureby FF  -      
11
16:00
sön
16:00    
JP16:1, Skytteholms IP 2
JP16:1 » 
AIK Solna FK 1 - Vasalund FF 3
  -      
11
16:00
sön
16:00    
JP16:2, Skytteholms IP 2
JP16:2 » 
AIK Solna FK 1 - Vasalund FF 3
  -      
11
16:00
sön
16:00    
P2010:U Gul, Nationalarenan, Friends Arena
AIK - Mjällby AIF Bollkallar  -      
11
16:30
sön
16:30    
P2010:U Gul, Råsunda IP 1
AIK FF 3 - Årsta FF 1  -      
 
14
13:00
ons
13:00    
U19, Skytteholms IP 1
U19 » 
AIK - BK Häcken
  -      
14
20:05
ons
20:05    
JP15:U Svart, Djursholms IP 2
AIK Solna FK 1 - FC Djursholm 1  -      
17
09:00
lör
09:00    
P2010:U Svart, Ursviks IP 1
Ursvik IK Röd - AIK FF 5  -      
17
09:00
lör
09:00    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 2 - Nacka FC P2011A  -      
17
09:00
lör
09:00    
P2011:U Vit, Järvastadens IP
 
AIK Fotbollsförening -   -      
17
10:00
lör
10:00    
P2012 Blå, Råstasjöns IP Plan 7B
 
- AIK Fotbollsförening  -      
17
12:00
lör
12:00    
JP16:1, Fittja BP 1
JP16:1 » 
Fittja IF - AIK Solna FK 1
  -      
17
12:00
lör
12:00    
P2011:U Vit, Råsunda IP 11
AIK FF 7 - Spånga IS FK 5  -      
17
13:00
lör
13:00    
P2010:U Gul, Nacka IP 2
Sickla IF Svart 1 - AIK FF 3  -      
17
14:00
lör
14:00    
P2013 Vit, Råstasjöns IP Plan 7A
 
AIK Fotbollsförening P2013 Vit -   -      
17
15:00
lör
15:00    
P2008A, Västhagen IP
P2008A » 
GIF Sundsvall - AIK FF
  -      
17
15:00
lör
15:00    
U19, Skytteholms IP 1
U19 » 
AIK - Malmö FF
  -      
17
16:30
lör
16:30    
JP15:U Vit, Norrvikens IP 1
Sollentuna FK Nv - AIK Solna FK 2  -      
17
16:30
lör
16:30    
P2010:U Svart, Råsunda IP 1
Vasalund IF A2 - AIK FF 4  -      
18
10:00
sön
10:00    
F2015, Bergshamra IP
F2015 » 
AIK Fotbollsförening - Bromsten F2014
  -      
18
10:00
sön
10:00    
F2015, Bergshamra IP
F2015 » 
AIK Fotbollsförening - Österåker F2015
  -      
18
10:00
sön
10:00    
P2012 Blå, Råstasjöns IP Plan 7A
 
- AIK Fotbollsförening  -      
18
10:30
sön
10:30    
JP15:U Svart, Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1 - Sollentuna FK P15A  -      
18
10:30
sön
10:30    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Spånga IS FK 3  -      
18
10:30
sön
10:30    
P2011:U Vit, Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Spånga IS FK 3  -      
18
11:00
sön
11:00    
P2011:U Vit, Essinge IP 11
Karlbergs BK Röd 31 - AIK FF 7  -      
18
11:30
sön
11:30    
P2013 Vit, Råstasjöns IP Plan 7A
 
AIK Fotbollsförening P2013 Vit -   -      
18
12:00
sön
12:00    
F2015, Bergshamra IP
F2015 » 
AIK Fotbollsförening - Ekerö P2015
  -      
18
12:00
sön
12:00    
JP16:1, Tibblevallen (Täby SC 2)
JP16:1 » 
Täby FK 1 - AIK Solna FK 1
  -      
18
12:00
sön
12:00    
JP16:2, Tibblevallen (Täby SC 2)
JP16:2 » 
Täby FK 1 - AIK Solna FK 1
  -      
18
12:00
sön
12:00    
JP17, Bro IP 1
JP17 » 
Bro IK 1 - AIK Solna FK 1
  -      
18
12:00
sön
12:00    
P2011:U Gul, Ursviks IP 12
Ursvik IK Svart - AIK FF 3  -      
18
12:30
sön
12:30    
P2009A, Skytteholms IP 2
P2009A » 
AIK FF 1 - Hammarby IF FF 1
  -      
18
13:30
sön
13:30    
P2010:U Vit, Råsunda IP 1
AIK FF 6 - Reymersholms IK 1  -      
18
13:30
sön
13:30    
P2011:U Svart, Träkvistavallen 2
Ekerö IK Blå:1 - AIK FF 5  -      
18
14:00
sön
14:00    
P2011:U Gul, Svartbäckens BP 1
Vendelsö IK U13 - AIK FF 2  -      
18
16:00
sön
16:00    
JP16:2, Hjorthagens IP 1
JP16:2 » 
Djurgårdens IF FF 4 - AIK Solna FK 2
  -      
18
16:00
sön
16:00    
P2011:U Svart, Sollentunavallen 2
Sollentuna FK City 1 - AIK FF 4  -      
18
16:30
sön
16:30    
P2010:U Gul, Spånga IP 4
Spånga IS FK 2 - AIK FF 2  -      
18
16:30
sön
16:30    
P2010:U Vit, Råsunda IP 1
AIK FF 7 - Täby FK 32  -      
18
18:00
sön
18:00    
Herrlag, Skytteholms IP 3
Herrlag » 
AIK Solna FK - Råsunda FC
  -      
 
19
20:00
mån
20:00    
F15 Svart, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF 1 - AIK FF 1  -      
21
19:00
ons
19:00    
P2016 Gul, Aspuddens IP 26
IFK Aspudden-Tellus Blå 1 - AIK FF 8  -      
23
18:15
fre
18:15    
P2014 Grön, Bergshamra IP 12
AIK FF 7 - Ursvik IK Vit  -      
24
lör
00:00    
P2013 Blå, Bredängs BP 12
Södra Juniors FC 1 - AIK FF 6  -      
24
09:00
lör
09:00    
F2015, Näsbydal 116
F2015 » 
Täby FK 52 - AIK FF 2
  -      
24
09:00
lör
09:00    
P2011:U Svart, Råsunda IP 11
AIK FF 4 - Djurgårdens IF FF 11  -      
24
09:00
lör
09:00    
P2012 Röd, Viksjövallen 21
IFK Viksjö P12-3 - AIK FF 2  -      
24
09:00
lör
09:00    
P2013 Blå, Träkvistavallen 226
Ekerö IK 3:Blå - AIK FF 5  -      
24
09:00
lör
09:00    
P2013 Grå, Huvudstafältet 11
AIK FF 14 - Spånga IS FK 7  -      
24
09:00
lör
09:00    
P2015 Röd, Mälarhöjdens Skola BP 15
Mälarhöjdens IK Fotboll Vit - AIK FF 10  -      
24
09:00
lör
09:00    
P2016 Grå, Västberga IP 116
IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - AIK FF 1  -      
24
09:00
lör
09:00    
P2016 Röd, Träkvistavallen 216
Ekerö IK 2:Gul - AIK FF 6  -      
24
09:00
lör
09:00    
P2016 Svart, Bolindervallen 216
Kallhälls FF Blå 2 - AIK FF 5  -      
24
09:30
lör
09:30    
P2011:U Vit, Hässelby Gårds BP 11
Stockholm Folks FK P11 - AIK FF 7  -      
24
10:00
lör
10:00    
P2015 Blå, Essinge IP 2
Essinge IK 2 - AIK FF 1  -      
24
10:00
lör
10:00    
P2015 Orange, Vällingby BP 126
IF Brommapojkarna 2015-7 - AIK FF 8  -      
24
10:00
lör
10:00    
P2015 Svart, Norra Real 16
Norrtulls SK Gul 1A - AIK FF 12  -      
24
10:00
lör
10:00    
P2016 Grön, Råstasjön 3 (T2)
AIK P2016 Grön FF9 - Hägersten SK Gul  -      
24
10:30
lör
10:30    
P2013 Svart, Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 19 - AIK FF 9  -      
24
11:00
lör
11:00    
P2015 Grå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 4 - Djurgårdens IF FF 17  -      
24
11:00
lör
11:00    
P2015 Vit, Träkvistavallen 215
Ekerö IK 3:Gul - AIK FF 14  -      
24
11:30
lör
11:30    
P2012 Svart, Skarpäng 12
Täby FK 51 - AIK FF 11  -      
24
11:30
lör
11:30    
P2013 Orange, Kvickentorps BP 11
Hammarby IF FF 5 vit - AIK FF 15  -      
24
11:30
lör
11:30    
P2014 Grå, Södervik 11
Väsby FF Blå - AIK FF 4  -      
24
11:30
lör
11:30    
P2014 Svart, Träkvistavallen 226
Ekerö IK 2:Blå - AIK FF 13  -      
24
11:45
lör
11:45    
P2013 Vit, Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 8 - AIK FF 3  -      
24
12:00
lör
12:00    
F2015, Ängby IP 35
F2015 » 
Ängby IF Gul 1 - AIK FF 1
  -      
24
12:00
lör
12:00    
JP-18, Hjorthagens IP 1
JP-18 » 
Djurgårdens Talangfotbollsförening 1 - AIK Solna FK 1
  -      
24
12:00
lör
12:00    
P2011:U Svart, Råsunda IP 11
AIK FF 5 - Spånga IS FK 2  -      
24
12:00
lör
12:00    
P2012 Gul, Strömvallen 11
Bele Barkarby FF Blå 1 - AIK FF 8  -      
24
12:00
lör
12:00    
P2012 Röd, Strömvallen 11
Bele Barkarby FF Blå 1 - AIK FF 8  -      
24
12:00
lör
12:00    
P2012 Svart, Strömvallen 12
Bele Barkarby FF Blå 3 - AIK FF 12  -      
24
12:00
lör
12:00    
P2015 Blå, Olovslunds BP 115
IF Brommapojkarna 2015-12 - AIK FF 2  -      
24
12:00
lör
12:00    
P2015 Grå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 3 - Norrtulls SK Blå 2  -      
24
12:15
lör
12:15    
P2014 Orange, Strandskolan 11
Tyresö Strand FC 1 - AIK FF 10  -      
24
12:30
lör
12:30    
F2012, Nytorps Mosse IP 11
F2012 » 
Skogås-Trångsunds FF Röd - AIK FF 1
  -      
24
12:30
lör
12:30    
F2012, Råstasjön 11 (T3)
F2012 » 
AIK FF 2 - Enebybergs IF 2
  -      
24
12:45
lör
12:45    
F2014, Huvudstafältet 12
F2014 » 
AIK FF 1 - Djurgårdens IF FF 4 Gul
  -      
24
12:45
lör
12:45    
P2013 Gul, Huvudstafältet 11
AIK FF 1 - Sundbybergs IK Grön  -      
24
12:45
lör
12:45    
P2013 Vit, Örby BP 1
Örby IS Lila - AIK FF 4  -      
24
13:00
lör
13:00    
F2015, Ängby IP
F2015 » 
Ängby IF Vit - AIK Fotbollsförening
  -      
24
13:00
lör
13:00    
JP15:U Vit, Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2009-25 - AIK Solna FK 2  -      
24
13:00
lör
13:00    
P2008A, Huvudstafältet 11-mannaplan
P2008A » 
AIK FF - IK Sirius FK
  -      
24
14:00
lör
14:00    
F2016, Bällstabergs BP 115
F2016 » 
Bällsta FF Grön - AIK FF 1
  -      
24
14:00
lör
14:00    
JP16:1, Solberga BP 1
JP16:1 » 
FC Stockholm Internazionale 1 - AIK Solna FK 1
  -      
24
14:00
lör
14:00    
JP17, Skytteholms IP 3
JP17 » 
AIK Solna FK 1 - Täby FK 61
  -      
24
14:00
lör
14:00    
P2011:U Vit, Skytteholms IP B-plan
 
AIK Fotbollsförening -   -      
24
14:00
lör
14:00    
P2015 Röd, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 9 - Norrtulls SK Blå 1B  -      
24
15:00
lör
15:00    
P2015 Gul, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 6 - KIF Söderort 4  -      
24
15:15
lör
15:15    
P2014 Grön, Huvudstafältet 12
AIK FF 6 - Sköndals IK FK A  -      
24
16:00
lör
16:00    
Herrlag, Stadshagens IP 1
Herrlag » 
SuS IF - AIK Solna FK
  -      
24
16:00
lör
16:00    
P2009A, Danderyds Gymnasiums IP 2
P2009A » 
IFK Stocksund - AIK FF 1
  -      
24
16:00
lör
16:00    
P2010:U Vit, Stora Mossens IP 1
Brommapojkarna DFF 1 - AIK FF 6  -      
24
16:00
lör
16:00    
P2015 Gul, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 5 - Norrtulls SK Gul 1B  -      
24
16:00
lör
16:00    
P2016 Grå, Norra Real 16
Norrtulls SK Svart 1 - AIK FF 2  -      
24
16:00
lör
16:00    
U19, Grimsta IP 1
U19 » 
IF Brommapojkarna - AIK
  -      
24
16:30
lör
16:30    
P2010:U Gul, Råsunda IP 1
AIK FF 3 - Norrtulls SK 6  -      
24
16:30
lör
16:30    
P2014 Gul, Huvudstafältet 12
AIK FF 9 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3  -      
24
16:45
lör
16:45    
F2013, Ängby IP 2
F2013 » 
Ängby IF 1 - AIK FF 2
  -      
24
18:00
lör
18:00    
P2014 Vit, Ängby IP 2
Ängby IF Vit 2 - AIK FF 15  -      
25
08:00
sön
08:00    
P2016 Grön, Kristinebergs IP 26
Karlbergs BK Orange - AIK FF 10  -      
25
09:00
sön
09:00    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 2 - IFK Haninge 1  -      
25
09:00
sön
09:00    
P2013 Svart, Huvudstafältet 11
AIK FF 11 - Sollentuna FK Töjnan  -      
25
09:00
sön
09:00    
P2014 Blå, Essinge IP 12
Essinge IK 3 - AIK FF 1  -      
25
09:00
sön
09:00    
P2014 Gul, Huvudstafältet 12
AIK FF 8 - IFK Stocksund 1  -      
25
10:00
sön
10:00    
F2014, Hässelby IP 21
F2014 » 
Hässelby SK FF 1 - AIK FF 2
  -      
25
10:00
sön
10:00    
F2015, Bergshamra IP
F2015 » 
AIK Fotbollsförening - Vasalunds IF F2015
  -      
25
10:00
sön
10:00    
P2012 Svart, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 10 - Nacka FC P2012A  -      
25
10:00
sön
10:00    
P2012 Vit, Djursholms IP 31
FC Djursholm 1 - AIK FF 1  -      
25
10:00
sön
10:00    
P2015 Orange, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 7 - Värtans IK Vit 1  -      
25
10:00
sön
10:00    
P2015 Vit, Hägerstensåsens BP 25
Hägersten SK Röd - AIK FF 13  -      
25
10:15
sön
10:15    
F2014, Svanängens IP 226
F2014 » 
Skå IK & Bygdegård Gul - AIK FF 3
  -      
25
10:15
sön
10:15    
P2013 Grå, Huvudstafältet 11
AIK FF 12 - FK Bromma Grön  -      
25
10:15
sön
10:15    
P2013 Orange, Ängby Södra BP 11
FK Bromma Vit - AIK FF 16  -      
25
10:15
sön
10:15    
P2014 Blå, Solhems BP 12
Spånga IS FK 4 - AIK FF 2  -      
25
10:15
sön
10:15    
P2014 Orange, Käppala 1
IFK Lidingö FK 22 - AIK FF 11  -      
25
10:15
sön
10:15    
P2014 Svart, Vendelsömalmsskolan 12
Vega FC P2014 vit 1 - AIK FF 12  -      
25
10:15
sön
10:15    
P2014 Vit, Sicklavallen 1
Sickla IF Blå 3 - AIK FF 14  -      
25
10:30
sön
10:30    
JP16:2, Skytteholms IP 2
JP16:2 » 
AIK Solna FK 2 - Bro IK 1
  -      
25
10:30
sön
10:30    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 3 - Norrtulls SK SG 3  -      
25
10:30
sön
10:30    
P2012 Blå, Nockebyhovs BP 1
IF Brommapojkarna 2012-44 - AIK FF 7  -      
25
11:00
sön
11:00    
P2016 Svart, Gröndals BP 16
Gröndals IK Svart - AIK FF 3  -      
25
11:30
sön
11:30    
P2013 Gul, Huvudstafältet 11
AIK FF 2 - Segeltorps Idrottsförening Fotboll Blå  -      
25
11:30
sön
11:30    
P2013 Röd, Huvudstafältet 12
AIK FF 8 - Ängby IF Vit 2  -      
25
12:00
sön
12:00    
JP15:U Svart, Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1 - Bromma TFF 1  -      
25
12:00
sön
12:00    
P2010:U Gul, Råsunda IP 1
AIK FF 2 - Sollentuna FK P14U  -      
25
12:00
sön
12:00    
P2014 Grå, Träkvistavallen 226
Ekerö IK 2:Gul - AIK FF 5  -      
25
12:00
sön
12:00    
P2015 Svart, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 11 - Högalids IF Blå 2  -      
25
12:00
sön
12:00    
P2016 Svart, Hägerstensåsens BP 25
Hägersten SK Röd - AIK FF 4  -      
25
12:30
sön
12:30    
P2016 Röd, Djursholms IP 4
FC Djursholm Röd - AIK FF 7  -      
25
13:00
sön
13:00    
F2016, Råstasjön 2 (T1)
F2016 » 
AIK FF 2 - Enskede IK Svart 1
  -      
25
13:00
sön
13:00    
P2010:U Vit, Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 8 - AIK FF 7  -      
25
13:00
sön
13:00    
P2012 Blå, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 6 - Älvsjö AIK FF B/G  -      
25
14:00
sön
14:00    
P2012 Vit, Helenelunds IP 2
AIK FF 13 - Sollentuna FK Silver  -      
25
14:00
sön
14:00    
P2013 Röd, Huvudstafältet 12
AIK FF 7 - Hanvikens SK Röd  -      
25
14:00
sön
14:00    
P2016 Blå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 12 - FC Järfälla 5  -      
25
14:15
sön
14:15    
P2012 Gul, Danderydsvallen 3
Danderyds SK FF Grön 10 - AIK FF 9  -      
25
14:30
sön
14:30    
P2011:U Vit, Stuvsta IP 11
Stuvsta IF 1 - AIK FF 6  -      
25
14:30
sön
14:30    
P2012 Röd, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 3 - Ängby IF Svart 1  -      
25
15:00
sön
15:00    
P2010:U Svart, Råsunda IP 1
AIK FF 5 - Djurgårdens IF FF 7  -      
25
15:00
sön
15:00    
P2016 Blå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 11 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1  -      
25
15:15
sön
15:15    
F2013, Huvudstafältet 12
F2013 » 
AIK FF 3 - Skå IK & Bygdegård Gul
  -      
25
15:30
sön
15:30    
P2014 Grön, Läroverket 1
AIK FF 6 - IFK Lidingö FK 11 vit  -      
25
16:00
sön
16:00    
JP16:1, Skytteholms IP 2
JP16:1 » 
AIK Solna FK 1 - Ursvik IK Gul
  -      
25
16:00
sön
16:00    
JP16:2, Skytteholms IP 2
JP16:2 » 
AIK Solna FK 1 - Ursvik IK Gul
  -      
25
16:00
sön
16:00    
P2016 Vit, Råstasjöns IP Plan 5A
AIK FF 14 - Sundbybergs IK Limegrön  -      
25
16:30
sön
16:30    
F2013, Huvudstafältet 12
F2013 » 
AIK FF 1 - Österåker United FK Grå
  -      
25
16:30
sön
16:30    
P2010:U Gul, Nationalarenan, Friends Arena
AIK - IF Brommapojkarna  -      
25
17:00
sön
17:00    
JF16-19 (Damlag), Järfällavallen 1
FC Järfälla - AIK Solna FK  -      
25
17:45
sön
17:45    
AIK FF 17 - Hammarby IF FF 24 gul  -      
25
18:00
sön
18:00    
F15 Svart, Skytteholms IP 3
AIK FF 1 - Bele Barkarby FF 2  -      
25
18:00
sön
18:00    
P2010:U Svart, Råsunda IP 1
AIK FF 4 - Ursvik IK Gul  -      
25
18:00
sön
18:00    
P2011:U Gul, Träkvistavallen 2
Ekerö IK Vit:1 - AIK FF 8  -      
25
18:00
sön
18:00    
P2011:U Vit, Träkvistavallen 2
Ekerö IK Vit:1 - AIK FF 8  -      
 
27
20:00
tis
20:00    
Herrlag, Skytteholms IP A-plan
Herrlag » 
FC Sampierdarenese - AIK Fotbollsförening
  -      
30
19:00
fre
19:00    
JP16:1, Norrvikens IP 1
JP16:1 » 
Sollentuna FK Nv 1 - AIK Solna FK 1
  -      
30
19:00
fre
19:00    
JP16:2, Norrvikens IP 1
JP16:2 » 
Sollentuna FK Nv 1 - AIK Solna FK 1
  -      
30
20:00
fre
20:00    
JF16-19 (Damlag), Skytteholms IP 2
AIK Solna FK - Rotebro IS FF  -      
31
lör
00:00    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 2 - Södra Juniors FC  -      
31
lör
00:00    
P2015 Grå, Nälsta BP 126
Spånga IS FK 3 - AIK FF 4  -      
31
09:00
lör
09:00    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 3 - Sundbybergs IK P2011  -      
31
09:00
lör
09:00    
P2011:U Vit, Dalénum 11
IFK Lidingö FK 9 - AIK FF 7  -      
31
09:00
lör
09:00    
P2013 Grå, Träkvistavallen 226
Ekerö IK 3:Gul - AIK FF 13  -      
31
09:00
lör
09:00    
P2013 Orange, Huvudstafältet 11
AIK FF 16 - Reymersholms IK 7  -      
31
09:00
lör
09:00    
P2014 Vit, Huvudstafältet 12
AIK FF 15 - Sundbybergs IK Svart  -      
31
09:00
lör
09:00    
P2015 Svart, Lidingövallen 228
IFK Lidingö FK 15 - AIK FF 11  -      
31
10:00
lör
10:00    
F2015, Råstasjön 2 (T1)
F2015 » 
AIK FF 2 - Spånga IS FK 2
  -      
31
10:00
lör
10:00    
F2016, Olovslunds BP 125
F2016 » 
IF Brommapojkarna 16-2 - AIK FF 2
  -      
31
10:00
lör
10:00    
P2012 Vit, Järvastadens IP A plan
AIK P2012 Vit - X  -      
31
10:00
lör
10:00    
P2015 Gul, Lidingövallen 225
IFK Lidingö FK 17 - AIK FF 6  -      
31
10:00
lör
10:00    
P2016 Grå, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 2 - Enebybergs IF 1  -      
31
10:00
lör
10:00    
P2016 Grön, Spånga IP 52
Bromstens IK Svart - AIK P2016 Grön FF9  -      
31
10:15
lör
10:15    
F2012, Hässelby IP 21
F2012 » 
Hässelby SK FF 1 - AIK FF 2
  -      
31
10:15
lör
10:15    
F2013, Träkvistavallen 225
F2013 » 
Ekerö IK Blå - AIK FF 1
  -      
31
10:15
lör
10:15    
F2013, Vikingavallen/Täby IP 22
F2013 » 
IK Frej Täby FF Gul - AIK FF 3
  -      
31
10:15
lör
10:15    
P2013 Röd, Vendelsömalmsskolan 11
Vendelsö IK Blå - AIK FF 7  -      
31
10:15
lör
10:15    
P2013 Svart, Knutby BP 12
Som United Fotbollsförening vit - AIK FF 10  -      
31
10:15
lör
10:15    
P2013 Svart, Huvudstafältet 11
AIK FF 11 - IF Brommapojkarna 2013-10  -      
31
10:30
lör
10:30    
P2011:U Gul, Råsunda IP 12
Vasalund IF Frösunda - AIK FF 8  -      
31
10:30
lör
10:30    
P2011:U Vit, Myrsjö IP 11
Nacka FC P2011F - AIK FF 6  -      
31
10:30
lör
10:30    
P2011:U Vit, Råsunda IP 12
Vasalund IF Frösunda - AIK FF 8  -      
31
11:00
lör
11:00    
F2015, Råstasjön 2 (T1)
F2015 » 
AIK FF 1 - IFK Lidingö FK 11
  -      
31
11:00
lör
11:00    
P2015 Grå, Lidingövallen 227
IFK Lidingö FK 13 blå - AIK FF 3  -      
31
11:00
lör
11:00    
P2016 Blå, Gärdesskolans BP 1
Djurgårdens IF FF 5 Gul - AIK FF 12  -      
31
11:30
lör
11:30    
P2014 Svart, Huvudstafältet 12
AIK FF 12 - Hammarby IF FF 25 grön  -      
31
11:30
lör
11:30    
P2016 Blå, Wasavallen 125
Rydbo IF 2 - AIK FF 11  -      
31
12:00
lör
12:00    
F2015, Råstasjöns IP Plan 5B
F2015 » 
AIK Fotbollsförening - FC Djursholm Svart
  -      
31
12:00
lör
12:00    
P2015 Orange, Spånga IP 52
Spånga IS FK 4 - AIK FF 7  -      
31
12:30
lör
12:30    
P2012 Gul, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - Enebybergs IF 4  -      
31
12:30
lör
12:30    
P2012 Röd, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - Enebybergs IF 4  -      
31
12:45
lör
12:45    
Ekerö IK 3:Gul - AIK FF 17  -      
31
12:45
lör
12:45    
P2014 Gul, Hässelby Villastads BP 1
IF Brommapojkarna 2014-32 - AIK FF 8  -      
31
12:45
lör
12:45    
P2014 Vit, Huvudstafältet 12
AIK FF 14 - Sollentuna FK Nv. 3  -      
31
13:00
lör
13:00    
P2008A, Hjorthagens IP 1
P2008A » 
Djurgårdens IF FF - AIK FF
  -      
31
13:00
lör
13:00    
P2014 Orange, Läroverket 1
AIK FF 10 - Skå IK & Bygdegård Vit  -      
31
13:00
lör
13:00    
P2015 Blå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 1 - Ekerö IK 2:Vit  -      
31
14:00
lör
14:00    
F2012, Råstasjön 11 (T3)
F2012 » 
AIK FF 1 - IFK Stocksund Blå
  -      
31
14:00
lör
14:00    
F2014, Huvudstafältet 12
F2014 » 
AIK FF 1 - Sollentuna FK F2014 City 3
  -      
31
14:00
lör
14:00    
JP-18, Skytteholms IP 3
JP-18 » 
AIK Solna FK 1 - BK Gamla Karlbergare
  -      
31
14:00
lör
14:00    
P2012 Röd, Östermalms IP 2
Djurgårdens IF FF 10 Röd - AIK FF 3  -      
31
14:00
lör
14:00    
P2013 Gul, Huvudstafältet 11
AIK FF 1 - Sollentuna FK Kärrdal2  -      
31
14:00
lör
14:00    
P2015 Röd, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - Värtans IK Vit 2  -      
31
14:00
lör
14:00    
P2016 Svart, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 4 - Spånga IS FK 5  -      
31
14:30
lör
14:30    
P2011:U Svart, Bergshamra IP
AIK P11:US - Örebro SK P11  -      
31
15:00
lör
15:00    
P2010:U Svart, Råsunda IP 1
Vasalund IF U - AIK FF 5  -      
31
15:00
lör
15:00    
P2016 Röd, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 7 - Gröndals IK Vit  -      
31
15:15
lör
15:15    
P2014 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - FC Balingsnäs 2  -      
31
15:30
lör
15:30    
P2012 Blå, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 6 - Hammarby IF FF 3  -      
31
16:00
lör
16:00    
P2015 Vit, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 14 - IFK Viksjö P15 röd2  -      
31
16:00
lör
16:00    
U19, Skytteholms IP 1
U19 » 
AIK - Kalmar FF
  -      
31
16:30
lör
16:30    
P2010:U Vit, Råsunda IP 1
AIK FF 7 - Kista SC KFUM BLÅ  -      
31
16:30
lör
16:30    
P2014 Grå, Huvudstafältet 12
AIK FF 4 - Ängby IF Vit 1  -      
31
16:45
lör
16:45    
P2013 Grå, Grimsta BP 1
IF Brommapojkarna 2013-19 - AIK FF 14  -      
31
17:00
lör
17:00    
P2015 Svart, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 12 - Bele Barkarby FF grön 1  -      
31
17:00
lör
17:00    
P2016 Svart, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 5 - Sundbybergs IK Limegrön  -      
31
17:45
lör
17:45    
P2014 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - FK Bromma Svart  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
sön
00:00    
P2010:U Gul, Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 8 vit - AIK FF 3  -      
01
08:45
sön
08:45    
P2013 Röd, Breviks IP 21
IFK Lidingö FK 7 blå - AIK FF 8  -      
01
09:00
sön
09:00    
P2011:U Svart, Råsunda IP 11
AIK FF 4 - IF Brommapojkarna 2011-7  -      
01
09:00
sön
09:00    
P2014 Grön, Tantolundens BP 12
Reymersholms IK 2 - AIK FF 7  -      
01
09:00
sön
09:00    
P2014 Gul, Käppala 1
IFK Lidingö FK 15 - AIK FF 9  -      
01
10:00
sön
10:00    
P2012 Gul, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 9 - Spånga IS FK 33  -      
01
10:00
sön
10:00    
P2012 Vit, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 2012-6  -      
01
10:15
sön
10:15    
F2014, Huvudstafältet 12
F2014 » 
AIK FF 2 - Rönninge Salem Fotboll Svart
  -      
01
10:15
sön
10:15    
P2012 Vit, Kvickentorps BP 12
Hammarby IF FF 4 - AIK FF 13  -      
01
10:15
sön
10:15    
P2013 Orange, Huvudstafältet 11
AIK FF 15 - Reymersholms IK 5  -      
01
10:30
sön
10:30    
F2015, Bergshamra IP
F2015 » 
AIK Fotbollsförening - IFK Lidingö FK F15:8
  -      
01
10:30
sön
10:30    
P2011:U Svart, Råsunda IP 11
AIK FF 5 - Kallhälls FF Röd  -      
01
11:00
sön
11:00    
P2015 Blå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 2 - FK Bromma Grön  -      
01
11:00
sön
11:00    
P2015 Gul, Järfällavallen 225
FC Järfälla 2 - AIK FF 5  -      
01
11:00
sön
11:00    
P2015 Röd, Ängby IP 35
Ängby IF Svart 1 - AIK FF 9  -      
01
11:00
sön
11:00    
P2016 Röd, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 6 - Djurgårdens IF FF 10  -      
01
11:30
sön
11:30    
P2012 Blå, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 7 - Sollentuna FK Viby 3  -      
01
11:30
sön
11:30    
P2012 Svart, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 11 - Sollentuna FK Vallen  -      
01
11:30
sön
11:30    
P2013 Svart, Huvudstafältet 11
AIK FF 9 - Konyaspor Kultur och IF KIF 13 Gul  -      
01
11:30
sön
11:30    
P2013 Vit, Huvudstafältet 12
AIK FF 4 - Sollentuna FK silver 1  -      
01
12:00
sön
12:00    
JP15:U Vit, Skytteholms IP 2
AIK Solna FK 2 - IFK Lidingö FK N vit  -      
01
12:00
sön
12:00    
P2015 Orange, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 8 - Kungsängens IF P2015 Vit  -      
01
12:00
sön
12:00    
P2016 Gul, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 8 - IFK Viksjö P16 röd  -      
01
12:00
sön
12:00    
P2016 Vit, Järfällavallen 225
FC Järfälla 2 - AIK FF 13  -      
01
12:45
sön
12:45    
P2013 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 5 - IF Brommapojkarna F2013A  -      
01
12:45
sön
12:45    
P2013 Gul, Huvudstafältet 11
AIK FF 2 - Kista SC KFUM Blå  -      
01
13:00
sön
13:00    
JP16:2, Edsbergs Sportfält 3
JP16:2 » 
Sollentuna Utveckling FK 1 - AIK Solna FK 2
  -      
01
13:00
sön
13:00    
P2012 Röd, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 2 - Djurgårdens IF FF 8 Röd  -      
01
13:00
sön
13:00    
P2016 Svart, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 3 - IFK Lidingö FK 20  -      
01
14:00
sön
14:00    
JP16:1, Skytteholms IP 3
JP16:1 » 
AIK Solna FK 1 - FC Järfälla 1
  -      
01
14:00
sön
14:00    
P2009A, Skytteholms IP 2
P2009A » 
AIK FF 1 - Vasalund IF A1
  -      
01
14:00
sön
14:00    
P2013 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 6 - Hammarby IF FF 24 vit  -      
01
14:00
sön
14:00    
P2015 Vit, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 13 - Värtans IK Röd 2  -      
01
14:30
sön
14:30    
P2012 Svart, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 12 - Djurgårdens IF FF 7 Gul  -      
01
15:00
sön
15:00    
F2016, Råstasjön 2 (T1)
F2016 » 
AIK FF 1 - IFK Lidingö FK 7
  -      
01
15:00
sön
15:00    
P2010:U Vit, Råsunda IP 1
AIK FF 6 - Värtans IK 1  -      
01
15:00
sön
15:00    
P2014 Grå, Grimsta BP 1
IF Brommapojkarna 2014-43 - AIK FF 3  -      
01
15:15
sön
15:15    
P2013 Vit, Huvudstafältet 12
AIK FF 3 - Skå IK & Bygdegård Vit  -      
01
16:00
sön
16:00    
Herrlag, Skytteholms IP 3
Herrlag » 
AIK Solna FK - Stocksunds IF
  -      
01
16:00
sön
16:00    
P2010:U Svart, Bolindervallen 2
Kallhälls FF Blå - AIK FF 4  -      
01
16:00
sön
16:00    
P2016 Grön, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - IFK Stocksund Vit  -      
01
16:30
sön
16:30    
F2013, Huvudstafältet 12
F2013 » 
AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 2013-12
  -      
01
16:30
sön
16:30    
P2014 Svart, Huvudstafältet 11
AIK FF 13 - IFK Lidingö FK 18 vit  -      
01
17:00
sön
17:00    
P2016 Grå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 16-12  -      
01
17:30
sön
17:30    
JP15:U Svart, Svanängens IP 2
Skå IK & Bygdegård - AIK Solna FK 1  -      
01
17:45
sön
17:45    
P2014 Orange, Huvudstafältet 12
AIK FF 11 - Ekerö IK 1:Vit  -      
01
18:00
sön
18:00    
JP17, Grimsta IP 2
JP17 » 
Bromma TFF 1 - AIK Solna FK 1
  -      
01
19:30
sön
19:30    
F15 Svart, Värmdövallen 1
Värmdö IF - AIK FF 1  -      
 
04
17:00
ons
17:00    
P2015 Orange, Aspuddens IP 26
IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - AIK FF 8  -      
04
20:00
ons
20:00    
Herrlag, Skytteholms IP A-plan
Herrlag » 
AIK Fotbollsförening - FC Sampierdarenese
  -      
06
18:00
fre
18:00    
P2010:U Vit, Stadshagens IP 2
Karlbergs BK Vit - AIK FF 7  -      
06
18:15
fre
18:15    
P2014 Grön, Bergshamra IP 11
AIK FF 6 - Sollentuna FK Teg 1  -      
06
18:30
fre
18:30    
F2013, Hägerstensåsens BP 12
F2013 » 
Årsta FF 1 - AIK FF 1
  -      
06
18:30
fre
18:30    
P2010:U Gul, Vallentuna IP 3
Vallentuna BK 1 - AIK FF 2  -      
06
19:15
fre
19:15    
F2012, Värmdövallen 21
F2012 » 
Värmdö IF Röd - AIK FF 1
  -      
06
20:00
fre
20:00    
JF16-19 (Damlag), Margretelunds IP 2
Österåker United BK - AIK Solna FK  -      
07
08:30
lör
08:30    
P2011:U Gul, Östermalms IP 11
Värtans IK Vit 3 - AIK FF 8  -      
07
08:30
lör
08:30    
P2011:U Vit, Östermalms IP 11
Värtans IK Vit 3 - AIK FF 8  -      
07
09:00
lör
09:00    
F2016, Träkvistavallen 215
F2016 » 
Ekerö IK Gul - AIK FF 1
  -      
07
09:00
lör
09:00    
P2012 Blå, Aspuddens IP 11
IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - AIK FF 6  -      
07
09:00
lör
09:00    
P2012 Gul, Hässelby Villastads BP 1
IF Brommapojkarna 2012-7 - AIK FF 8  -      
07
09:00
lör
09:00    
P2012 Röd, Hässelby Villastads BP 1
IF Brommapojkarna 2012-7 - AIK FF 8  -      
07
09:00
lör
09:00    
P2013 Vit, Kvickentorps BP 11
Hammarby IF FF FA11 - AIK FF 4  -      
07
09:00
lör
09:00    
P2015 Svart, Lidingövallen 229
IFK Lidingö FK 22 blå - AIK FF 12  -      
07
09:00
lör
09:00    
P2015 Vit, Näsbydal 125
Täby FK 72 - AIK FF 13  -      
07
09:00
lör
09:00    
P2016 Svart, Träkvistavallen 216
Ekerö IK 2:Vit - AIK FF 5  -      
07
10:00
lör
10:00    
F2015, Råstasjöns IP Plan 7A
F2015 » 
AIK Fotbollsförening - Sundbybergs IK P2015
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P2015 Röd, Lidingövallen 225
IFK Lidingö FK 5 vit - AIK FF 10  -      
07
10:00
lör
10:00    
P2016 Svart, Västberga IP 116
IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - AIK FF 4  -      
07
10:15
lör
10:15    
P2013 Orange, Träkvistavallen 226
Ekerö IK 2:Gul - AIK FF 16  -      
07
10:15
lör
10:15    
P2014 Grå, Kryssarvallen 12
Täby FK 81 - AIK FF 4  -      
07
10:15
lör
10:15    
P2014 Grön, Huvudstafältet 12
AIK FF 7 - Norrtulls SK Gul 1B  -      
07
10:15
lör
10:15    
P2014 Vit, Bagarmossens BP 11
Hammarby IF FF 11 grön - AIK FF 14  -      
07
10:30
lör
10:30    
P2011:U Svart, Råsunda IP 12
Vasalund IF 1 - AIK FF 5  -      
07
10:30
lör
10:30    
P2011:U Svart, Skytteholms IP 31
AS Solna FF - AIK FF 4  -      
07
10:45
lör
10:45    
P2012 Vit, Röllingby 12
Åkersberga FC 1 - AIK FF 1  -      
07
11:00
lör
11:00    
P2015 Blå, Träkvistavallen 216
Ekerö IK 1:Gul - AIK FF 2  -      
07
11:00
lör
11:00    
P2015 Röd, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 9 - Spånga IS FK 1  -      
07
11:00
lör
11:00    
P2015 Vit, Viggbydalen 16
Viggbyholms IK FF Grön - AIK FF 14  -      
07
11:30
lör
11:30    
P2013 Grå, Huvudstafältet 11
AIK FF 14 - Djurgårdens IF FF 13 Röd  -      
07
11:30
lör
11:30    
P2013 Svart, Träkvistavallen 225
Ekerö IK 2:Blå - AIK FF 10  -      
07
11:30
lör
11:30    
P2014 Orange, Huvudstafältet 12
AIK FF 10 - Ekerö IK Svart  -      
07
11:30
lör
11:30    
P2014 Svart, Knutby BP 11
Rinkeby United FC 1 - AIK FF 13  -      
07
12:00
lör
12:00    
JP16:1, Enskede IP 2
JP16:1 » 
Enskede IK - AIK Solna FK 1
  -      
07
12:00
lör
12:00    
P2011:U Vit, Råsunda IP 11
AIK FF 7 - IF Brommapojkarna 2011-30  -      
07
12:00
lör
12:00    
P2015 Gul, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 5 - Bele Barkarby FF blå 3  -      
07
12:30
lör
12:30    
F2012, Råstasjön 11 (T3)
F2012 » 
AIK FF 2 - Kälvesta IoF Röd
  -      
07
12:45
lör
12:45    
P2012 Svart, Skarpäng 11
Täby FK 72 - AIK FF 12  -      
07
12:45
lör
12:45    
P2013 Blå, Strömvallen 2
Bele Barkarby FF blå 3 - AIK FF 5  -      
07
13:00
lör
13:00    
JF16-19 (Damlag), Wasavallen 1
Rydbo IF Dam - AIK Solna FK  -      
07
13:00
lör
13:00    
P2015 Svart, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 11 - Bele Barkarby FF blå 2  -      
07
13:00
lör
13:00    
P2016 Grå, Träkvistavallen 216
Ekerö IK 2:Gul - AIK FF 1  -      
07
13:00
lör
13:00    
U19, Halmstad Arena P2
U19 » 
Halmstads BK - AIK
  -      
07
14:00
lör
14:00    
F2014, Huvudstafältet 12
F2014 » 
AIK FF 3 - Ekerö IK Vit
  -      
07
14:00
lör
14:00    
JP16:2, Skytteholms IP 2
JP16:2 » 
AIK Solna FK 2 - Hässelby SK FF P08U
  -      
07
14:00
lör
14:00    
JP17, Skytteholms IP 3
JP17 » 
AIK Solna FK 1 - Danderyds SK FF Vit
  -      
07
14:00
lör
14:00    
P2013 Gul, Aspuddens IP 2
IFK Aspudden-Tellus Blå 2 - AIK FF 1  -      
07
14:00
lör
14:00    
P2015 Grå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 4 - Väsby FF Cosmos  -      
07
14:15
lör
14:15    
P2013 Svart, Trollbäckens IP 3
Hanvikens SK Grön - AIK FF 11  -      
07
14:15
lör
14:15    
P2016 Vit, Stockhagens IP 36
IFK Stocksund Vit - AIK FF 14  -      
07
14:30
lör
14:30    
P2014 Svart, Boovallen 225
Boo FF i 1 - AIK FF 12  -      
07
15:00
lör
15:00    
P2010:U Svart, Råsunda IP 1
AIK FF 4 - Spånga IS FK 3  -      
07
15:00
lör
15:00    
P2015 Gul, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 6 - Bollstanäs SK Gul 2  -      
07
15:15
lör
15:15    
F2013, Hässelby IP 21
F2013 » 
Hässelby SK FF 1 - AIK FF 2
  -      
07
15:30
lör
15:30    
P2012 Vit, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 13 - Ekerö IK 2:Blå  -      
07
15:45
lör
15:45    
F2014, Boovallen 216
F2014 » 
Boo FF F14:6 - AIK FF 2
  -      
07
16:00
lör
16:00    
P2009A, Hammarby IP 1
P2009A » 
Hammarby TFF Herrfotboll 1 - AIK FF 1
  -      
07
16:00
lör
16:00    
P2015 Orange, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 7 - Bollstanäs SK Grön 2  -      
07
16:30
lör
16:30    
P2010:U Svart, Råsunda IP 1
AIK FF 5 - Sundbybergs IK Grön  -      
07
16:30
lör
16:30    
P2013 Grå, Hässelby IP 21
Hässelby SK FF Svart 1 - AIK FF 12  -      
07
16:30
lör
16:30    
P2014 Gul, Huvudstafältet 12
AIK FF 9 - Ekerö IK 1:Gul  -      
07
17:00
lör
17:00    
P2010:U Vit, Näsbydal 1
Täby FK 32 - AIK FF 7  -      
07
17:00
lör
17:00    
P2015 Grå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 3 - Bällsta FF Vit  -      
07
17:00
lör
17:00    
P2016 Grön, Råstasjön 3 (T2)
AIK P2016 Grön FF9 - Norrtulls SK Blå 1  -      
07
17:45
lör
17:45    
P2014 Blå, Svanängens IP 225
Skå IK & Bygdegård Vit - AIK FF 1  -      
08
sön
00:00    
F2016, Råstasjön 2 (T1)
F2016 » 
AIK FF 2 - Ängby IF Lila
  -      
08
09:00
sön
09:00    
F2015, Näsbydal 115
F2015 » 
Täby FK 51 - AIK FF 1
  -      
08
09:00
sön
09:00    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Ursvik IK Gul  -      
08
09:00
sön
09:00    
P2011:U Vit, Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Ursvik IK Gul  -      
08
09:00
sön
09:00    
P2014 Gul, Huvudstafältet 12
AIK FF 8 - Ekerö IK 1:Blå  -      
08
09:00
sön
09:00    
P2016 Grå, Aspuddens IP 25
IFK Aspudden-Tellus Blå 2 - AIK FF 2  -      
08
09:30
sön
09:30    
P2011:U Gul, Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 23 - AIK FF 2  -      
08
10:00
sön
10:00    
P2015 Blå, Erikslunds BP 125
Erikslunds KF Blå - AIK FF 1  -      
08
10:00
sön
10:00    
P2016 Röd, Näsbydal 125
Täby FK 41 - AIK FF 6  -      
08
10:15
sön
10:15    
P2012 Blå, Östermalms IP 2
Djurgårdens IF FF 4 - AIK FF 7  -      
08
10:15
sön
10:15    
P2013 Vit, Trollbäckens IP 3
Hanvikens SK Vit - AIK FF 3  -      
08
10:15
sön
10:15    
P2014 Blå, Bagarmossens BP 12
Hammarby IF FF 22 vit - AIK FF 2  -      
08
10:30
sön
10:30    
P2011:U Vit, Råsunda IP 11
AIK FF 6 - Rågsveds IF U13  -      
08
11:00
sön
11:00    
F2015, Svanängens IP 215
F2015 » 
Skå IK & Bygdegård Gul - AIK FF 2
  -      
08
11:00
sön
11:00    
F2015, Kristinebergs IP 25
F2015 » 
FC Stockholm Internazionale FC - AIK Fotbollsförening
  -      
08
11:30
sön
11:30    
P2011:U Gul, Östermalms IP 12
Djurgårdens IF FF 13 - AIK FF 3  -      
08
11:30
sön
11:30    
P2013 Grå, Huvudstafältet 11
AIK FF 13 - IFK Lidingö FK 15  -      
08
11:30
sön
11:30    
P2013 Orange, Tyresövallen 225
Tyresö FF C Röd - AIK FF 15  -      
08
11:30
sön
11:30    
P2013 Röd, Järfällavallen 21
FC Järfälla 1 - AIK FF 7  -      
08
11:30
sön
11:30    
P2013 Röd, Huvudstafältet 12
AIK FF 8 - Järla IF FK Svart  -      
08
12:00
sön
12:00    
JP15:U Vit, Hässelby Gårds BP 1
Hässelby SK FF Svart 2 - AIK Solna FK 2  -      
08
12:00
sön
12:00    
JP16:1, Skytteholms IP 2
JP16:1 » 
AIK Solna FK 1 - Bollstanäs SK A2
  -      
08
12:00
sön
12:00    
JP16:2, Skytteholms IP 2
JP16:2 » 
AIK Solna FK 1 - Bollstanäs SK A2
  -      
08
12:00
sön
12:00    
P2010:U Vit, Råsunda IP 1
AIK FF 6 - Norrtulls SK 7  -      
08
12:00
sön
12:00    
P2012 Gul, Edsbergs Sportfält 4
Sollentuna FK Spf 2 - AIK FF 9  -      
08
12:00
sön
12:00    
P2012 Röd, Träkvistavallen 22
Ekerö IK 1:Gul - AIK FF 2  -      
08
12:00
sön
12:00    
P2012 Svart, Strömvallen 11
Bele Barkarby FF Blå 1 - AIK FF 11  -      
08
12:00
sön
12:00    
P2016 Gul, Spånga IP 51
Spånga IS FK 7 - AIK FF 8  -      
08
12:00
sön
12:00    
P2016 Svart, Spånga IP 52
Spånga IS FK 8 - AIK FF 3  -      
08
12:45
sön
12:45    
P2014 Orange, Vårbergs IP 22
IFK Stockholm FK 3 - AIK FF 11  -      
08
12:45
sön
12:45    
P2014 Vit, Solhems BP 12
Spånga IS FK 77 - AIK FF 15  -      
08
13:00
sön
13:00    
P2012 Röd, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 3 - IF Brommapojkarna 2012-34  -      
08
13:00
sön
13:00    
P2016 Grön, Larsbergs BP 15
IFK Lidingö FK 21 - AIK FF 10  -      
08
13:30
sön
13:30    
P2010:U Gul, Råsunda IP 1
AIK FF 3 - IFK Aspudden-Tellus 2  -      
08
13:30
sön
13:30    
P2016 Röd, Solberga BP 126
Årsta FF 4 - AIK FF 7  -      
08
14:00
sön
14:00    
JP15:U Svart, Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1 - Kista SC KFUM BLÅ  -      
08
14:00
sön
14:00    
P2016 Blå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 11 - IFK Lidingö FK 13  -      
08
14:30
sön
14:30    
P2013 Blå, Råstasjöns IP Plan 7B
AIK P2013 Blå - Hammarby IF 11  -      
08
15:00
sön
15:00    
JP-18, Fisksätra IP 1
JP-18 » 
Nacka FC U18 - AIK Solna FK 1
  -      
08
15:00
sön
15:00    
P2016 Vit, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 13 - Reymersholms IK 2  -      
08
15:15
sön
15:15    
F2013, Huvudstafältet 12
F2013 » 
AIK FF 3 - Sollentuna FK Töjnan 1
  -      
08
15:45
sön
15:45    
P2014 Grå, Läroverket 1
AIK FF 5 - IFK Lidingö FK 11 blå  -      
08
16:00
sön
16:00    
P2016 Blå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 12 - Spånga IS FK 1  -      
08
16:30
sön
16:30    
F2014, Solhems BP 11
F2014 » 
Spånga IS FK 22 - AIK FF 1
  -      
08
16:30
sön
16:30    
P2012 Svart, Stockhagens IP 3
IFK Stocksund Svart - AIK FF 10  -      
08
16:30
sön
16:30    
P2013 Gul, Hammarbyhöjdens BP 11
Hammarby IF FF 20 gul - AIK FF 2  -      
08
17:45
sön
17:45    
AIK FF 17 - IF Brommapojkarna 2014-33  -      
08
18:00
sön
18:00    
P2010:U Gul, Råsunda IP 1
AIK FF 2 - FC Djursholm 1  -      
08
18:15
sön
18:15    
Herrlag, Lidingövallen 2
Herrlag » 
IFK Lidingö BK - AIK Solna FK
  -      
 
13
20:00
fre
20:00    
Herrlag, Skytteholms IP 3
Herrlag » 
AIK Solna FK - FC Väsby Akademiska
  -      
13
20:00
fre
20:00    
JF16-19 (Damlag), Skytteholms IP 2
AIK Solna FK - Erikslunds KF  -      
13
20:00
fre
20:00    
JP15:U Svart, Bollstanäs IP 1
Bollstanäs SK 1 - AIK Solna FK 1  -      
13
20:00
fre
20:00    
JP17, Spånga IP 4
JP17 » 
Spånga IS FK 1 - AIK Solna FK 1
  -      
14
lör
00:00    
P2013 Gul, Huvudstafältet 11
AIK FF 1 - IFK Lidingö FK 19 blå  -      
14
lör
00:00    
P2014 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll Vit  -      
14
lör
00:00    
P2015 Orange, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 8 - FC Järfälla 4  -      
14
09:00
lör
09:00    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 3 - Sollentuna FK Rösjön 2  -      
14
09:00
lör
09:00    
P2011:U Vit, Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 7 grön - AIK FF 6  -      
14
09:00
lör
09:00    
P2012 Röd, Sollentunavallen 21
Sollentuna FK Töjnan 1 - AIK FF 3  -      
14
09:00
lör
09:00    
P2013 Orange, Huvudstafältet 11
AIK FF 16 - Norrtulls SK Gul 1L  -      
14
09:00
lör
09:00    
P2013 Vit, Huvudstafältet 12
AIK FF 4 - Ängby IF Vit 3  -      
14
09:00
lör
09:00    
P2015 Grå, Näsbydal 125
Täby FK 31 - AIK FF 3  -      
14
09:00
lör
09:00    
P2015 Svart, Näsbydal 115
Täby FK 22 - AIK FF 11  -      
14
10:00
lör
10:00    
F2015, Råstasjön 2 (T1)
F2015 » 
AIK FF 1 - FC Järfälla 1
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P2015 Röd, Näsbydal 125
Täby FK 81 - AIK FF 9  -      
14
10:00
lör
10:00    
P2016 Svart, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 4 - Kista SC KFUM Röd  -      
14
10:15
lör
10:15    
P2013 Gul, Värmdövallen 226
Värmdö IF Svart - AIK FF 2  -      
14
10:15
lör
10:15    
P2013 Röd, Wasavallen 11
Rydbo IF 3, Pojkar 2013: 11 år 2024 - AIK FF 8  -      
14
10:15
lör
10:15    
P2013 Svart, Huvudstafältet 11
AIK FF 11 - Reymersholms IK 7  -      
14
10:15
lör
10:15    
P2014 Grön, Stuvsta IP 11
Stuvsta IF 5 - AIK FF 6  -      
14
11:00
lör
11:00    
F2015, Råstasjön 2 (T1)
F2015 » 
AIK FF 2 - Bromstens IK Vit
  -      
14
11:00
lör
11:00    
JP16:1, Skytteholms IP 2
JP16:1 » 
AIK Solna FK 1 - Bollstanäs SK 1
  -      
14
11:00
lör
11:00    
P2015 Gul, Träkvistavallen 215
Ekerö IK 3:Blå - AIK FF 6  -      
14
11:00
lör
11:00    
P2015 Orange, Ängby IP 36
Ängby IF Grön 1 - AIK FF 7  -      
14
11:30
lör
11:30    
P2012 Vit, Skarpäng 12
Täby FK 21 - AIK FF 13  -      
14
11:30
lör
11:30    
P2013 Svart, Huvudstafältet 11
AIK FF 10 - Bagarmossen Kärrtorp BK 3  -      
14
11:30
lör
11:30    
P2014 Grå, Huvudstafältet 12
AIK FF 3 - Sollentuna FK Hel 3  -      
14
12:00
lör
12:00    
P2010:U Vit, Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 grön - AIK FF 6  -      
14
12:00
lör
12:00    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön  -      
14
12:00
lör
12:00    
P2015 Vit, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 13 - Vasalund IF Solna  -      
14
12:15
lör
12:15    
F2015, Järvastaden - träningsyta
F2015 » 
AIK Fotbollsförening - Karlbergs BK P2015
  -      
14
12:30
lör
12:30    
F2012, Råstasjön 11 (T3)
F2012 » 
AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 2012-6
  -      
14
12:45
lör
12:45    
F2014, Huvudstafältet 12
F2014 » 
AIK FF 1 - Ekerö IK Blå
  -      
14
12:45
lör
12:45    
P2014 Gul, Käppala 1
IFK Lidingö FK 20 vit - AIK FF 8  -      
14
13:00
lör
13:00    
P2016 Blå, Mälarhöjdens Skola BP 15
Mälarhöjdens IK Fotboll Blå - AIK FF 11  -      
14
13:00
lör
13:00    
P2016 Gul, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 8 - Kälvesta IoF Gul  -      
14
14:00
lör
14:00    
F2014, Huvudstafältet 12
F2014 » 
AIK FF 2 - Tyresö FF Röd
  -      
14
14:00
lör
14:00    
JP-18, Skytteholms IP 3
JP-18 » 
AIK Solna FK 1 - Enskede FF
  -      
14
14:00
lör
14:00    
P2010:U Svart, Träkvistavallen 1
Ekerö IK 1:1 - AIK FF 5  -      
14
14:00
lör
14:00    
P2012 Gul, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - KIF Söderort 3  -      
14
14:00
lör
14:00    
P2012 Röd, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 8 - KIF Söderort 3  -      
14
14:00
lör
14:00    
P2015 Gul, Nälsta BP 126
Spånga IS FK 11 - AIK FF 5  -      
14
14:00
lör
14:00    
P2016 Svart, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 3 - FC Järfälla 4  -      
14
14:15
lör
14:15    
P2013 Blå, Grimsta BP 1
IF Brommapojkarna 2013-41 - AIK FF 6  -      
14
14:30
lör
14:30    
P2010:U Gul, Hägernäs IP 2
Viggbyholms IK FF Svart - AIK FF 2  -      
14
15:00
lör
15:00    
P2015 Blå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 1 - Norrtulls SK Vit 1A  -      
14
15:00
lör
15:00    
P2016 Svart, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 5 - Spånga IS FK 33  -      
14
15:00
lör
15:00    
P2016 Vit, Hagaplan 1
Vallentuna BK 1 - AIK FF 13  -      
14
15:15
lör
15:15    
AIK FF 16 - IF Brommapojkarna 2014-37  -      
14
15:30
lör
15:30    
F2012, Råstasjön 11 (T3)
F2012 » 
AIK FF 1 - Hammarby IF FF 3 grön
  -      
14
16:00
lör
16:00    
P2013 Grå, Runby IP 11
Runby IF Svart - AIK FF 13  -      
14
16:00
lör
16:00    
P2014 Grön, Sofiaskolans BP 1
IF Söderkamraterna 2 - AIK FF 7  -      
14
16:00
lör
16:00    
P2015 Svart, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 12 - Edessa Syrianska KIF 2  -      
14
16:00
lör
16:00    
P2016 Grå, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 2 - FC Djursholm Svart  -      
14
16:30
lör
16:30    
P2014 Svart, Huvudstafältet 12
AIK FF 13 - Värtans IK Blå  -      
14
16:45
lör
16:45    
F2013, Bellevue BP 1
F2013 » 
Norrtulls SK Blå L - AIK FF 3
  -      
14
17:00
lör
17:00    
P2015 Röd, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - Spånga IS FK 55  -      
14
17:00
lör
17:00    
P2016 Röd, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 7 - Ursvik IK Röd  -      
14
17:45
lör
17:45    
P2014 Vit, Huvudstafältet 12
AIK FF 15 - Stureby SK Blå  -      
15
sön
00:00    
P2011:U Svart, Råsunda IP 11
AIK FF 4 - Danderyds SK FF Vit  -      
15
09:00
sön
09:00    
JP15:U Vit, Skytteholms IP 2
AIK Solna FK 2 - Sundbybergs IK  -      
15
09:00
sön
09:00    
P2014 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 1 - Djurgårdens IF FF 8  -      
15
09:00
sön
09:00    
P2014 Svart, Kärrtorps IP 12
Bagarmossen Kärrtorp BK Blå - AIK FF 12  -      
15
10:00
sön
10:00    
P2012 Blå, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 7 - Ekerö IK 2:Gul  -      
15
10:00
sön
10:00    
P2012 Blå, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 6 - Hanvikens SK Vit  -      
15
10:00
sön
10:00    
P2015 Blå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 2 - Hammarby IF FF A  -      
15
10:00
sön
10:00    
P2015 Grå, Erikslunds BP 125
Erikslunds KF Grön - AIK FF 4  -      
15
10:00
sön
10:00    
P2016 Grön, Råstasjön 3 (T2)
AIK P2016 Grön FF9 - FC Järfälla 9  -      
15
10:15
sön
10:15    
P2013 Orange, Huvudstafältet 11
AIK FF 15 - Erikslunds KF Hav  -      
15
10:30
sön
10:30    
P2011:U Gul, Kälvesta BP 12
IF Brommapojkarna 2011-23 - AIK FF 8  -      
15
10:30
sön
10:30    
P2011:U Svart, Råsunda IP 11
AIK FF 5 - Rissne IF 1  -      
15
10:30
sön
10:30    
P2011:U Vit, Kälvesta BP 12
IF Brommapojkarna 2011-23 - AIK FF 8  -      
15
11:00
sön
11:00    
P2015 Vit, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 14 - Bele Barkarby FF blå 4  -      
15
11:00
sön
11:00    
P2016 Röd, Råstasjön 3 (T2)
AIK FF 6 - IFK Stocksund Gul  -      
15
11:30
sön
11:30    
P2012 Gul, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 9 - IF Brommapojkarna 2012-42  -      
15
11:30
sön
11:30    
P2012 Svart, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 10 - IF Brommapojkarna 2012-32  -      
15
11:30
sön
11:30    
P2014 Grå, Huvudstafältet 12
AIK FF 4 - Älta IF röd  -      
15
12:00
sön
12:00    
P2016 Blå, Ängby IP 36
Ängby IF Blå - AIK FF 12  -      
15
12:30
sön
12:30    
F2016, Boovallen 2261
F2016 » 
Boo FF F16:7 2 - AIK FF 2
  -      
15
12:45
sön
12:45    
P2013 Vit, Huvudstafältet 12
AIK FF 3 - Huddinge IF P13 6XS  -      
15
13:00
sön
13:00    
F2015, Råstasjöns IP Plan 5B
F2015 » 
AIK Fotbollsförening - Bollstanäs SK Blå
  -      
15
13:00
sön
13:00    
P2012 Röd, Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 2 - Österåker United FK 2 Vit  -      
15
13:00
sön
13:00    
P2012 Svart, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 11 - Ängby IF Svart 3  -      
15
13:30
sön
13:30    
P2012 Vit, Vallentuna IP 31
Vallentuna BK 1 - AIK FF 1  -      
15
14:00
sön
14:00    
F2016, Råstasjön 2 (T1)
F2016 » 
AIK FF 1 - Boo FF F16:6 1
  -      
15
14:00
sön
14:00    
P2010:U Gul, Nationalarenan, Friends Arena
AIK - Malmö FF Bollkallar  -      
15
14:00
sön
14:00    
P2013 Grå, Huvudstafältet 11
AIK FF 12 - Som United Fotbollsförening blå  -      
15
14:00
sön
14:00    
P2013 Röd, Huvudstafältet 12
AIK FF 7 - IFK Lidingö FK 21  -      
15
14:15
sön
14:15    
P2009A, Skytteholms IP 2
P2009A » 
AIK FF 1 - IF Brommapojkarna
  -      
15
14:30
sön
14:30    
P2010:U Svart, Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 12 - AIK FF 4  -      
15
14:30
sön
14:30    
P2012 Svart, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 12 - IF Brommapojkarna 2012-5  -      
15
15:00
sön
15:00    
P2010:U Vit, Råsunda IP 1
AIK FF 7 - Danderyds SK FF Blå  -      
15
15:00
sön
15:00    
P2016 Grön, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - Ängby IF Grön  -      
15
15:15
sön
15:15    
F2013, Huvudstafältet 12
F2013 » 
AIK FF 1 - Jarlabergs IF 1
  -      
15
16:00
sön
16:00    
JP16:1, Skytteholms IP 2
JP16:1 » 
AIK Solna FK 1 - Sundbybergs IK P08 Grön
  -      
15
16:00
sön
16:00    
JP16:2, Skytteholms IP 2
JP16:2 » 
AIK Solna FK 1 - Sundbybergs IK P08 Grön
  -      
15
16:00
sön
16:00    
P2010:U Gul, Kälvesta BP 1
IF Brommapojkarna 2010-26 - AIK FF 3  -      
15
16:00
sön
16:00    
P2016 Grå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 1 - Norrtulls SK Blå 2A  -      
15
16:00
sön
16:00    
U19, Danderyds Gymnasiums IP 2
U19 » 
IFK Stocksund - AIK
  -      
15
16:30
sön
16:30    
F2013, Huvudstafältet 12
F2013 » 
AIK FF 2 - Hammarby IF FF 5 vit
  -      
15
16:30
sön
16:30    
P2011:U Vit, Träkvistavallen 2
Ekerö IK Blå:2 - AIK FF 7  -      
15
16:45
sön
16:45    
P2013 Svart, Hammarbyhöjdens BP 11
Hammarby IF FF 11 grön - AIK FF 9  -      
15
16:45
sön
16:45    
P2014 Gul, Bellevue BP 1
Norrtulls SK Svart 1M - AIK FF 9  -      
15
17:00
sön
17:00    
P2016 Vit, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 14 - IF Brommapojkarna 16-31  -      
15
17:45
sön
17:45    
P2014 Orange, Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 3 - AIK FF 10  -      
15
17:45
sön
17:45    
P2014 Vit, Huvudstafältet 12
AIK FF 14 - IFK Lidingö FK 13  -      
15
18:00
sön
18:00    
F15 Svart, Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK F19 1 - AIK FF 1  -      
15
20:00
sön
20:00    
JP16:2, Enskede IP 2
JP16:2 » 
Enskede IK Blå - AIK Solna FK 2
  -      
 
18
18:00
ons
18:00    
F2015, Aspudden IP 26
F2015 » 
IFK Aspudden SK Blå - AIK Fotbollsförening
  -      
18
20:00
ons
20:00    
JF16-19 (Damlag), Skytteholms IP 1
AIK Solna FK - IFK Vaxholm  -      
20
17:30
fre
17:30    
P2014 Svart, Stuvsta IP 12
Stuvsta IF 1 - AIK FF 13  -      
20
20:00
fre
20:00    
Herrlag, Vikingavallen/Täby IP 1
Herrlag » 
Dynamo Täby FC - AIK Solna FK
  -      
20
20:00
fre
20:00    
P2010:U Vit, Råsunda IP 1
AIK FF 6 - Ängby IF 1  -      
21
lör
00:00    
P2012 Svart, Södervik 11
Väsby FF Vit Inställd!!! - AIK FF 12  -      
21
09:00
lör
09:00    
F2013, Träkvistavallen 225
F2013 » 
Ekerö IK Gul - AIK FF 2
  -      
21
09:00
lör
09:00    
P2011:U Svart, Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-27 - AIK FF 5  -      
21
09:00
lör
09:00    
P2013 Svart, Norrvikens IP 115
Sollentuna FK Nord 1 - AIK FF 10  -      
21
09:00
lör
09:00    
P2015 Svart, Näsbydal 126
Täby FK 91 - AIK FF 12  -      
21
09:00
lör
09:00    
P2016 Grå, Nälsta BP 126
Spånga IS FK 6 - AIK FF 1  -      
21
09:00
lör
09:00    
P2016 Gul, Hässelby IP 225
Vällingby AIK 1 - AIK FF 8  -      
21
09:00
lör
09:00    
P2016 Svart, Fruängens BP 16
KIF Söderort 3 - AIK FF 3  -      
21
10:00
lör
10:00    
F2015, Hässelby IP 226
F2015 » 
Hässelby SK FF 1 - AIK FF 2
  -      
21
10:00
lör
10:00    
F2015, Råstasjöns IP Plan 7A
F2015 » 
AIK Fotbollsförening - IFK Lidingö F15:8
  -      
21
10:00
lör
10:00    
P2015 Blå, Lidingövallen 227
IFK Lidingö FK 24 vit - AIK FF 2  -      
21
10:00
lör
10:00    
P2015 Vit, Olovslunds BP 116
IF Brommapojkarna 2015-34 - AIK FF 14  -      
21
10:00
lör
10:00    
P2016 Grön, Kristinebergs IP 26
AIK P2016 Grön FF9 - Karlbergs BK Svart  -      
21
10:15
lör
10:15    
P2013 Röd, Bro IP 21
Bro IK Svart 1 - AIK FF 7  -      
21
11:00
lör
11:00    
F2015, Norra Real 15
F2015 » 
Norrtulls SK Blå 1A - AIK FF 1
  -      
21
11:00
lör
11:00    
P2012 Gul, Nacka IP 11 (hall)
Jarlabergs IF 3 - AIK FF 8  -      
21
11:00
lör
11:00    
P2012 Röd, Nacka IP 11 (hall)
Jarlabergs IF 3 - AIK FF 8  -      
21
11:00
lör
11:00    
P2015 Grå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 3 - Karlbergs BK Gul  -      
21
11:00
lör
11:00    
P2015 Orange, Margretelunds IP 3
Österåker United FK 6 Grå - AIK FF 8  -      
21
11:00
lör
11:00    
P2015 Vit, Träkvistavallen 216
Ekerö IK 1:Blå - AIK FF 13  -      
21
11:30
lör
11:30    
F2012, Berga IP 11
F2012 » 
Rönninge Salem Fotboll Gul - AIK FF 1
  -      
21
11:30
lör
11:30    
P2014 Blå, Bagarmossens BP 12
Hammarby IF FF 23 grön - AIK FF 1  -      
21
11:30
lör
11:30    
P2014 Vit, Träkvistavallen 226
Ekerö IK 1:Vit - AIK FF 15  -      
21
12:00
lör
12:00    
JP16:1, Träkvistavallen 1
JP16:1 » 
Ekerö IK 1 - AIK Solna FK 1
  -      
21
12:00
lör
12:00    
JP16:2, Träkvistavallen 1
JP16:2 » 
Ekerö IK 1 - AIK Solna FK 1
  -      
21
12:00
lör
12:00    
P2011:U Vit, Råsunda IP 11
AIK FF 7 - Sollentuna FK Töjnan 1  -      
21
12:00
lör
12:00    
P2015 Blå, Spånga IP 51
Bromstens IK Svart - AIK FF 1  -      
21
12:00
lör
12:00    
P2015 Röd, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 9 - Kallhälls FF 1  -      
21
12:30
lör
12:30    
JP15:U Vit, Skytteholms IP 2
Vasalund IF 1 - AIK Solna FK 2  -      
21
12:45
lör
12:45    
F2012, Bolindervallen 21
F2012 » 
Kallhälls FF Vit - AIK FF 2
  -      
21
12:45
lör
12:45    
P2014 Svart, Huvudstafältet 12
AIK FF 12 - Ängby IF Vit 4  -      
21
13:00
lör
13:00    
P2014 Grå, Läroverket 1
AIK FF 5 - Skå IK & Bygdegård Gul  -      
21
13:00
lör
13:00    
P2015 Svart, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 11 - Djurgårdens IF FF 4  -      
21
14:00
lör
14:00    
JP16:1, Veddestavallen 2
JP16:1 » 
Bele Barkarby FF 1 - AIK Solna FK 1
  -      
21
14:00
lör
14:00    
JP17, Skytteholms IP 3
JP17 » 
AIK Solna FK 1 - Som United Fotbollsförening
  -      
21
14:00
lör
14:00    
P2012 Vit, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 13 - Österåker United FK 2 Grå  -      
21
14:00
lör
14:00    
P2014 Gul, Huvudstafältet 12
AIK FF 8 - Täby FK 53  -      
21
14:00
lör
14:00    
P2015 Orange, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 7 - FK Bromma Svart  -      
21
14:30
lör
14:30    
P2009A, Tibblevallen (Täby SC 2)
P2009A » 
Täby FK FA09 - AIK FF 1
  -      
21
15:00
lör
15:00    
P2010:U Svart, Råsunda IP 1
AIK FF 5 - Sollentuna FK Syd 1  -      
21
15:15
lör
15:15    
F2014, Danderydsvallen 3
F2014 » 
Danderyds SK FF Blå - AIK FF 3
  -      
21
15:15
lör
15:15    
P2013 Orange, Stureby Skola BP 11
Stureby SK Blå - AIK FF 15  -      
21
15:15
lör
15:15    
P2014 Grön, Huvudstafältet 12
AIK FF 7 - Rågsveds IF Grön 23  -      
21
15:15
lör
15:15    
P2014 Vit, Träkvistavallen 225
Ekerö IK Svart - AIK FF 14  -      
21
15:30
lör
15:30    
P2012 Röd, Ängby IP 2
Ängby IF Svart 2 - AIK FF 2  -      
21
15:30
lör
15:30    
P2012 Vit, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 2012-30  -      
21
16:00
lör
16:00    
P2015 Gul, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 6 - Norrtulls SK Vit 3A  -      
21
16:00
lör
16:00    
P2016 Grön, Nälsta BP 126
Spånga IS FK 44 - AIK FF 10  -      
21
16:30
lör
16:30    
P2014 Orange, Huvudstafältet 12
AIK FF 11 - Djurgårdens IF FF 9 Gul  -      
21
17:00
lör
17:00    
P2015 Grå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 4 - Runby IF Röd  -      
22
sön
00:00    
F15 Svart, Skytteholms IP 3
AIK FF 1 - Sollentuna FK Dam U  -      
22
sön
00:00    
JP16:2, Skytteholms IP 2
JP16:2 » 
AIK Solna FK 2 - FC Järfälla 1
  -      
22
sön
00:00    
P2012 Röd, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 3 - IFK Viksjö P12-4  -      
22
08:45
sön
08:45    
P2013 Svart, Breviks IP 22
IFK Lidingö FK N blå - AIK FF 11  -      
22
09:00
sön
09:00    
F2014, Huvudstafältet 11
F2014 » 
Vasalund IF 1 - AIK FF 2
  -      
22
09:00
sön
09:00    
P2011:U Vit, Råsunda IP 11
AIK FF 6 - IF Brommapojkarna 2011-2  -      
22
09:00
sön
09:00    
P2014 Gul, Huvudstafältet 12
AIK FF 9 - Örby IS Röd  -      
22
09:30
sön
09:30    
P2012 Vit, Bergshamra IP
AIK P2012 Vit - X  -      
22
10:15
sön
10:15    
P2012 Blå, Järfällavallen 21
FC Järfälla 2 - AIK FF 7  -      
22
10:15
sön
10:15    
P2013 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 5 - Hammarby IF FF 28 grön  -      
22
10:15
sön
10:15    
P2013 Grå, Sollentunavallen 21
Sollentuna FK Töjnan 1 - AIK FF 12  -      
22
10:15
sön
10:15    
P2013 Grå, Huvudstafältet 11
AIK FF 13 - Ängby IF Vit 1  -      
22
10:15
sön
10:15    
P2014 Blå, Käppala 1
IFK Lidingö FK 9 vit - AIK FF 2  -      
22
10:30
sön
10:30    
F2015, Bergshamra IP
F2015 » 
AIK Fotbollsförening - Vasalunds IF P2015
  -      
22
10:30
sön
10:30    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Sollentuna FK Viby 2  -      
22
10:30
sön
10:30    
P2011:U Vit, Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Sollentuna FK Viby 2  -      
22
11:00
sön
11:00    
P2015 Gul, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 5 - Kallhälls FF 2  -      
22
11:00
sön
11:00    
P2016 Vit, Järfällavallen 226
FC Järfälla 4 - AIK FF 14  -      
22
11:15
sön
11:15    
IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - AIK FF 16  -      
22
11:15
sön
11:15    
F2013, Olovslunds BP 11
F2013 » 
Nockebyhovs IF 1 - AIK FF 3
  -      
22
11:15
sön
11:15    
P2013 Orange, Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 9 Röd - AIK FF 16  -      
22
11:15
sön
11:15    
P2014 Orange, Margretelunds IP 22
Österåker United FK 4 Grå - AIK FF 10  -      
22
11:30
sön
11:30    
F2014, Stockhagens IP 3
F2014 » 
IFK Stocksund Blå - AIK FF 1
  -      
22
11:30
sön
11:30    
P2012 Svart, Segeltorps IP 2
Segeltorps Idrottsförening Fotboll Orange - AIK FF 11  -      
22
11:30
sön
11:30    
P2013 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 6 - Bollstanäs SK Röd 2  -      
22
11:30
sön
11:30    
P2013 Gul, Nälsta BP 11
Spånga IS FK 77 - AIK FF 1  -      
22
11:30
sön
11:30    
P2013 Vit, Järfällavallen 21
FC Järfälla 1 - AIK FF 3  -      
22
11:30
sön
11:30    
P2013 Vit, Kryssarvallen 11
Täby FK 32 - AIK FF 4  -      
22
11:30
sön
11:30    
P2014 Grå, Ängby Södra BP 11
FK Bromma Mörkgrön - AIK FF 4  -      
22
12:00
sön
12:00    
JP15:U Svart, Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1 - Djurgårdens Talangfotbollsförening 1  -      
22
12:00
sön
12:00    
P2010:U Gul, Råsunda IP 1
AIK FF 3 - Enskede IK Lila  -      
22
12:00
sön
12:00    
P2011:U Gul, Kälvesta BP 12
IF Brommapojkarna 31 - AIK FF 3  -      
22
12:00
sön
12:00    
P2012 Gul, Träkvistavallen 21
Ekerö IK 2:Gul - AIK FF 9  -      
22
12:00
sön
12:00    
P2015 Röd, Ängby IP 35
Ängby IF Svart 2 - AIK FF 10  -      
22
12:30
sön
12:30    
P2011:U Svart, Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 4 - AIK FF 4  -      
22
12:45
sön
12:45    
P2013 Röd, Huvudstafältet 12
AIK FF 8 - Hässelby SK FF Grön 1  -      
22
13:00
sön
13:00    
F2016, Råstasjön 2 (T1)
F2016 » 
AIK FF 2 - Ekerö IK Blå
  -      
22
13:00
sön
13:00    
F2016, Viksjövallen 35
F2016 » 
IFK Viksjö F16blå - AIK FF 1
  -      
22
13:00
sön
13:00    
P2012 Blå, Danderydsvallen 3
Danderyds SK FF Vit 13 - AIK FF 6  -      
22
13:00
sön
13:00    
P2016 Grå, Tantolundens BP 2
Högalids IF PF16 - AIK FF 2  -      
22
13:00
sön
13:00    
P2016 Röd, Larsbergs BP 15
IFK Lidingö FK 24 - AIK FF 6  -      
22
13:00
sön
13:00    
P2016 Röd, Larsbergs BP 16
IFK Lidingö FK 7 - AIK FF 7  -      
22
13:30
sön
13:30    
P2010:U Vit, Spånga IP 4
Spånga IS FK 8 - AIK FF 7  -      
22
14:00
sön
14:00    
P2013 Gul, Huvudstafältet 11
AIK FF 2 - Bollstanäs SK Gul 3  -      
22
14:00
sön
14:00    
P2016 Blå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 11 - Ekerö IK 1:Blå  -      
22
14:00
sön
14:00    
P2016 Svart, Larsbergs BP 15
IFK Lidingö FK 19 - AIK FF 5  -      
22
14:00
sön
14:00    
U19, Hjorthagens IP 1
U19 » 
Djurgårdens IF FF - AIK
  -      
22
15:00
sön
15:00    
P2016 Svart, Larsbergs BP 15
IFK Lidingö FK 10 - AIK FF 4  -      
22
15:00
sön
15:00    
P2016 Vit, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 13 - Spånga IS FK 3  -      
22
16:00
sön
16:00    
P2011:U Gul, Sandåkra BP 1
Sköndals IK FK - AIK FF 2  -      
22
16:00
sön
16:00    
P2016 Blå, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 12 - IFK Stockholm FK 2  -      
22
16:30
sön
16:30    
F2013, Huvudstafältet 12
F2013 » 
AIK FF 1 - Ängby IF 4
  -      
22
16:30
sön
16:30    
P2010:U Svart, Råsunda IP 1
AIK FF 4 - Kungsängens IF P10 Röd  -      
22
17:45
sön
17:45    
P2014 Grön, Huvudstafältet 12
AIK FF 6 - Ekerö IK 3:Gul  -      
22
18:00
sön
18:00    
JP-18, Ängby IP 1
JP-18 » 
Ängby IF - AIK Solna FK 1
  -      
22
18:00
sön
18:00    
P2010:U Gul, Råsunda IP 1
AIK FF 2 - Danderyds SK FF Vit  -      
22
20:00
sön
20:00    
JF16-19 (Damlag), Ängby IP 1
Ängby IF - AIK Solna FK  -      
 
25
20:00
ons
20:00    
JP15:U Svart, Stadshagens IP 1
Karlbergs BK - AIK Solna FK 1  -      
27
18:30
fre
18:30    
P2011:U Gul, Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2011-20 - AIK FF 2  -      
27
20:00
fre
20:00    
Herrlag, Skytteholms IP 3
Herrlag » 
AIK Solna FK - Väsby FF
  -      
27
20:00
fre
20:00    
JF16-19 (Damlag), Hässelby Gårds BP 1
Hässelby SK FF - AIK Solna FK  -      
28
09:00
lör
09:00    
F2014, Huvudstafältet 12
F2014 » 
AIK FF 2 - Ursvik IK Gul
  -      
28
10:00
lör
10:00    
F2015, Råstasjön 2 (T1)
F2015 » 
AIK FF 1 - Ekerö IK Blå
  -      
28
10:00
lör
10:00    
P2010:U Gul, Årstagårdens BP 1
Reymersholms IK 4 - AIK FF 3  -      
28
10:15
lör
10:15    
P2014 Grå, Huvudstafältet 12
AIK FF 4 - FC Djursholm 3  -      
28
10:15
lör
10:15    
P2014 Gul, Bagarmossens BP 11
Hammarby IF FF 4 gul - AIK FF 8  -      
28
10:30
lör
10:30    
F2013, Vallentuna IP 2
F2013 » 
Vallentuna BK 1 - AIK FF 1
  -      
28
11:00
lör
11:00    
F2015, Råstasjön 2 (T1)
F2015 » 
AIK FF 2 - Hammarby IF FF 3 vit
  -      
28
11:00
lör
11:00    
JP16:1, Skytteholms IP 2
JP16:1 » 
AIK Solna FK 1 - IF Brommapojkarna 2008-8
  -      
28
11:00
lör
11:00    
JP16:2, Skytteholms IP 2
JP16:2 » 
AIK Solna FK 1 - IF Brommapojkarna 2008-8
  -      
28
11:00
lör
11:00    
P2015 Grå, Träkvistavallen 216
Ekerö IK 3:Vit - AIK FF 3  -      
28
11:00
lör
11:00    
P2015 Gul, Åkersberga IP 115
Österåker United FK 2 Grå - AIK FF 5  -      
28
11:00
lör
11:00    
P2015 Röd, Träkvistavallen 215
Ekerö IK 3:Blå - AIK FF 9  -      
28
11:00
lör
11:00    
P2015 Svart, Nälsta BP 125
Spånga IS FK 2 - AIK FF 11  -      
28
11:00
lör
11:00    
P2016 Blå, Rissne IP 26
Sundbybergs IK Ljusröd - AIK FF 12  -      
28
11:30
lör
11:30    
P2013 Svart, Huvudstafältet 11
AIK FF 11 - Djurgårdens IF FF 16  -      
28
11:30
lör
11:30    
P2014 Blå, Huvudstafältet 12
AIK FF 2 - Täby FK 62  -      
28
11:30
lör
11:30    
P2014 Orange, Edsbergs Sportfält 4
AIK FF 10 - Sollentuna FK Vax  -      
28
12:00
lör
12:00    
F2016, Berga IP 126
F2016 » 
Rönninge Salem Fotboll Gul - AIK FF 2
  -      
28
12:00
lör
12:00    
JP-18, Skytteholms IP 3
JP-18 » 
AIK Solna FK 1 - Saltsjöbadens IF
  -      
28
12:00
lör
12:00    
P2011:U Svart, Råsunda IP 11
AIK FF 5 - Kungsängens IF P11 Blå  -      
28
12:00
lör
12:00    
P2015 Vit, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 14 - Spånga IS FK 6  -      
28
12:00
lör
12:00    
P2016 Vit, Träkvistavallen 216
Ekerö IK 1:Blå - AIK FF 13  -      
28
12:30
lör
12:30    
F2012, Råstasjön 11 (T3)
F2012 » 
AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 2012-10
  -      
28
12:45
lör
12:45    
F2014, Huvudstafältet 12
F2014 » 
AIK FF 1 - IFK Haninge Blå
  -      
28
12:45
lör
12:45    
P2012 Vit, Nälsta BP 11
Spånga IS FK 22 - AIK FF 13  -      
28
12:45
lör
12:45    
P2013 Blå, Träkvistavallen 225
Ekerö IK 1:Blå - AIK FF 6  -      
28
12:45
lör