SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
AIK Fotbollsförening
Fotboll

Kommande matcher
JUNI 2024
 
14
08:00
fre
08:00    
P2013 Blå, Brandthovda BD2
Stureby SK Blå - AIK P2013 Blå  -      
14
10:30
fre
10:30    
P2013 Grå, Brandthovda IP
AIK P2013 Grå - Kimstad GoIF:1  -      
14
12:10
fre
12:10    
P2013 Blå, Brandthovda BD1
AIK P2013 Blå - Kimstad GoIF 2  -      
14
16:20
fre
16:20    
P2013 Blå, Brandthovda BC
AIK P2013 Blå - Stureby SK Vit  -      
14
20:00
fre
20:00    
JP17, Ängby IP 1
JP17 » 
IF Brommapojkarna 1 - AIK Solna FK 1
  -      
15
08:30
lör
08:30    
P2016 Gul, Hjorthagens IP
Djurgården Täby BP - AIK Fotbollsförening  -      
15
08:50
lör
08:50    
P2013 Blå, Brandthovda BD3
Romfartuna GIF - AIK P2013 Blå  -      
15
09:00
lör
09:00    
P2011:U Svart, Ängby IP 12
IF Brommapojkarna 2011-4 - AIK FF 4  -      
15
09:00
lör
09:00    
P2014 Vit, Råstasjöns IP Plan 7A
 
AIK Fotbollsförening P2014 Vit - Järna SK  -      
15
10:00
lör
10:00    
P2016 Svart, Råstasjöns IP Plan 5-manna
 
AIK P2016 Svart - AS Roma  -      
15
10:30
lör
10:30    
P2011:U Gul, Stadshagens IP 11
Karlbergs BK Svart 31 - AIK FF 3  -      
15
10:30
lör
10:30    
P2014 Blå, Träkvistavallen
Ekerö IF-3 - AIK Fotbollsförening  -      
15
11:00
lör
11:00    
P2013 Vit, Råstasjöns IP Plan 7A
 
AIK Fotbollsförening P2013 Vit - Sirius p 13  -      
15
11:00
lör
11:00    
P2015 Blå, Ängby IP 3
 
Ängby IF vit - AIK P2015 Blå  -      
15
12:00
lör
12:00    
P2013 Blå, Brandthovda BD1
AIK P2013 Blå - Hammarby IF 24  -      
15
12:00
lör
12:00    
U19, Olympiafältet Plan 6
U19 » 
Helsingborgs IF - AIK
  -      
15
12:30
lör
12:30    
F2015, Bergshamra IP
F2015 » 
AIK Fotbollsförening F2015 - Vasalund IF P2015
  -      
15
12:30
lör
12:30    
F2015, Bergshamra IP
F2015 » 
AIK Fotbollsförening F2015 - Bromstens IK F2015
  -      
15
13:00
lör
13:00    
P2016 Gul, Hjorthagens IP
Norrtulls SK mfl - AIK Fotbollsförening  -      
15
13:30
lör
13:30    
P2013 Röd, Råstasjöns IP Plan 7B
 
AIK P2013 Röd - Sickla IF  -      
15
14:00
lör
14:00    
JP16:1, Skytteholms IP 3
JP16:1 » 
AIK Solna FK 1 - Hässelby SK FF 1
  -      
15
14:00
lör
14:00    
P2011:U Gul, Rissne IP 1
Ursvik IK Gul - AIK FF 8  -      
15
14:00
lör
14:00    
P2011:U Vit, Rissne IP 1
Ursvik IK Gul - AIK FF 8  -      
15
14:00
lör
14:00    
P2014 Grön, Läroverkets bp
AIK P14 Grön - FC Arlanda P14  -      
15
15:30
lör
15:30    
P2014 Grön, Läroverket
AIK P14 Grön - Hammarby P14-8  -      
15
16:00
lör
16:00    
Herrlag, Djursholms IP 2
Herrlag » 
FC Sampierdarenese - AIK Solna FK
  -      
15
16:00
lör
16:00    
F15 Svart, Gubbängens IP 1
Stureby FF - AIK FF 1  -      
15
16:00
lör
16:00    
JF16-19 (Damlag), Skytteholms IP 2
AIK Solna FK - Österåker United BK  -      
15
16:00
lör
16:00    
JP-18, Aspuddens IP 1
JP-18 » 
IFK Aspudden-Tellus - AIK Solna FK 1
  -      
16
09:00
sön
09:00    
P2011:U Gul, Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Värtans IK Vit 3  -      
16
09:00
sön
09:00    
P2011:U Vit, Råsunda IP 11
AIK FF 8 - Värtans IK Vit 3  -      
16
09:00
sön
09:00    
P2012 Röd, Hammarbyhöjdens IP
 
AIK Fotbollsförening P2012 - Camp  -      
16
09:30
sön
09:30    
P2015 Blå, Kungsängens IP
 
Kungsängens IF P15 - AIK P2015 Blå  -      
16
10:00
sön
10:00    
P2014 Grå, Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 3 - Nacka FC P2014R Svår  -      
16
10:30
sön
10:30    
JP16:1, Skytteholms IP 2
JP16:1 » 
Vasalund FF 3 - AIK Solna FK 1
  -      
16
10:30
sön
10:30    
JP16:2, Skytteholms IP 2
JP16:2 » 
Vasalund FF 3 - AIK Solna FK 1
  -      
16
10:30
sön
10:30    
P2010:U Svart, Dalénum 1
IFK Lidingö FK 14 vit - AIK FF 5  -      
16
10:30
sön
10:30    
P2011:U Svart, Råsunda IP 11
AIK P11:US - Vendelsö IK U13  -      
16
10:30
sön
10:30    
P2016 Svart, Råstasjöns IP Plan 5A
 
AIK P2016 Svart - Täby FK  -      
16
11:00
sön
11:00    
JP16:2, Kungsängens IP 2
JP16:2 » 
Kungsängens IF - AIK Solna FK 2
  -      
16
11:00
sön
11:00    
U17, Lötens IP Konstgräs
U17 » 
IK Sirius FK - AIK FF
  -      
16
11:20
sön
11:20    
P2013 Blå, Hamre H10
Enskede IK P13 Grå - AIK P2013 Blå  -      
16
12:15
sön
12:15    
P2009A, Årsta IP 1
P2009A » 
Hammarby IF FF 1 - AIK FF 1
  -      
16
13:30
sön
13:30    
P2010:U Vit, Råsunda IP
AIK FF 7 - IFK Lidingö FK 12 vit  -      
16
14:00
sön
14:00    
JP15:U Svart, Skytteholms IP 3
AIK Solna FK 1 - Vasalund FF 1  -      
16
14:00
sön
14:00    
P2016 Svart, Råstasjöns IP Plan 5A
 
AIK P2016 Svart - IFK Haninge  -      
16
15:30
sön
15:30    
P2013 Vit, Råstasjöns IP Plan 7A
 
AIK Fotbollsförening P2013 Vit - Lidingö p 13 lag 21  -      
16
15:45
sön
15:45    
P2008A, Boovallen 1
P2008A » 
Boo FF - AIK FF
  -      
16
16:00
sön
16:00    
P2013 Orange, Läroverket
 
AIK Fotbollsförening P2013 Orange - Älvsjö  -      
16
16:30
sön
16:30    
P2010:U Gul, Vikingavallen/Täby IP 2
IK Frej Täby FF Gul - AIK FF 2  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
JUNI 2024
 
12
18:00
ons
18:00    
P2010:U Gul, Årstagårdens BP 1
Årsta FF 1 - AIK FF 35  -  1  
 
09
18:15
sön
18:15    
P2011:U Gul, Myrsjö IP 11
Nacka FC P2011A - AIK FF 24  -  2  
09
18:00
sön
18:00    
F15 Svart, Skytteholms IP 3
AIK FF 1 - Älvsjö AIK FF 12  -  8  
09
18:00
sön
18:00    
P2010:U Svart, Råsunda IP
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Vasalund IF A2  -      
09
18:00
sön
18:00    
P2010:U Svart, Råsunda IP 1
AIK FF 4 - Vasalund IF A21  -  2  
09
17:00
sön
17:00    
P2016 Grön, Råstasjön 2 (T1)
AIK FF 10 - Mälarhöjdens IK Fotboll Vit  -      
09
16:30
sön
16:30    
P2008A, Skytteholms IP 2
P2008A » 
AIK FF - Täby FK
2  -  3  
09
16:30
sön
16:30    
P2010:U Svart, Råsunda IP
AIK Fotbollsförening P2010 U Svart - Ursvik IK Röd  -      
09
16:30
sön
16:30    
P2010:U Svart, Råsunda IP 1
AIK FF 5 - Ursvik IK Röd0  -  4  
09
16:00
sön
16:00    
P2016 Vit, Råstasjön 2 (T1
AIK FF 13 - Djurgårdens IF FF 7  -      

  Fler spelade matcher >>